Podwieszony UFC Gdańsk (21.10)- Bilety, Dojazdy, Noclegi itd.

Ja to będę jechał wesołym busem z Torunia (na tą chwilę 9 osób z biletami) ale nikt nie wie co to cohones to ja raczej ze zlotu odpadam
 
Ja póki co się deklaruję na zlot, tylko to niestety zależy jeszcze od czynników zdrowotnych. Ale wstępnie jestem na tak :)
 
Jeśli chodzi o lokum to mnie nie dotyczy bo mam ogarnięte przez osoby wyżej mnie, ale wszelkie formy integracji tak :)
 
  • Like
Reactions: MZ
Ja jestem w Gdańsku od czwartku wieczorem, więc jeśli @duubertowa reflektowałabyś na jakieś przedgalowe piwo to byłbym zaszczycony :lol:
Co do zlotu to moi pewnie nie będą za bardzo chętni - raczej domatorzy i swoje towarzystwo, ale na chwilę podbić do prawilnych mordeczek z Cohones i pogadać na tematy MMA-światowe to bym chciał :bayan:
 
Jako że nie mam wszystkich, których znam osobiście, wśród znajomych na fb mam małą prośbę - pytanie. Póki co jestem bez żadnego noclegu, a nie ukrywam, że z soboty na niedzielę coś by się przydało. Gdyby ktoś coś to proszę się do mnie odezwać, na airbnb coś się może uda znaleźć jeszcze.
PS
@Baasteek kurwa, ogarnij się typie
 
Jako że nie mam wszystkich, których znam osobiście, wśród znajomych na fb mam małą prośbę - pytanie. Póki co jestem bez żadnego noclegu, a nie ukrywam, że z soboty na niedzielę coś by się przydało. Gdyby ktoś coś to proszę się do mnie odezwać, na airbnb coś się może uda znaleźć jeszcze.
PS
@Baasteek kurwa, ogarnij się typie

Mat! :33 siema!!
 
@VoRaNeK ja jadę w czwartek wieczorem z 3-4 osobami, które w dupie mają mma i jadą po prostu do Gdańska na weekend, pozwiedzać, najebka itp. Ja jak najbardziej jestem chętny na chwilę wpaść. Najpewniej przed galą. Swoją drogą jak gala będzie zaczynać się około 17 to trzeba znaleźć knajpę (taką gdzie tylko alko leją a nie mają w ogóle jedzenia) nie tak daleko Ergo otwartą od powiedzmy 14 i powinna być cała wolna o tej godzinie. Kto oprócz Cohones pije w knajpie o tej godzinie? :werdum:
 
Ja jestem w Gdańsku od czwartku wieczorem, więc jeśli @duubertowa reflektowałabyś na jakieś przedgalowe piwo to byłbym zaszczycony :lol:
Co do zlotu to moi pewnie nie będą za bardzo chętni - raczej domatorzy i swoje towarzystwo, ale na chwilę podbić do prawilnych mordeczek z Cohones i pogadać na tematy MMA-światowe to bym chciał :bayan:

Luzik :) zapraszamy pozostałych zagubionych jak coś :)
 
Właśnie rezerwowałem przy Monciaku za 62/noc

Mamy 60m2 także przy złej pogodzie zlot u nas (wstęp 0,5l) :redford:

51520560.jpg

102986669.jpg

Dla tylu osób wolnego lokalu nie znajdziemy dlatego liczę na ładną pogode i wbicie na plaże

:corn:
 
Jako że nie mam wszystkich, których znam osobiście, wśród znajomych na fb mam małą prośbę - pytanie. Póki co jestem bez żadnego noclegu, a nie ukrywam, że z soboty na niedzielę coś by się przydało. Gdyby ktoś coś to proszę się do mnie odezwać, na airbnb coś się może uda znaleźć jeszcze.
PS
@Baasteek kurwa, ogarnij się typie

aha, ale w jakim celu oznaczasz mnie w tym temacie?

PS
Kowalik by Ci powiedzial gdzie masz spac jako hardkorowy fan!
 

Wsrod "swoich" bedzie nas z 15 osób wiec jakos przesadzić nie mozemy bo mieszkanie pójdzie z dymem heh

Przydałoby sie cos na miare warszawskiego City24.

Fajnie, ze informujecie kto bylby chetny. Pomoze nam to w wyborze miejsca do zorgazizowania zlotu
 
Ja jestem localsem, mam wolny i czw i pt specjalnie, żeby tym razem nacieszyć się wszystkim dookoła UFC (w KRK przyjeżdżałem dopiero w dniu gali) i wtedy jestem mega chętny na piwko i w ogóle wszystko - bo wątpię, czy ktokolwiek ze znajomych idących ze mną na galę jest tak tym podjarany i wziął też wolne na ważenia itd.
Co do imprezy po gali - bardzo chcę się z Wami spotkać, zakładam iż dołączę - ale tak jak mówię będę ze znajomymi i nie wiem, co oni postanowią, nie chcę ich zostawiać na lodzie ani też sprowadzać na zlot kilka osób z poza cohones...no na plażę ok, ale do mieszkania nie będę Was obciążał. Zobaczę, jak to wyjdzie bliżej gali i jakie zgłoszą pomysły
 
Ja będę w Gdańsku w sobotę w okolicach 14 i jestem chętny na alko przed, w trakcie i po gali ( o ile nogi nie odmówią posłuszeństwa wcześniej) :baldwinwhiskey:
 
Niestety z przyczyn tzw. niezależnych nie pojadę, także można mnie wykreślić z listy :/ ale good news - dla kogoś- jest taki że mam jeden bilet do sprzedania w sektorze cohones (sektor 503, rząd 3, miejsce 14). Bez narzutu, czyli za 89 zł + przesyłka. Jak ktoś się pisze, to proszę o info tu albo na priva - sprzedaję na zasadzie kto się pierwszy zgłosi.
 
Jeśli ktoś z wybierających się planuje nocować w Gdańsku i nie ma jeszcze ogarniętej miejscowy to polecam apkę Airbnb, można znaleźc dużo fajnych miejsc za przyzwoite ceny.
 
Niestety z przyczyn tzw. niezależnych nie pojadę, także można mnie wykreślić z listy :/ ale good news - dla kogoś- jest taki że mam jeden bilet do sprzedania w sektorze cohones (sektor 503, rząd 3, miejsce 14). Bez narzutu, czyli za 89 zł + przesyłka. Jak ktoś się pisze, to proszę o info tu albo na priva - sprzedaję na zasadzie kto się pierwszy zgłosi.
Masz ciągle ten bilet?
 
Back
Top