UFC on ESPN+ 11: Gustafsson vs. Smith

Do chuja z taką walką i sędziowaniem, palec w oko, kop w jaja i nawet punktów nie odjął Goddard...
 
Spodziewałem się powtórki z walki Jimmiego z gino-kingiem a tu wyszedł kandydat do KO roku.
 
Gratulacje.
Dzięki, ale i tak minus - choć po raz pierwszy od jakichś dwóch miesięcy. Najbardziej frustruje przegrana typów, które łapie się po wyjebanych w kosmos kursach :<

Gus 1.60 (1.30 na koniec)
Gus KO 2.50
Manuwa 3.00
Ray 3.00 (2.40 na koniec)
Fishgold 2.24


Manuwa under 1.5
Manuwa/Rakic under 59 sec

Przecież przez przypadek to po pierwsze a po drugie to jakie punkty jak go udusil więc po co płakać

Ja też trochę płaczę, bo Fishgold w 2 rundzie złapał wiatru w żagle - po faulu z kolei już wcale dobrze nie wyglądał. Twierdzę, że faul w mniejszym lub większym stopniu wypaczył obraz walki.
 
Last edited:
Dzięki, ale i tak minus - choć po raz pierwszy od jakichś dwóch miesięcy. Najbardziej frustruje przegrana typów, które łapie się po wyjebanych w kosmos kursach :<

Gus 1.60 (1.30 na koniec)
Gus KO 2.50
Manuwa 3.00
Ray 3.00 (2.40 na koniec)
Fishgold 2.24


Manuwa under 1.5
Manuwa/Rakic under 59 sec



Ja też trochę płaczę, bo Fishgold w 2 rundzie złapał wiatru w żagle - po faulu z kolei już wcale dobrze nie wyglądał. Twierdzę, że faul w mniejszym lub większym stopniu wypaczył obraz walki.
Ja górka po kontrze na Smitha, piękna taśma była bliska powodzenia. Niestety kontrowalem bez wiary, więc górka mała ;)
 
Back
Top