UFC Fight Night: Santos vs. Hill (06.08.2022)


 
Dobra kierwa...
i-mecz-ostatniej-szansy-the-mean-machine-dvd.jpg
 
Ich już totalnie pojebało, 1.08 na gościa bez cardio?! Absurd. Możliwe że na starcie rozniesie Gonzaleza w drobny mak ale 1.08 przy braku tak ważnego elementu w jego grze?! Dobry żart.
Tu wjedzie betbuilder za jakąś stawke nie mocna. McKinney i poniżej/powyżej ilości minut. Wszystko zależy od kursu, ale tym można podbić.
 
Tu wjedzie betbuilder za jakąś stawke nie mocna. McKinney i poniżej/powyżej ilości minut. Wszystko zależy od kursu, ale tym można podbić.
Dobra myśl no ale 1.08 na W/L? Bez jaj, wkurwiony jestem jak widzę takie kursy bo oczywistym jest że nie oddają one właściwego prawdopodobieństwa szans zawodnika na wygraną.

A co do poprzedniego twojego posta że ciężko będzie coś skleić fajnego z tej gali - jeśli nie widzisz nic w miarę pewnego to odpuść ten tydzień lub zagraj tylko za drobne, czesto tak robię przy "słabszych" weekendach co pozwala uniknąć niepotrzebnych porażek.
 
A co do poprzedniego twojego posta że ciężko będzie coś skleić fajnego z tej gali - jeśli nie widzisz nic w miarę pewnego to odpuść ten tydzień lub zagraj tylko za drobne, czesto tak robię przy "słabszych" weekendach co pozwala uniknąć niepotrzebnych porażek.
Właśnie tak planuje zrobić :) Już minęły czasy grania na siłę. Coś tam skleje z PFL może, ale bez szaleństw :)
 
No to działamy tak:

Espinoza + Zurcher + Pauga
STAWKA: 250 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA: 490,60 ZŁ

Ross + Wilkinson + Espinoza
STAWKA: 150 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA: 316,80 ZŁ

Spivac + Zurcher + Hill
STAWKA: 80 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA: 166,14 ZŁ

Barbosa
STAWKA: 60 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA: 109,82 ZŁ

Hendricks + Hill
STAWKA: 40 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA: 101,02 ZŁ

I to wszystko na ten tydzień najbliższy. Może McKinney jeszcze puszczę w singlu w betbuliderze i starczy :conorsalute:
 
Dla mnie najpewniejszy bet to Oleksiejczuk @1.25 - lepszego przeciwnika na debiut nie mógł wybrać. Alvey rusza się jak mucha w smole. Michał powinien odprawić go nawet przed czasem i tutaj z chęcią zobaczę również na kurs under 14.5 Oleksiejczuk.

Do zastanowienia:
Lipski - Lipski powinna porobić ją w stójce, ale to nadal walka kobiet a w takich dochodzi czynnik X. Arianny jest dynamiczniejsza wszechstronniejsza, jedyne czym może zagrozić przeciwniczka to agresją, bo technicznie po prostu powinna być dwa poziomy niżej.

Underdog pograny:
Brogan Walker @2.15 - biorę pod uwagę doświadczenie i lepsze umiejętności stójkowe. Miller raczej nie zgrozi Walker-owej sprowadzenie, w stójce Walker wygląda lepiej zwłaszcza jej kombinacje i trzymanie dystansu. Dodatkowo Walker ma wygraną nad Maverick, którą uznaję za dobrze prosperującą zawodniczkę, na pewno silną fizycznie grapplerkę.
 
Jednak tak myślę spróbować, raczej ciężko mi uwierzyć w szachy. Po za tym Thiago bardzo mocno zaczyna, przesledzilem ich ostatnie 5 walk i Santos tylko z Walkierem miał mniej i z Gloverem który go obalił, Hill po za celna bomba dużo nie zadawał ciosów.
 
