Podwieszony UFC Gdańsk (21.10)- Bilety, Dojazdy, Noclegi itd.

Kurde, własnie znajomi mi się wysypali i będę miał 2 bilety (miejsca obok siebie, sektor 301). Kartoniki. Tylko jeszcze nie wiem za ile sprzedam haha :boss:
 
Last edited:
Planuje pojechać już w piątek na ważenie, jako że wcześniej nie byłem na ważeniu to mam pytanie do weteranów, jak później z możliwością spotkania zawodników? Da sie gdzieś złapać na fotke, autograf?
 
Planuje pojechać już w piątek na ważenie, jako że wcześniej nie byłem na ważeniu to mam pytanie do weteranów, jak później z możliwością spotkania zawodników? Da sie gdzieś złapać na fotke, autograf?
W Krakowie normalnie przed ważeniem wszyscy goście specjalni byli do dyspozycji, była kolejka, można było podejść po zdjęcie, dawali plakat do podpisu, dwa słowa.
Jeśli chodzi o zawodników to już tylko hotel, są tacy którzy chodzą wszędzie, pamiętam, że Dana Hardy'ego i Forresta Griffina parę razy na mieście spotkałem w czasie fightweeku, a byli tacy jak np. CroCop, którzy non stop siedzą w pokoju i niegdzie nie wychodzą. Nawet jak CroCopa próbowałem dorwać na fotkę i podpis plakatu po dniu dla mediów to usłyszałem od niego tylko 'tomorrow', gbur jakich mało.
 
Hej Cohones.

Jadę na galę furą z Wrocławia do Gdańska. Wyjazd w sobotę rano (8-9), powrót w niedzielę po obiedzie (15-16). Mam 2 miejsca wolne.

Może ktoś jeszcze nie ma ogarniętego transportu z Wrocka i chciałby się zabrać w którąś ze stron? Jeżeli tak to proszę o kontakt mailowy w celu ustalenia szczegółów.

[email protected]

Pozdro!
 
Polecicie jakieś miejsce gdzie najlepiej sprzedać bilety na Gdańsk? Jakiś facebook czy coś. Czy najlepiej załadować na olxie i niech się biją beczka
 
Hej Cohones.

Jadę na galę furą z Wrocławia do Gdańska. Wyjazd w sobotę rano (8-9), powrót w niedzielę po obiedzie (15-16). Mam 2 miejsca wolne.

Może ktoś jeszcze nie ma ogarniętego transportu z Wrocka i chciałby się zabrać w którąś ze stron? Jeżeli tak to proszę o kontakt mailowy w celu ustalenia szczegółów.

[email protected]

Pozdro!
Z lwowskiej?
 
Panowie, ważne pytanie !

Jak podejrzewacie, o której godzinie w piątek może być ważenie? Pytam oczywiście w kontekście tego, aby przed nim - złapać zawodników i inne osobistości do zdjęć...
 
@Hefaner majster trzeba jakieś kontakty połapać , potrzebuje łącznika na linii Cohones - Ja, i zostałeś wytypowany na tego szczęśliwca :D w razie gdyby chcieli sobie ze mną robić zdj chłopaki z forum będzie czysta koszulka i zgolony roliczy wąsik, pozdero
 
@Hefaner majster trzeba jakieś kontakty połapać , potrzebuje łącznika na linii Cohones - Ja, i zostałeś wytypowany na tego szczęśliwca :D w razie gdyby chcieli sobie ze mną robić zdj chłopaki z forum będzie czysta koszulka i zgolony roliczy wąsik, pozdero

Ha! Żeby jeszcze ktokolwiek mnie kojarzył :DC: Możemy stworzyć silną frakcję anonimowych ryjów i atakować z zaskoczenia.
 
Ha! Żeby jeszcze ktokolwiek mnie kojarzył :DC: Możemy stworzyć silną frakcję anonimowych ryjów i atakować z zaskoczenia.
I tak zrobimy, wlecimy bez zbędnego hype'u, na spokojnie. Szczerze, to się nie mogę doczekać aż zobaczę tych niektórych napinaczy internetowych , ciekawe czy live też są tacy złotouści :D challenge accepted!
 
Ha! Żeby jeszcze ktokolwiek mnie kojarzył :DC: Możemy stworzyć silną frakcję anonimowych ryjów i atakować z zaskoczenia.
::really::
Chyba zapomniałeś o jednym malutkim szczególe, który odróżnia Cię od 99% mężczyzn w tym kraju.
 
::really::
Chyba zapomniałeś o jednym malutkim szczególe, który odróżnia Cię od 99% mężczyzn w tym kraju.

Kurde. W sumie jak jeszcze dołożyć do tego koszulkę z wizerunkiem Bedorfa to faktycznie nie będę zbyt trudny do rozkminienia :crazy:
 
Polecicie jakieś miejsce gdzie najlepiej sprzedać bilety na Gdańsk? Jakiś facebook czy coś. Czy najlepiej załadować na olxie i niech się biją beczka

Sprawdź Bartosz wiadomość na OLX. Jeżeli aktualne.
 
1) @VoRaNeK
2) @kaczka41
3) @Matszo92
4) @igla1993
5) @zoom
6) @Perfumiarz
7) @MuraS
8) @respect
9) @halibut
10) @SimaoSabrosa
11) @Navalha
12) @ziggy123
13) @Prese (chyba)
14 @bombel147
15) @spontan
16) @pablos_83
17) @PawelMMATrn
18) @Orlos
19) @VaeVictis
20) @cRe + brat
21) @d-amian-enp
22) @Ian
23) @Placek (+dziewczyna i brachol ze swoją)
24) @MZ +dziewczyna, + 2 kumpli
25) @Mnichu
26) @panpan
27) @Nilg
28) @Hefaner ?
29) @midern
30) @Mojso
31) @HubiSSJ3
32) @Hightower
33) @PaweLisu
34) @czarymaryhokus + kumpel z pracy
35) @Martin + dziewczyna
36) @duubertowa :D
37) @Twarzowiec + żona + znajoma para januszy
38) @bartolllox23 + 2 ziomeczków
39) @Puczi
40) @SCStunner
41) @mat
42) @damianancelotti
43) @bart123
44) @butrym81
45) @nicos
46) @rash
47) @PavLo4T +3 ziomeczków
48) @michi972
 
1) @VoRaNeK
2) @kaczka41
3) @Matszo92
4) @igla1993
5) @zoom
6) @Perfumiarz
7) @MuraS
8) @respect
9) @halibut
10) @SimaoSabrosa
11) @Navalha
12) @ziggy123
13) @Prese (chyba)
14 @bombel147
15) @spontan
16) @pablos_83
17) @PawelMMATrn
18) @Orlos
19) @VaeVictis
20) @cRe + brat
21) @d-amian-enp
22) @Ian
23) @Placek (+dziewczyna i brachol ze swoją)
24) @MZ +dziewczyna, + 2 kumpli
25) @Mnichu
26) @panpan
27) @Nilg
28) @Hefaner ?
29) @midern
30) @Mojso
31) @HubiSSJ3
32) @Hightower
33) @PaweLisu
34) @czarymaryhokus + kumpel z pracy
35) @Martin + dziewczyna
36) @duubertowa :D
37) @Twarzowiec + żona + znajoma para januszy
38) @bartolllox23 + 2 ziomeczków
39) @Puczi
40) @SCStunner
41) @mat
42) @damianancelotti
43) @bart123
44) @butrym81
45) @nicos
46) @rash
47) @PavLo4T +3 ziomeczków
48) @michi972

Klimek + cały w sumie skład ITC
 
Back
Top