Podwieszony UFC Gdańsk (21.10)- Bilety, Dojazdy, Noclegi itd.

Jakby co to ciągle mam dwa bilety w sektorze 301 na sprzedaz. Za godzinę będę w Sopocie to będzie możliwy odbiór osobisty. Na oficjalnym wazeniue też będę. Tylko pytanie gdzie się odbywa. W ergo? Czy w tym hotelu ?
 
Czy w okolicach Ergo można zostawić bagaż? Wiem, że na miejscu jest depozyt, ale 50 zł to trochę sporo jak za jedną, małą walizkę.
 
Sorry, że tak spamuje, ale ciągle mam dwa bilety do sprzedania w sektorze 301.

LINK DO OLX

ps. znajomi wywalili jajca, człowiek chociaż z goryczy chciał zarobić, ale niestety biednemu zawsze wiatr w oczy :płacz:
 
Jebły się sprawy i przyjadę dopiero jutro. Mogę natomiast zapowiedzieć się jutro w knajpie o 15-tej.
 
Czy w okolicach Ergo można zostawić bagaż? Wiem, że na miejscu jest depozyt, ale 50 zł to trochę sporo jak za jedną, małą walizkę.
Wczoraj czytałem, że w ergo mniejsze rzeczy jak się chce to szatnia 2zł, a większe/niebezpieczne 20zł.
 
Ja również mam nadal dwa bilety na sektor 309 których potrzebuje się pozbyć. Najlepiej jeszcze dzisiaj. Ktoś chętny?
 
Kurde żodyn nie wychodził z hotelu...
Chuj zimno idę do Ergo
Polecam bardziej siedziec w galerii Madison. Dwa kroki od Mercure a zawodnikow od chuja bylo na zarciu czy po prostu lazilo po sklepach.
Ja pod hotelem nie siedzialem wg a juz zlapalem Tilla, Helda, Sterlinga, Jardine'a, Stasiaka, Wieczorka, Fili'ego i Castillo.
 
Back
Top