UFC ON ABC2: Till VS Vettori (10.04.2021)

Dwie pierwsze rundy były zdecydowanie dla Allena
Za samo usadzenie na dupie
Pierwsza bezdyskusyjnie, w drugiej - tutaj zasadnicze moim zdaniem było to że formalnie nie było KD (ani "usadzenia na dupie" jak to ująłeś), mimo, że była szansa na skończenie walki. Yusuff wyprowadził 2x tyle ciosów znaczących co Allen w tej rundzie. Ja tam kontrowersji nie widzę, sam też skłaniałbym się ku Allenowi poza tym tego nie grałem i oceniam zupełnie bez emocji, na chłodno. Na mmadecisions wszyscy zgodnie 29-28 ale czy faktycznie to "podłączenie bez KD" patrząc na zasady punktacji w UFC było więcej warte niż 2x tyle ciosów? Tutaj już nie jestem tak przekonany.
 
Wkoncu panowie... Trzeba było czekać do połowy kwietnia na galę gdzie wszystko pięknie i bez żadnych dziwactw.... Shore, Vettori, Rodriguez,Kasanganay, Solecki,Marquez, Mateusz z którego i tak mąki nie będzie... 1 runda kilka ciosów złapanych na twarz... Ok wiem każdy coś zbiera ale jak gość 37 lat leje naszego niepokonanego mistrza 1 runde..obrona mierna żeby nie zapasy i chwyty naprawdę Gamer nic nie ma do zaproponowania a.. Wyzwał Nasrata do walki i wg mnie zostanie zgnieciony w stojce... 4600 do przodu i to moja 1 tak pokaźna wygrana w tym roku byłoby 2200 więcej ale zaufałem @Evo i zagrałem kobietę.... A niestety Dern wyglądala dziś jak złoto a Nina to jednak pazdzierz niech bawi dziecko i walkę zostawi Amandzie
 
Vettori, 1.3 - gość prezentuje ultra dobre cardio i wystarczające zapasy. Straszna różnica jeśli chodzi o grappling. Kondycyjnie Holland moim zdaniem również wypada gorzej.

Solecki, 1.45 - solidne obalenia, mocny grappling, który powinien być wystarczający aby zanegować parter Millera. Solecki ma mocne braki w defensywie uderzanej, przez co zbiera sporo na łeb, jednak do tej pory nie wpływało to na wynik walki. Ciężko mi wyobrazić sobie scenariusz, w którym Miller wygrywa tą walkę.

Rodriguez 1.57 - spora różnica warunków fizycznych. D-Rod do tej pory ładnie radził sobie strike'rsko z niższymi rywalami. Perry przed tą walką wygląda bardzo dobrze fizycznie, ale trzeba mieć w głowie, że jest świrem, któremu niedawno urodziło się dziecko.
+++
Fajne bety na debiucik w tym dziale. Pozdrawiam wszysykich typerów:beer:
 
Nie ma dramatu
 

Attachments

  • Screenshot_20210411_001831_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20210411_001831_com.android.chrome.jpg
    133.3 KB · Views: 47
Nie analizowałem tej walki i już dzisiaj nie mam na to siły ale wydaje mi się że ciekawy wydaje się zakład poniżej 2,5 rundy Jared Anderson - Jeremiah Karpency.
Rywal Jareda to totalny bum, na pierwszy rzut oka będzie demolka, Jared raczej szybko kończy takie walki ze słabeuszami. Można się szerzej przyjrzeć temu zestawieniu. @1.75
Szybka robota, w 1 rundzie były już dechy, na początku drugiej koniec walki.
 
Szybka robota, w 1 rundzie były już dechy, na początku drugiej koniec walki.
Zapomnialem o tym.... Rzeczywiście kto widział już same wejście obu zawodników to już wiedział że to nie potrwa długo.. Chłopak był zagubiony w ringu jak cygan w Disneylandzie.. Graty
 
To był dobry bet bo chłopa z kanapy zdjęli i był nieaktywny od 2 lat, zapuszczony i generalnie kilka leveli niżej boksersko.
 
To był dobry bet bo chłopa z kanapy zdjęli i był nieaktywny od 2 lat, zapuszczony i generalnie kilka leveli niżej boksersko.
I przede wszystkim kurs zacny... Za tydz chyba All in Demetrius Andrade z Walijczykiem no bez jaj Liama mógłby złożyć Sulecki Maciek który nie powąchał rundy z Demetriusem... Jak dla mnie 1. 38 kurs podstawą do wszystkiego z Ksw, pfl i gałami ufc do końca mies
 
I przede wszystkim kurs zacny... Za tydz chyba All in Demetrius Andrade z Walijczykiem no bez jaj Liama mógłby złożyć Sulecki Maciek który nie powąchał rundy z Demetriusem... Jak dla mnie 1. 38 kurs podstawą do wszystkiego z Ksw, pfl i gałami ufc do końca mies
@MORANES Jak bym mocno przemyślał ładowanie wszędzie Andrade. Długo nie walczył, pogłoski chodzą, że nie traktuje tej swojej kariery już tak poważnie, dodatkowo wiek go powoli goni. Williams ma dobry okres, teraz w kategorii średniej wygląda bardzo mocno, w topowej formie widzę Andrade jak go spokojnie punktuje ale czuję że ta walka może wyglądać inaczej niż się większość spodziewa. Byłbym raczej ostrożny z ładowaniem go do każdego kuponu. Mnie tu nie zdziwi żaden wynik, mam dziwne przeczucie, że może być niespodzianka.
 
Back
Top