Podwieszony UFC Gdańsk (21.10)- Bilety, Dojazdy, Noclegi itd.

Podpowiedz mi proszę, czy jak mam się dostać na ul. Jelitkowską w Gdańsku, to najlepiej wysiąść na stacji Gdańsk główny, czy będę miał coś bliżej?
Mozesz wysiasc na Wrzeszczu (Galeria Baltycka), ale z Glownego jest znacznie wiecej polaczen.
 
Spróbuj może przy hotelu, przecież media sprawy startują dopiero czwartek chyba. @duubertowa będzue jakaś relacja z media treningu?
Ale chodzi o sam fakt jak jest KSW czy PBN to w Novotelu siedzą i nie raz ktoś idzie na spacer na plaże, wiele osób tak spotykasz, a dziś nikt null zero.
 
Ale chodzi o sam fakt jak jest KSW czy PBN to w Novotelu siedzą i nie raz ktoś idzie na spacer na plaże, wiele osób tak spotykasz, a dziś nikt null zero.
Jak ci zależy na zawodnikach to szukaj po ich insta. Jodie dziś z Jardinem się kręciła koło "Drukarni"
 
Jak ci zależy na zawodnikach to szukaj po ich insta. Jodie dziś z Jardinem się kręciła koło "Drukarni"

podejrzewam, ze bedzie mozna spotkac co poniektorych na Starym Miescie
 
podejrzewam, ze bedzie mozna spotkac co poniektorych na Starym Miescie
Pewnie tak. Zwiedzać raczej będą, ale jak z ich ukrywaniem się to nie wiem. Jak widać dość na luzie Jodie z Keithem.

Ma być także na gali Teemu Packalen(niedoszły rywal Helda). Dziś także przyleci(przyleciał?)Warley Alves. W hotelu "Mercure" jest Jonathan Wilson, Daren Till. W PL jest też już Lobov.
 
Podpowiedz mi proszę, czy jak mam się dostać na ul. Jelitkowską w Gdańsku, to najlepiej wysiąść na stacji Gdańsk główny, czy będę miał coś bliżej?
Ale co, chcesz iść z buta tam? Fizycznie najbliżej jest z SKM Żabianka-AWF albo od Oliwy (Oliwa ma i SKM i dalekobieżny peron) też niedaleko, ale chwilkę będziesz szedł.
W kwestii dojazdów komuną miejską w Gdańsku to nie pomogę zbyt bo nie jeżdżę, ale jakdojade.pl trójmiasto działa super, autobusy jakieś na pewno jeżdżo.

Gdyby ktoś miał jakieś pytania do kogoś kto w okolicach mieszka to można śmiało pytać.

A druga sprawa - ktoś oprócz mnie się wybiera na ten środowy trening medialny?
 
Ale co, chcesz iść z buta tam? Fizycznie najbliżej jest z SKM Żabianka-AWF albo od Oliwy (Oliwa ma i SKM i dalekobieżny peron) też niedaleko, ale chwilkę będziesz szedł.
W kwestii dojazdów komuną miejską w Gdańsku to nie pomogę zbyt bo nie jeżdżę, ale jakdojade.pl trójmiasto działa super, autobusy jakieś na pewno jeżdżo.

Gdyby ktoś miał jakieś pytania do kogoś kto w okolicach mieszka to można śmiało pytać.

A druga sprawa - ktoś oprócz mnie się wybiera na ten środowy trening medialny?
Dzięki. Z buta to raczej tylko z hotelu do Ergo:). Pojadę raczej z głównego komunikacją miejską - z tego co widziałem, to najlepsza opcja.
 
Ale co, chcesz iść z buta tam? Fizycznie najbliżej jest z SKM Żabianka-AWF albo od Oliwy (Oliwa ma i SKM i dalekobieżny peron) też niedaleko, ale chwilkę będziesz szedł.
W kwestii dojazdów komuną miejską w Gdańsku to nie pomogę zbyt bo nie jeżdżę, ale jakdojade.pl trójmiasto działa super, autobusy jakieś na pewno jeżdżo.

Gdyby ktoś miał jakieś pytania do kogoś kto w okolicach mieszka to można śmiało pytać.

A druga sprawa - ktoś oprócz mnie się wybiera na ten środowy trening medialny?

Chciałem się wybrać na czwartkowy trening medialny. Co się dzieje w środę i o której?
 
Back
Top