UFC Londyn (18.03) - Bilety, Doloty, Noclegi, itd.

VoRaNeK

Jakub Chrzciciel
Cw0gt9mUAAMwha_.jpg



Kolejna europejska gala ogłoszona więc nie widzę przeciwwskazań aby ekipa #Cohones nie zjawiła się na tym wydarzeniu.

Gala odbędzie się 18 marca w jednej z największych sportowych hal w Europie O2 Arena w Londynie.

Bilety będzie można nabywać od 27 stycznia w otwartej sprzedaży oraz od 25 stycznia dla posiadaczy Fight Clubu.



@baju Jakbyś mógł przenieść kilka postów z tematu "UFC wraca do Londynu" tutaj byłoby fajnie.
 
Myśl intensywnie bo czuję, że bardzo chcę tam być :D

1 opcja @mat to 200zł z Katowic - piątek (15:00-16:25) niedziela (11:25-14:35) - na ważenie nie zdążymy
2 opcja - 289zł z Warszawy - piątek (06:00 07:40) niedziela (12:50 - 16:10) - prawie cały piątek na zwiedzanie + ważenie
3 opcja FULL WYPAS - 258zł z Wrocławia - piątek (6:35-7:55) niedziela (20:25-23:25) - cały weekend w Londynie :heart: (ryanair)
4 opcja bardzo zbliżona do "trójki" z Krakowa za 308zł (powrót jedynie o 2h szybciej)
5 opcja z Poznania 268zł - piątek (5:50-7:05) niedziela (11:20-14:20)

Dla mnie opcja nr 3 najlepsza
 
1 opcja @mat to 200zł z Katowic - piątek (15:00-16:25) niedziela (11:25-14:35) - na ważenie nie zdążymy
2 opcja - 289zł z Warszawy - piątek (06:00 07:40) niedziela (12:50 - 16:10) - prawie cały piątek na zwiedzanie + ważenie
3 opcja FULL WYPAS - 258zł z Wrocławia - piątek (6:35-7:55) niedziela (20:25-23:25) - cały weekend w Londynie :heart: (ryanair)
4 opcja bardzo zbliżona do "trójki" z Krakowa za 308zł (powrót jedynie o 2h szybciej)
5 opcja z Poznania 268zł - piątek (5:50-7:05) niedziela (11:20-14:20)

Dla mnie opcja nr 3 najlepsza
upload_2016-11-9_15-53-56.png

i chyba sobie na to jeszcze w listopadzie kupie bilety, bedzie spokoj
 
View attachment 4846
i chyba sobie na to jeszcze w listopadzie kupie bilety, bedzie spokoj

Uspokajam, połaczenia z tych mniejszych lotnisk pod Londynem maja spoko szybkie połaczenia kolejowe do centrum. Nie bedzie problemu z dojazdem chociaz na pierwszy rzut oka to tak jakby ktos leciał do Wawy i wylądował w Radomiu (bardziej Łowiczu) :crazy:
 
Uspokajam, połaczenia z tych mniejszych lotnisk pod Londynem maja spoko szybkie połaczenia kolejowe do centrum. Nie bedzie problemu z dojazdem chociaz na pierwszy rzut oka to tak jakby ktos leciał do Wawy i wylądował w Radomiu (bardziej Łowiczu) :crazy:
EasyBus jest niestabilny z połączeniami szczególnie do miasta(spóźnienia), ale tani jak jest pula biletów po 2Ł w jedną i takie są aktualnie ceny na 18 marca
sta.jpg
 
Uspokajam, połaczenia z tych mniejszych lotnisk pod Londynem maja spoko szybkie połaczenia kolejowe do centrum. Nie bedzie problemu z dojazdem chociaz na pierwszy rzut oka to tak jakby ktos leciał do Wawy i wylądował w Radomiu (bardziej Łowiczu) :crazy:
Wiem, wiem, w kazdym kraju praktycznie tanie linie maja bieda lotniska poza miastem docelowym. Coz, i tak ryanairem z jakims busem do Londynu wyjdzie taniej niz ponad 500 lotem w obie strony na Heathrow.

A w ogole to wejdz w HP parowo i pomoz mi z wczasami w Bieszczadach.
 
