Podwieszony UFC Gdańsk (21.10)- Bilety, Dojazdy, Noclegi itd.

Ktoś chętny na poprowadzenie dopingu ? :goldi:

482e8895c629282bmed.jpg
Dej to dla @halibut a. Już słyszę te pytania przez megafony "where is dziwki?" "Have U mdma?" :mjsmile:

@michi972 ja z vorankiem będe o 9 na lotnisku mozesz nas powitac vodka i kebabem.
 
Dej to dla @halibut a. Już słyszę te pytania przez megafony "where is dziwki?" "Have U mdma?" :mjsmile:

@michi972 ja z vorankiem będe o 9 na lotnisku mozesz nas powitac vodka i kebabem.

Spakuje jak będzie miejsce.

Ile płacicie za międzymiastowe loty w pl i ile wcześniej trzeba polować na bilety żeby nie spaść z krzesła od wysokiej ceny?
 
Ile płacicie za międzymiastowe loty w pl i ile wcześniej trzeba polować na bilety żeby nie spaść z krzesła od wysokiej ceny?
Dawałem tu znać o lotach za 21zł i taki też kupiłem 17 września Ryanairem na 6:30 do WaWy. Potem jeszcze przez długi czas były po 21 zł. Teraz poszły w górę, ale trzeba obserwować jeszcze bo może spadną(dziś np. ze 104 na 86zł).
 
Moi drodzy lecimy z ziomkiem z Krakowa lotem o 6:50 w sobotę 21 i lotem spowrotem 22 o 20:50 dodatkowo mamy jeden bilet na gale i nocleg nie chce ktoś? Taki zestawik za 400zl tylko jeszcze muszę ogarnąć czy można zrobić zamianę nazwiska:P
 
Moi drodzy lecimy z ziomkiem z Krakowa lotem o 6:50 w sobotę 21 i lotem spowrotem 22 o 20:50 dodatkowo mamy jeden bilet na gale i nocleg nie chce ktoś? Taki zestawik za 400zl tylko jeszcze muszę ogarnąć czy można zrobić zamianę nazwiska:P
Jak to Ryanair lub Wizzair to można za 500zł :mjsmile:
 
I co kurwie, byli na grzybach? Chuja byli! Jutro będziecie płakać jak wrzucę zdjęcie pulpetów zalanych sosikiem grzybowym po same brzegi talerza!
 
I co kurwie, byli na grzybach? Chuja byli! Jutro będziecie płakać jak wrzucę zdjęcie pulpetów zalanych sosikiem grzybowym po same brzegi talerza!
Kiedyś byłem, ale nie pamiętam sosu. Były za to jeże wielkości psa.
 
Szkoda, że Bruce'a nie będzie....a liczba gości specjalnych to jakiś kurwa żart
ja z vorankiem będe o 9 na lotnisku mozesz nas powitac vodka i kebabem.
W czwartek czy piątek?
Ktoś jest już w czwartek by uderzyć na ten media day? Potem można coś podegustować
 
Back
Top