Lech X2(liga konferencji) + Wilkinson + Espinoza + McKinney vs Gonalez poniżej 2,5 rozpoczętych rund
STAWKA: 200 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA: 415,36 ZŁ
 
Panowie ta gala UFC dupy nie urywa , dużo walk bab a starcia facetów też wyglądają wyrównanie.
Stąd też moja analiza taka szczupła, bukmachersko odpuszczam ten weekend.

Jason witt : średnia stójka , dużo obrywa na łeb , zazwyczaj obala przeciwnika i kontroluję chyba że oberwie mocno na łeb , a lubi przyjąć . Jeżeli nie zostanie znokautowany w ciągu 2-3 minut to mamy praktycznie pewność że obali przeciwnika. Quinlan natomiast to Striker z mocnym uderzeniem , dotychczas nie został sprawdzony przez dobrego zawodnika , z kelnerami wybrania próby obaleń, czy da radę z Wittem ? Myślę że nie jeśli oczywiście Witt do tego obalenia wytrwa w stójce i nie przyjmie jakiegoś silnego ciosu , podobny stylistycznie do Witta ( jeśli chodzi o zapasy)był Shields który rzucał Quinlanem jak workiem na początku 1 rundy , potem się spomowal i przegrał przez Ko , podsumowując : Witt to bardziej doświadczony zawodnik , walczył z dobrymi przeciwnikami do tej pory , o Quinlanie tego powiedzieć nie można , z pewnością zaletą Witta będą zapasy i kontrola w parterze , po stronie młodego z pewnością Stójka i jego mocne ciosy, nie wykluczony nokaut w 1 rundzie w wykonaniu Quinlana , może też być podobna walka jak z Barbereną , gdzie Witt obalał , kontrolował w parterze i wytrwał do decyzji gdzie jego ręka powędrowała do góry, na chwilę obecną widzę wygraną młodego przez Ko ze względu na słabą szczękę Witta. Typ : Quinlan Ko/Tko.

McKinney - Gonzalez: co tu dużo gadać , walka na papierze powinna się skończyć przed czasem i to najprawdopodobniej Ko/tko, mój typ : McKinney Ko/tko

Usman - Pauga - dwaj zawodnicy którzy w UFC długo miejsca nie zagrzeją , Usman to drętwy cepiarz a Pauga to wszechstronny średniak z wieloma wadami, który na LFA czy Cage warriors ledwo wygrywał , a przechodząc do samej walki to całkiem możliwa decyzja , raczej na korzyść Paugi , na poddanie bardzo małe szanse , mój typ : over 1.5 - 1.33

A jeszcze dodam że mojego ulubionego Polskiego fightera nie obstawiam ze względu że Alvey jest niedoceniany, a w narożniku będzie Andrzej Kościelski .

Bez kuponów , pozdrawiam
 
Dodatkowo do powyższych typów dorzuciłem:
Granger @2.76 - McKenna wyglądała słabo z Reed. Granger ma jak najbardziej szanse to ugrać, gram (za mniejszą stawkę) ponieważ kurs jest atrakcyjny.
Gonzales @7.87 - pograny po tym kursie na Fortunie kilka dni temu. Uważam, że McKinney wygra, ale nie pogram go po takim kursie biorąc pod uwagę jego kiepska kondycje.
 
Dodatkowo do powyższych typów dorzuciłem:
Granger @2.76 - McKenna wyglądała słabo z Reed. Granger ma jak najbardziej szanse to ugrać, gram (za mniejszą stawkę) ponieważ kurs jest atrakcyjny.
Gonzales @7.87 - pograny po tym kursie na Fortunie kilka dni temu. Uważam, że McKinney wygra, ale nie pogram go po takim kursie biorąc pod uwagę jego kiepska kondycje.
Szczerze odradzam granie Granger, jest niecelna w stójce i określiłbym ją mianem "drewnianej". Jej mocną stroną jest BJJ i moim zdaniem tylko w tym elemencie może zagrozić. Na nogach Reed i Granger dzieli przepaść.
 
Back
Top