Cw0gt9mUAAMwha_.jpg



Kolejna europejska gala ogłoszona więc nie widzę przeciwwskazań aby ekipa #Cohones nie zjawiła się na tym wydarzeniu.

Gala odbędzie się 18 marca w jednej z największych sportowych hal w Europie O2 Arena w Londynie.

Bilety będzie można nabywać od 27 stycznia w otwartej sprzedaży oraz od 25 stycznia dla posiadaczy Fight Clubu.



@baju Jakbyś mógł przenieść kilka postów z tematu "UFC wraca do Londynu" tutaj byłoby fajnie.

Może się skądś wykmini środki.
 
Raczej pojadę, bilety za śmieszne pieniądze, tylko bez chlania dużego, polecę z Poznania w sobotę i wrócę w niedzielę
 
50 funtow za bilet nie przekroczymy raczej?

Raczej nie. Jesli na PPV dali za 45 to dlaczego teraz na Fight Nighta mieliby dać wiecej. Mamy fight cluby wiec na luzie ogarniemy
No chyba, ze dodadzą Bispinga do karty :wtf2:
 
Raczej nie. Jesli na PPV dali za 45 to dlaczego teraz na Fight Nighta mieliby dać wiecej. Mamy fight cluby wiec na luzie ogarniemy
No chyba, ze dodadzą Bispinga do karty :wtf2:
Mogą chcieć wycisnąć z niego jeszcze ostatni grosz...
W każdym razie o to będziemy się martwić w styczniu. Teraz lot i nocleg/noclegi.
 
Cw0gt9mUAAMwha_.jpg



Kolejna europejska gala ogłoszona więc nie widzę przeciwwskazań aby ekipa #Cohones nie zjawiła się na tym wydarzeniu.

Gala odbędzie się 18 marca w jednej z największych sportowych hal w Europie O2 Arena w Londynie.

Bilety będzie można nabywać od 27 stycznia w otwartej sprzedaży oraz od 25 stycznia dla posiadaczy Fight Clubu.



@baju Jakbyś mógł przenieść kilka postów z tematu "UFC wraca do Londynu" tutaj byłoby fajnie.

Jasne, zaraz sie tym zajmę.
 
Ja Londyn odpuszczam, poczekam na coś ciekawszego. Chyba że dadzą Conora albo Diaza:joer:
Ale O2 chyba najlepsza hala do oglądania mma na jakiej byłem.
 
W każdym razie o to będziemy się martwić w styczniu. Teraz lot i nocleg/noclegi.

Z noclegami w Londynie nie powinno być problemu. W Belfaście przy wiekszej liczbie osob mielismy z tym pewne problemy
Ja byłbym zainteresowany dwoma noclegami z przylotem w godzinach umozliwiających pozniejsze pojscie na wazenie

Hotel mozemy ogarnąć jeden i np. kilka osob nocuje dwie noce, inne jedną a koszta rozkładamy tak aby wyszło jak najkorzystniej
 
Ja będę na pewno.
Londyn znam dość dobrze, bywam tam często także chętnie pomogę w planowaniu teraz jak i później, już na miejscu.
 


Na tym fp często, gęsto pojawiają się super oferty lotów. Będzie można również wyrwać last minute pewnie. Dodatkowo jakieś noclegi. Też jestem chętny wstępnie, niestety w polowie grudnia bede mógł się dopiero zdecydować
 
Ja tez sie wstępnie dopisuję do wycieczki, chociaż na razie najsympatyczniej wyglada mi przelot z Warszawy a nie Wrocka. Zreszta z Łodzi do Lądka tez sie kiedyś latało, nie wiem jak jest teraz. A w takim wypadku miałbym mega blisko na samolot :) Jakoś po weekendzie sprawdzę i pewnie ogarnę bilety, najbliższe pare dni mam dostęp do netu tylko w telefonie, którego nie lubię używać do wyszukiwania/porównywania ofert. Co laptop, to laptop ;)
 
Jesli wiekszosc zdecyduje sie na lot w późniejszych godzinach w piątek z opcją bez ważenia to pewnie też tak zrobię. Sam nie pójdę, bezsens
 
Back
Top