UFC Fight Night: Volkov vs. Rozenstruik (04.06.2022)

kraks

BAMMA
Heavyweight
1653297391446.png


 
Saint Denis obalenia i tam skonczenie
Evloev tez obalenia i tam kontrola
Takie dwa podstawowe typy ode mnie
Dodam do tego typ na Ziolkowskiego z Seba Rajewskim
 
Fakhretdinov
Widziałeś z kim ten Rusek walczył ? Rekord na ogórkach , ten Grek za mocny nie jest ale z Ruskiem wcale bym go nie wpisywał na straty, co do Mozharova to on też z nikim dobrym jeszcze nie wygrał a nawet powiedziałbym nie walczył , Meinfield natomiast pokazał co nieco, i u mnie na kuponie się znajdzie
 
Widziałeś z kim ten Rusek walczył ? Rekord na ogórkach , ten Grek za mocny nie jest ale z Ruskiem wcale bym go nie wpisywał na straty, co do Mozharova to on też z nikim dobrym jeszcze nie wygrał a nawet powiedziałbym nie walczył , Meinfield natomiast pokazał co nieco, i u mnie na kuponie się znajdzie
Widzialem walki ruska i ukra.
Ukr mysle ze bardzo szybko zlapie czarnuszka chociaz nie ukrywam ze to ryzykowny typ bo moze wylapac :)
 
Mi to się widzi, że Surinamczyk ujebie ruska, Volkov 1.5 miesiąca temu walczył z Aspinallem, a ogólnie w tych ostatnich walkach, również tej z Tyburą to on słabiutko wyglądał. Czarny ma potężne uderzenie, obok Lewisa i Franka to jest najmocniej bijący bambo w UFC, nie musi go tam czysto trafić żeby naruszyć, tylko on nie jest zbyt aktywny, będzie się pewnie czaił pół walki na kontrę i czasem jakieś proste jaby wyprowadzał, jak grać Rozenstruika to tylko przed czasem, na punkty to on nie wygra.

Rozenstruik przed czasem @2.85
 
Mi to się widzi, że Surinamczyk ujebie ruska, Volkov 1.5 miesiąca temu walczył z Aspinallem, a ogólnie w tych ostatnich walkach, również tej z Tyburą to on słabiutko wyglądał. Czarny ma potężne uderzenie, obok Lewisa i Franka to jest najmocniej bijący bambo w UFC, nie musi go tam czysto trafić żeby naruszyć, tylko on nie jest zbyt aktywny, będzie się pewnie czaił pół walki na kontrę i czasem jakieś proste jaby wyprowadzał, jak grać Rozenstruika to tylko przed czasem, na punkty to on nie wygra.

Rozenstruik przed czasem @2.85
Też myślę zagrać chociaż gdzieś tam z tyłu głowy mam jego walkę z Konina...
 
Jeszcze miałem Blanchfield grać, ale myślałem, że z 1.50 chociaż będzie, a tu 1.14 dali to pierdole.
 
Mi to się widzi, że Surinamczyk ujebie ruska, Volkov 1.5 miesiąca temu walczył z Aspinallem, a ogólnie w tych ostatnich walkach, również tej z Tyburą to on słabiutko wyglądał. Czarny ma potężne uderzenie, obok Lewisa i Franka to jest najmocniej bijący bambo w UFC, nie musi go tam czysto trafić żeby naruszyć, tylko on nie jest zbyt aktywny, będzie się pewnie czaił pół walki na kontrę i czasem jakieś proste jaby wyprowadzał, jak grać Rozenstruika to tylko przed czasem, na punkty to on nie wygra.

Rozenstruik przed czasem @2.85
A co jeśli będzie tak jak w przypadku Font vs Vera? Volkov który punktuje prostymi i kopnięciami Rozenstruika który czai się by pod koniec każdej rundy wystrzelić i zanotować nokdaun w ten sposób urywając każdą odsłone i co za tym idzie wygrywa decyzją :DC:
 
A co jeśli będzie tak jak w przypadku Font vs Vera? Volkov który punktuje prostymi i kopnięciami Rozenstruika który czai się by pod koniec każdej rundy wystrzelić i zanotować nokdaun w ten sposób urywając każdą odsłone i co za tym idzie wygrywa decyzją :DC:
Mało prawdopodobne, jak go dobrze trafi to uśpi, to nie koguty żeby chłop wstawał po 3 nokdaunach, jeszcze od takiego dzika jak Rożen.
 
