Podwieszony UFC Gdańsk (21.10)- Bilety, Dojazdy, Noclegi itd.

W ten weekend rusza kolejny resteurant week. Za 49 zł masz przystawkę, glowne, deser i drinka na bazie martini. Na ich stronie wejdź na trójmiasto i możesz popatrzeć jakie knajpy i menu.
comment_qjEtxJ3fL3HfD87VYK6cxe5BWaFFflxL.jpg
 
Miałem również być w weekend w Gdańsku, ale niestety z powodów niezależnych ode mnie nie dam rady się pojawić. Mam dwa bilety na sektor 309, miejsca 10 i 11. Ktoś z forumowiczów potrzebuje? Chętnie odsprzedam, cena do dogadania
 
@VoRaNeK jakoś na 15 powinienem dać radę więc możesz mnie dopisać. Z chęcią poznam mordy z forum. tylko musicie wybaczyć ale nie dość, że się słabo znam na mma to jeszcze parę ostatnich gal w plecy jestem.
 
Dobra mordy. Skłaniam się ku tej miejscówce na sobote przed galą

http://karczmazagroda.pl/karczma/galeria/karczma-2011



Jutro obejrzę i zrobię rezerwację. Piszcie kto wpada, będę wiedział na ile plus minus rezerwować

Wstępnie godzina 15:00 sobota


Lokalizacja

a9753c6689d47.jpg

391b37270dd56.jpg


1) @VoRaNeK
2) @kaczka41
3) @Matszo92
4) @igla1993
5) @zoom
6) @Perfumiarz
7) @MuraS
8) @respect
9) @halibut
10) @SimaoSabrosa
11) @Navalha
12) @ziggy123
13) @Prese (chyba)
14 @bombel147
15) @spontan
16) @pablos_83
17) @PawelMMATrn
18) @Orlos
19) @VaeVictis
20) @cRe + brat
21) @d-amian-enp
22) @Ian
23) @Placek (+dziewczyna i brachol ze swoją)
24) @MZ +dziewczyna, + 2 kumpli
25) @Mnichu
26) @panpan
27) @Nilg
28) @Hefaner ?
29) @midern
30) @Mojso
31) @HubiSSJ3
32) @Hightower
33) @PaweLisu
34) @czarymaryhokus + kumpel z pracy
35) @Martin + dziewczyna
36) @duubertowa :D
37) @Twarzowiec + żona
38) @bartolllox23 + 2 ziomeczków
39) @Puczi
40) @SCStunner
41) @mat
42) @damianancelotti
43) @bart123
44) @butrym81
45) @nicos
46) @rash
47) @PavLo4T +3 ziomeczków
48) @michi972
49) @MMAkłowicz
50) @Vic3k
51) @klimek1
Na 90% będę. Remont mi się przeciągnął i przyjazd w piątek stoi pod znakiem zapytania, a nie wiem, onktórej w sobotę dojadę.
 
Postaram się być w sb o 15 w tej karczmie. Najwyżej jak jutro kogoś rozpoznam to podbiję i zapytam jakie aktualizacje w temacie. Może ktoś też będzie z 3Miasta to podpowie jak się poruszać, żeby się nie zgubić w drodze do lub z karczmy:lol:
 
Miałem również być w weekend w Gdańsku, ale niestety z powodów niezależnych ode mnie nie dam rady się pojawić. Mam dwa bilety na sektor 309, miejsca 10 i 11. Ktoś z forumowiczów potrzebuje? Chętnie odsprzedam, cena do dogadania
Za ile?
 
Orientujecie się może o której zawodnicy wyjeżdżają z hotelu na galę? Będę w sobotę o 10 w Gdańsku i zastanawiam się czy się nie pokręcić koło hotelu.
 
Ta stacja SKM-ki Żabianka jest najbliżej Ergo, czy coś innego jeszcze bliżej podjeżdża?
 
Pany, ktoś wie jak to jutro wygląda z tym wczesnym ważeniem zawodników (nie tym otwartym na Ergo). Od której do której, żeby się pokręcić po hotelu w tych godzinach?
@VoRaNeK ?
 
@michi972 blisko areny nie ma CHYBA zbyt gastronomii, coś tam przy samej stacji SKM jakieś kebsy itd.
Gdańsk przy starówce to jadłodalnia jedna na drugiej, Sopot na monciaku tak samo

Sopot wyścigi jest z 2 razy dalej. Tylko Żabianka
Dokładnie tak jak pablos mówi, po co mieć dalej?

ROBIMY JAKIEŚ PIWKO PRZED/PO WAŻENIU JUTRO??
 
Najprawdopodobniej zawitam do Gdańska około 16.30. Mam nadzieję, że zdążę na ważenie.
 
Back
Top