Podwieszony UFC Gdańsk (21.10)- Bilety, Dojazdy, Noclegi itd.

To jakieś piwkowanie? Zaraz dostanę od zawodników podpisy to jestem wolny. Tylko jestem +1
 
Plaża tak średnio bo mówię nie jestem sam, dziewczę mi przebarwienia przemarznie. Nie zmieniacie na knajpę?
 
Gdyby ewentualnie ktos z cohones zasiadl w jakims lokalu juz dzis to rzuccie nazwa. @VoRaNeK , @Nilg ?
Wazenie z atrakcjami. Zwlaszcza fani Darrena byli w szoku. Pomyslec, ze kiedys Liverpool byl symbolem huliganki ;)
 
Gdyby ewentualnie ktos z cohones zasiadl w jakims lokalu juz dzis to rzuccie nazwa. @VoRaNeK , @Nilg ?
Wazenie z atrakcjami. Zwlaszcza fani Darrena byli w szoku. Pomyslec, ze kiedys Liverpool byl symbolem huliganki ;)
Ja z narzeczoną spacerujemy po Sopocie właśnie i chętnie gdzieś na to piwko usiądziemy :)
 
Piwka ogarniete i relaks przed jutrzejsza gala. Niestety pociag opozniony i na wazenie nie zdazylem. Ja cala rodzina w Sopocie:)
20171020_194623-1.jpg
 
a kibice Lechii mocno odwajemniają uczucia :) tylko ich było słychać na oficjalnym streamie UFC
Nie rozumiem takich kibicow co przychodza na wazenie w innej dyscyplinie zeby zrobic dym. Mam nadzieje ze przyszli bo za darmo a jutro bedzie kulturalnie i przyjda osoby co chca obejrzec mma na najwyzszym poziomie a nie robic przypal
 
Wiecie co mozna ze soba wniesc na hale? Bo specjalnie wzialem aparat zeby robic zdjecia znacznie lepszr niz z mojego telefonu
 
Usiedliśmy w Pinokio (w środku), to jest tak w połowie monciaka. Bardziej restauracyjnie niż pubowo ale jest piwko i było miejsce :)
Zatem @VaeVictis i każdy inny kto ma ochotę na piwko zapoznawcze - zapraszam :)
Brodaty koleś w szarej koszulce UFC i blondynka, chyba nie do pomylenia
 
Nie rozumiem takich kibicow co przychodza na wazenie w innej dyscyplinie zeby zrobic dym. Mam nadzieje ze przyszli bo za darmo a jutro bedzie kulturalnie i przyjda osoby co chca obejrzec mma na najwyzszym poziomie a nie robic przypal

nie wiem czy jest sens to rozumieć, nie pytasz dlaczego ogień się pali albo dlaczego deszcz pada. Ultrasi są jacy są, dopóki nie biją nie-ultrasów to ja nic do nich nie mam. Ale rozumiem, że wiele osób mogło się czuć niekomfortowo. Jeżeli Polak i Hamilton nie wyszli bo organizatorzy bali się, że ich rozniosą to jednak trochę słabe - impreza gdzie ludzie biją sie po mordach a nie ma dostatecznej ochrony.

jest w tym tez jakieś piękno - wyboraź sobie 2 tys kibiców legii na UFC jakby Juras coś znaczył w tym sporcie zagłuszyli by wszystkich. Ale większość ludzi jest pewnie przerażona :)

 
Hardy złapany w Ergo. Mega podjarka, myślałem że zemdleję, tak się nogi trzęsły. Zapytałem, czy zawalczyłby z GSP w Polsce i odpowiedział że jak rzuci Ufc odpowiednią kasę to zawalczy:) Na luzaku koleś. Perry i Sterling też złapani. Rozdawali za free autografy z ich podobizną(ktoś pytał czy trzeba mieć swoje plakaty).

Jutro ogień! Szkoda że fosa trzepie wszystko z torby :(
 
Ogarnijcie że te zwierzęta z Lechii pobiły tego gościa co zadał ostatnie pytanie na Q&A czy Mike Perry pojawi się jutro na meczu i czy będzie kibicował Lechowi. Szkoda że ich główny przywódca stary cep nie był taki kozak do jurasa, tylko Juras poszedł to cep siedział cicho.
 
Back
Top