Podwieszony UFC Gdańsk (21.10)- Bilety, Dojazdy, Noclegi itd.

2 bilety do wzięcia, 190zł z wysyłką kurierem.

@kofi

123.jpg
 
Jak by się znalazły dwie osoby z forum, które w tym samym czasie chciałyby dokonać zakupu, to mogę powysyłać oddzielnie bilety, nie ma problemu.

Niestety wyskoczył mi ten wypad do Uk, a na dodatek zwolnił się termin na całodzienną sesję dziarania we Wrześniu, więc pełna mobilizacja finansowa przede mną, bo muszę dokończyć dziarkę i szykować się pod szpilkę
10296672_887893917893651_7008187637665524094_n.jpg
 
Jak by się znalazły dwie osoby z forum, które w tym samym czasie chciałyby dokonać zakupu, to mogę powysyłać oddzielnie bilety, nie ma problemu.

Niestety wyskoczył mi ten wypad do Uk, a na dodatek zwolnił się termin na całodzienną sesję dziarania we Wrześniu, więc pełna mobilizacja finansowa przede mną, bo muszę dokończyć dziarkę i szykować się pod szpilkę
10296672_887893917893651_7008187637665524094_n.jpg
Kebab ze mną na przeciwko?
 
[email protected]

Pierwszy był @kofi , ale wolę sprzedać dwa od razu, żebym nie został potem z jednym biletem, więc jeśli nikt się nie zgłosi po drugi dziś/jutro rano, to @Grubas zgarnie bilety. Zależy mi na czasie, bo całodniowa sesja w czwartek.
 
Ktoś tu pisał, że bilety tylko pocztą, a widziałem na eventim że można dostać na maila do wydruku normalnie.
 
Mam pomysł, nie wiem czy dobry. Sektor 503, tam jest nas najwiecej. Zrzucamy się na flagę Polski z napisem Cohones? Wielkość do ustalenia.
Spoko czy wyjebane?
@Cloud może jakieś ewentualne dofinansowanie??
:lol:
 
Mam pomysł, nie wiem czy dobry. Sektor 503, tam jest nas najwiecej. Zrzucamy się na flagę Polski z napisem Cohones? Wielkość do ustalenia.
Spoko czy wyjebane?
@Cloud może jakieś ewentualne dofinansowanie??
:lol:

Jesli zmierzasz do tego byśmy się schowali pod tą flagą i ładowali % to pomysł do przemyślenia
 
Jesli zmierzasz do tego byśmy się schowali pod tą flagą i ładowali % to pomysł do przemyślenia
Oczywiście.
Dobra pomysł chyba średni bo w sumie @Matszo92 zwrocil mi uwagę na bardzo ważna rzecz, o której od razu nie pomyślałem czyli napisy i jakiekolwiek symbole na fladze narodowej.
Ewentualnie czarny materiał z czerwonym napisem Cohones.
Albo po prostu mamy wyjebane.
 
Flaga Polski z napisem. Szczyt wieśniactwa.

Sektorówka z napisem CONORES to ja rozumiem!
 
Back
Top