Dla mnie ciezka gala do typowania. Trzeba bedzie przysiasc i poswiecic wiecej czasu niz zwykle, zeby cos ewentualnie pograc. Mialem gdzies Evloeva na kuponie, ktory uwalil popisowo Materla, ale nawet nie wiem czy bede go ponawial obecnie...
 
Najgorsza gala w tym roku

Evloev 1.3
Evloev wygra przez decyzję
Evloev - Ige + 2.5 rundy, walka zakończy się na punkty

Reszta kompletnie nie do gry
 
A czemu nie najgorsza?
Dla laika może i lipa, ja tu widzę sporo ciekawych nazwisk i zestawień (m. in. Ige vs Evloev powinno być ostre, Solecki vs Da Silva uczta dla fanów grapplingu), a w dodatku karta liczy sobie aż 14 walk. Godziny też przystępne dla widza z Europy. Spójrz ile argumentów na szybko.
 
Dla laika może i lipa, ja tu widzę sporo ciekawych nazwisk i zestawień (m. in. Ige vs Evloev powinno być ostre, Solecki vs Da Silva uczta dla fanów grapplingu), a w dodatku karta liczy sobie aż 14 walk. Godziny też przystępne dla widza z Europy. Spójrz ile argumentów na szybko.
No właśnie w ostatniej walce Soleckiego grappling był tylko w 1 rundzie potem został rozczytany i wyszedł brak stójki więc ja to odpuszczam
 
Jeden typ od Zabójcy tzw. Izydor. Będzie zabity i będzie bity.

Rinat "Gladiator" Fakhretdinov @1.36

Zobaczyłem co miałem zobaczyć łącznie gdzie obecnie trenuje Gladiator i z kim od dłuższego czasu. Dla mnie to on ma podobne umiejętności jak np. taki Duraev. Rywal Grek dla mnie bez podjazdu.
Po takim kursie jaki jest oraz początkowym to pieprzony prezent :tiphatb:
 
Joe Solecki @1.57

Przeciwnik Soleckiego czyli Alex Da Silva wraca po dwuletniej przerwie znów do oktagonu, gdzie przegrał po ciekawym pojedynku z Riddellem w którym przegrał. Pokazał tam niezłe ofensywne zapasy, natomiast obrona przed obaleniami, cardio i samo bjj to słabe punkty Silvy. Solecki z dobrym bjj gdzie wygrał 7 z 11 swoich zwycięstw przez poddanie pokonując Jima Millera czy w grapllingu ostatnio Donalda Cerrone pokazał, że nie należy go w parterze lekceważyć. Upatruje dla Silvy jedynie szanse jakiegoś KO, ale nie sądzę, aby dał się trafić Solecki to według mnie patrząc na słabe tdd Silvy i cardio według mnie Solecki tą walkę wygra przez poddanie albo decyzję.
 
Benoit Saint-Denis @1.63

Nie widzę tu innego scenariusza jak grappling ze strony Denisa, gdzie to jego tak naprawdę kluczowa broń w każdym pojedynku. Patrząc na słabe tdd Stolze i słaba stójkę niemca to według mnie kontrola parterowa i niezłe bjj doprowadzą Denisa do zwycięstwa.
 
To co, Kowalkiewicz na łeb i zwolnienie? Gracie po 1.75 na Herrig?
 
