Podwieszony UFC Gdańsk (21.10)- Bilety, Dojazdy, Noclegi itd.

15:00 Karczma polska zagroda widzimy sie
Tak się zastanawiam czy dojade na 15, bo dopiero od was wróciłem i będę szedł spać. Nie gwarantuję. Najwyżej będę miał poślizg, ale na pewno się złapiemy.
 
Orientujecie się może czy na Ergo arenie są jakieś schowki żeby przechować plecak na galę?
 
Jazda jazda.
My z Wojtasem już 0,7 prawie wciągneliśmy w trasie a jeszcze przed nami ponad 2 h jazdy
:baldwinwhiskey:

IMG_0499_4.JPG
 
Kurwa ja zmeczylem 3 grzance a ze wogole nie pije na co dzien to czuje ze mam faze... Ale juz koncze bo jestem kierowca a nie chce meczyc ciezarnej zonki zeby w nocy po gali wracala... Ale gardlo zedre na walkach Polakow jak kurwa mlody...
 
Ok, po wczorajszym 0.5 z Connie'm (tak kazał się nazywać po paru kieliszkach) dziś koło 18 lecimy pod arene. Jakby coś to zapraszam na piwko, chociaż w sumie nie wiem czy mam ochotę z wami gadać po wczorajszym spotkaniu z mistrzem.
 
Ok, po wczorajszym 0.5 z Connie'm (tak kazał się nazywać po paru kieliszkach) dziś koło 18 lecimy pod arene. Jakby coś to zapraszam na piwko, chociaż w sumie nie wiem czy mam ochotę z wami gadać po wczorajszym spotkaniu z mistrzem.
Bądź poważny i szczery. Jak to było?
 
Back
Top