UFC Fight Night: Volkov vs. Rozenstruik (04.06.2022)

Benoit Saint-Denis @1.63

Nie widzę tu innego scenariusza jak grappling ze strony Denisa, gdzie to jego tak naprawdę kluczowa broń w każdym pojedynku. Patrząc na słabe tdd Stolze i słaba stójkę niemca to według mnie kontrola parterowa i niezłe bjj doprowadzą Denisa do zwycięstwa.
+++ Typ

Natomiast nietrafiona kombinacja w kuponie. Gravely zaskoczył szybkim skończeniem...
 
Joe Solecki @1.57

Przeciwnik Soleckiego czyli Alex Da Silva wraca po dwuletniej przerwie znów do oktagonu, gdzie przegrał po ciekawym pojedynku z Riddellem w którym przegrał. Pokazał tam niezłe ofensywne zapasy, natomiast obrona przed obaleniami, cardio i samo bjj to słabe punkty Silvy. Solecki z dobrym bjj gdzie wygrał 7 z 11 swoich zwycięstw przez poddanie pokonując Jima Millera czy w grapllingu ostatnio Donalda Cerrone pokazał, że nie należy go w parterze lekceważyć. Upatruje dla Silvy jedynie szanse jakiegoś KO, ale nie sądzę, aby dał się trafić Solecki to według mnie patrząc na słabe tdd Silvy i cardio według mnie Solecki tą walkę wygra przez poddanie albo decyzję.
Naciągane, ale kolejny plus.

Czasami szczęście jest potrzebne a nie tylko pod górkę :bayan:
 
menifield madrze do tego podszedl jedyne zagrozenie to byl lucky punch wiec polozyl i dolozyl
 
Saint Denis + Jackson vs Argueta tko/ko - nie + Gravely vs Munoz liczba rozpoczętych rund +1,5
Stawka: 150 zł
Możliwa wygrana: 318,12 zł


Solecki + Osbourne
Stawka: 100 zł
Możliwa wygrana: 208,56 zł


Molina + Menifield vs Mozharov liczba rozpoczętych rund +1,5
Stawka: 50 zł
Możliwa wygrana: 132,44 zł


Evloev decyzja + Molina decyzja + Botelho vs Silva dec - nie
Stawka: 10 zł
Możliwa wygrana: 80,34 zł


Osborune tko/ko - tak + Rozenstruik tko/ko - tak + Michailidis vs Fakhretdinov dec - nie
Stawka: 10 zł
Możliwa wygrana:154,88 zł

Solecki + Poddanie + 1,5 liczba rozpoczętych rund + Menifield
Stawka: 5 zł
Możliwa wygrana: 56,23 zł

Michailidis wygra na punkty + Osbourne
Stawka: 5 zł
Możliwa wygrana: 40,92 zł

Jackson + Poddanie + poniżej 2,5 rozpoczętych rund + Munoz wygra na punkty
Stawka: 5 zł
Możliwa wygrana: 47,30 zł


Da Silva dec-nie + Jackson + Adashev tko/ko - nie + Molina vs Zhumagulov liczba rozpoczętych rund +1,5 + Świątek
Stawka: 100 zł
Możliwa wygrana: 175,12 zł


Pavoa handicap +13,5 + Selestat handicap +6,5
Stawka:100 zł
Możliwa wygrana: 187,44 zł


+116,46 zł

Mogło być lepiej, ale popełniłem błąd grając rundy na głównym kuponie. Nic.. Nauczka na przyszłość.

Miłej niedzieli :conorsalute: :wink:
 
Back
Top