1. Blanchfield z Aldrich - Erin pokazała ogromny progres w ostatnich walkach, jej kontrola parterze w walce z silną Maverick była imponująca. Aldrich ma całkiem niezły boks i również dobre zapasy, więc wcale bym jej tutaj nie wykluczał gdyby udało jej się utrzymywać walkę w stójce. Raczej walka do decyzji. Szanse tak 70-30 Blanchfield bym powiedział.
2. Michałdiss kontra Fuckredditnow - Rusek ubił już wystarczającą ilość ogórków, żeby mieć imponujący bilans i walczyć z mocniejszymi rywalami. Nie widziałem go w akcji, ale Grek niczym się nie wyróżnia, ma jedną wygraną w UFC z przez decyzję z gościem, którego dawno nie ma w organizacji i nie zdziwi mnie jak łatwo przegra z debiutantem przez KO. Z drugiej strony również wcale mnie nie zdziwi jak Rusek się zmęczy i Grek go porobi w parterze. Walka 50-50.
3. Molina vs Żumagułow - Przewaga wzrostu i zasięgu dla Amerykanina. Kazach lubi w stójkę a Jeff ma ją bardzo dobrą. Raczej mu nie wykurwi jak Kape, ale może punktować. Zhalgas wygrał na gali w Rosji z Ulanbekovem, więc można założyć że w parterze nie jest cienki. Za to bilans w UFC ma bardzo słaby, wygrał tylko z Jeromem Riverą. Na pewno będzie zmotywowany żeby wygrać i utrzymać się w UFC. Spodziewam się tutaj solidnej bitki przez 3 rundy. Molina średnim faworytem.
4. Gravely vs Munoz - Munoz lubi w parter, ma sporo poddań. Tony ma deficyt zasięgu i zdarzało mu się wyłapywać ciosy w stójce, będzie musiał uważać. W parterze potrafi bardzo dobrze bronić poddań mimo że kilka razy tak przegrywał to było z mocnymi rywalami albo dawno temu. Tutaj jeszcze powinien mieć lepsze zapasy, więc może sobie poradzić. Bliska walka, Gravely lekkim faworytem. Myślę, że wygra na punkty.
5. Saint-Denis ze Stolcem - zgadzam się z głosami wyżej. Francuz powinien ogarnąć w parterze.
6. Osbourne vs Adashev - Murzyn większy, szybszy, w parterze też nie łamaga. Myślę, że porozbija Uzbeka w stójce. Nie wiem czy da radę wygrać przed czasem, ale myślę, że wygra to dosyć pewnie.
7. Jackson vs Argueta - Argueta niepokonany, wygrał pas LFA w ostatniej walce, ale w TUFie przegrał przez decyzję z Turciosem. Jackson ostatnią porażkę ma z Topurią a poza tym wyglądał świetnie w ostatnich walkach. Jest większy, bardziej doświadczony i myślę, że zajedzie debiutanta w UFC w parterze.
8. Solecki vs da Silva - Brazylijczyk może być groźny w stójce, ale jak nie ustrzeli Joe, to Solecki wygra zapasami i parterem. Najpewniej tak będzie.
9. Herrig vs. Kowalkiewicz - Z racji, że już z nią wygrywała i podobno ma dobry obóz w ATT postawiłbym na Karolinę, ale równie dobrze może się to źle skończyć. Odpuszczam.
10. Menifield vs Mozharov - Menifield może nie zachwyca, ale ma kilka dobrych wygranych, tylko raz został złapany na kontrę z OSP i było KO, pozostałe dwie porażki przez decyzje z Clarkiem i Knightem. Ma chłop siłę, kondycja też poprawiona. Ukrainiec nie wiem jak się dostał do UFC. Nie pokonał nikogo poważnego. Wszystkie wygrane w pierwszej rundzie, jak walka będzie dłuższa to można się spodziewać legendarnego cardio. Alonzo dla mnie faworytem, jak przetrwa pierwszą to później to bierze a może i w pierwszej wygrać.
11. Botelho vs Silva - Trudno powiedzieć. Zastosuję tu zasadę braku zaufania do debiutantów z Contendera. Silva ma dobrą passę, ale na dorodnych, wyselekcjonowanych cukiniach. Bothelo jest po 2 porażkach, ale przez decyzje z Robertson i Luaną Caroliną do tego ma 3 wygrane w UFC, przed czasem przegrywała tylko z Calvillo. Poliana przez decyzję.
12. Trizano vs Almeida - Brazylijczyk debiutuje w UFC, mistrz Jungle Fight z jedną obroną, solidna stójka i parter. Trizano wygrał TUFa też solidny parter, ale raczej woli się bronić przed tą płaszczyzną i walczyć w stójce, gdzie jest dosyć dobry. Przegrywał tylko z Dawsonem, czyli mocnym grapplerem i Dawodu, z którym przegrał na punkty w stójce. Myślę, że z Almeidą sobie poradzi i wygra na punkty utrzymując walkę w stójce.
13. Ige vs. Evloev - Dan się łatwo nie podda, ale Evloev zbyt dobry wszechstronnie. Movsar przez decyzję to mój typ.
14. Volkov vs Rozenstuik - To jest waga ciężka, duże chłopy, jeden cios może zgasić światło... Ciekawe jaki Volkov wyjdzie do tej walki? Ja mam przeczucie, że Jairzinho ustrzeli.

@SigisMundis co myslisz o gali? :jimcarrey:
Mam nadzieję, że moja odpowiedź jest satysfakcjonująca. :gabi_much_love:
 
Back
Top