UFC on ESPN+ 11: Gustafsson vs. Smith

Arab

Oplot Challenge
Lightweight
Kursy na sobotę
 

Attachments

  • Screenshot_2019-05-27-21-51-16-172_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2019-05-27-21-51-16-172_com.android.chrome.jpg
    132.6 KB · Views: 69
Ciężka gala, pod kątem zarobkowym, na pewno Gustafsson, myślę też, o Rakiciu i Latifim, Amirkhani z Fishgoldem niby wyrównane na papierze, ale Amirkhani dużo pajacuje, a to zazwyczaj gubi.
 
Gus 1.60
Volkan 1.84
Fishgold 2.24
Manuwa 3.00
Ray 3.00
Czemu Fishgold ? Stylistycznie sa bardzo podobni do siebie. Wg mnie Makwan ma chyba troche lepszy parter ale jestem ciekaw Twojej opinii.
 
Fame mma zachowaj kasę na inne walki .....walka walce nie równa tak samo każdy zawodnik jest inny ale Latifi to drewniak nie potrafił skończyć kołka Andersona kondycji ma na 4 minuty pierwszej rundy
 
Czemu Fishgold ? Stylistycznie sa bardzo podobni do siebie. Wg mnie Makwan ma chyba troche lepszy parter ale jestem ciekaw Twojej opinii.
Myślę, że Fishgold jest lepszy boksersko, nawet Kattarowi sprawił masę problemów dopóki się nie spompował. Problemem może być cardio, ale Makwan miał dłuższą przerwę i może będzie nieco zardzewiały.
 
Gustafsson powinien wypunktować Smitha ...decyzja
Oezdemir wróci na zwycięski szlak ko 1 lub 2 runda
Rakić jest trochę dziurawy to fakt ale zapaśniczo powinien zajechać Manuwe
Amirkhani Fishgold zaryzykuję że Fishgold
Hadzović myślę że pewna decyzja a może nawet ko
Teymur jak dla mnie to nie jest zawodnik na poziom Ufc będzie czwarta porażka ....Jo decyzja
Akman ma dużo ogórków na rekordzie....Khandozko przed czasem ko lub poddanie zależy od błędu rywala
Evinger lata lecą jak dotąd nic nie pokazała stawiam na młodość Lansberg decyzja
Leonardo Santos dawno go nie było ale przypomni sobie jak się wygrywa ko runda 2
Hein kolejna nudna walka decyzja Hein
Nic nie wiem o Santanie ale jak mam do wyboru Brazylijke I Szwedke to stawiam na Santane decyzja
Bet gali.......Stosić coś czuję że ko
Ostatnia walka to istny misz masz można rzucić monetą mi wyszła reszka czyli Alvarez
 
Gustafsson powinien wypunktować Smitha ...decyzja
Oezdemir wróci na zwycięski szlak ko 1 lub 2 runda
Rakić jest trochę dziurawy to fakt ale zapaśniczo powinien zajechać Manuwe
Amirkhani Fishgold zaryzykuję że Fishgold
Hadzović myślę że pewna decyzja a może nawet ko
Teymur jak dla mnie to nie jest zawodnik na poziom Ufc będzie czwarta porażka ....Jo decyzja
Akman ma dużo ogórków na rekordzie....Khandozko przed czasem ko lub poddanie zależy od błędu rywala
Evinger lata lecą jak dotąd nic nie pokazała stawiam na młodość Lansberg decyzja
Leonardo Santos dawno go nie było ale przypomni sobie jak się wygrywa ko runda 2
Hein kolejna nudna walka decyzja Hein
Nic nie wiem o Santanie ale jak mam do wyboru Brazylijke I Szwedke to stawiam na Santane decyzja
Bet gali.......Stosić coś czuję że ko
Ostatnia walka to istny misz masz można rzucić monetą mi wyszła reszka czyli Alvarez
Od kiedy Rakic to zajeżdżający zapaśnik?
 
Myślałeś o zawodowej analizie walk? Taki diament nie może się zmarnować.
Alves każdy to tak typuje chyba że śledzisz wszystkie brazylijskie galę .....ja chętnie wysłucham twojej pseudo zawodowej analizy typu Santana ma 3 wgrane a ta ma tylko 1 ?!
Wysil się trochę a nie komentuj ok pozdrawiam
 
Poszedł eksperymentalnie, typ systemowy:

1. ALEXANDER GUSTAFSSON - ANTHONY SMITH
Mixed Martial Arts - International - UFC
Bet Type: Match Winner You bet on: 1
1.32 Open
2. MAKWAN AMIRKHANI - CHRIS FISHGOLD
Mixed Martial Arts - International - UFC
Bet Type: Match Winner You bet on: 2
1.85 Open
3. JIMI MANUWA - ALEKSANDAR RAKIĆ
Mixed Martial Arts - International - UFC
Bet Type: Match Winner You bet on: 1
2.70 Open
4. DANIEL TEYMUR - SUNG BIN JO
Mixed Martial Arts - International - UFC
Bet Type: Sung Bin Jo Wins by TKO/KO You bet on: Yes
3.00 Open
 
Alves każdy to tak typuje chyba że śledzisz wszystkie brazylijskie galę .....ja chętnie wysłucham twojej pseudo zawodowej analizy typu Santana ma 3 wgrane a ta ma tylko 1 ?!
Wysil się trochę a nie komentuj ok pozdrawiam

Raczej nie napisze, bo nie śledzę walk tych zawodniczek i ta walka mnie nawet nie interesuje :) musiałbym trochę pooglądać, żeby napisać coś sensownego, ale po co mi to?
 
Back
Top