UFC Fight Night: Santos vs. Hill (06.08.2022)

Espinoza + Zurcher + Pauga
STAWKA: 250 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA: 490,60 ZŁ

Ross + Wilkinson + Espinoza
STAWKA: 150 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA: 316,80 ZŁ


Spivac + Zurcher + Hill
STAWKA: 80 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA: 166,14 ZŁ


Barbosa
STAWKA: 60 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA: 109,82 ZŁ


Hendricks + Hill
STAWKA: 40 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA: 101,02 ZŁ

Lech X2(liga konferencji) + Wilkinson + Espinoza + McKinney vs Gonalez poniżej 2,5 rozpoczętych rund
STAWKA: 200 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA: 415,36 ZŁ

Pauga + powyżej 1,5 min + McKinney + poniżej 13,5 min + Oleksiejczuk wygra w 1rundzie/nie
STAWKA: 150 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA: 318,12 ZŁ


McKenna wygra + więcej znaczących ciosów + 2,5 min
STAWKA: 100 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA: 172,48 ZŁ

Live
Walker vs Miller walka zakończy się na punkty/ nie
STAWKA: 200 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA: 1131,68 ZŁ


Live uratował weekend :burnit:

+300,30 ZŁ
 
Espinoza + Zurcher + Pauga
STAWKA: 250 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA: 490,60 ZŁ

Ross + Wilkinson + Espinoza
STAWKA: 150 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA: 316,80 ZŁ


Spivac + Zurcher + Hill
STAWKA: 80 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA: 166,14 ZŁ


Barbosa
STAWKA: 60 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA: 109,82 ZŁ


Hendricks + Hill
STAWKA: 40 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA: 101,02 ZŁ

Lech X2(liga konferencji) + Wilkinson + Espinoza + McKinney vs Gonalez poniżej 2,5 rozpoczętych rund
STAWKA: 200 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA: 415,36 ZŁ

Pauga + powyżej 1,5 min + McKinney + poniżej 13,5 min + Oleksiejczuk wygra w 1rundzie/nie
STAWKA: 150 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA: 318,12 ZŁ


McKenna wygra + więcej znaczących ciosów + 2,5 min
STAWKA: 100 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA: 172,48 ZŁ

Live
Walker vs Miller walka zakończy się na punkty/ nie
STAWKA: 200 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA: 1131,68 ZŁ


Live uratował weekend :burnit:

+300,30 ZŁ
No live uratował dupę Brachu :lol: usmanek cepiarz zaskoczył wszystkich, ale w UFC i tak długo nie zagości chyba że będzie prowadzony za rączkę i zestawiany ze slabiakami
 
No live uratował dupę Brachu :lol: usmanek cepiarz zaskoczył wszystkich, ale w UFC i tak długo nie zagości chyba że będzie prowadzony za rączkę i zestawiany ze slabiakami
No właśnie dużo zależy od tego jak będzie prowadzony,ale weryfikacja będzie prędzej czy później bo on nie ma żadnej techniki.
 
Dobra czas sie rozliczyc bo troche sie udzielalem w tym tygodniu
Oleksiejczuk
Luque
Lipski
Pauga

undergog
Santos

Cos czuje ze bedzie wieczor Brazil :devil smile:
Brazil mocno na pizde :crazy:
Jednak tak myślę spróbować, raczej ciężko mi uwierzyć w szachy. Po za tym Thiago bardzo mocno zaczyna, przesledzilem ich ostatnie 5 walk i Santos tylko z Walkierem miał mniej i z Gloverem który go obalił, Hill po za celna bomba dużo nie zadawał ciosów.
Nie pogralem tego w koncu... :chuck:
Kurla a ja sie troche cykam zagrac Paugi :wtf2:
Bardzo kurla dobrze ze sie cykalem po tym kursie ale jednak pogralem przez Miśke! :boystop:
a na jutro szykuje zabojczy typ, za umarlej grupy :robbie:
i drugi kozak.

Ogolnie Luque poupierdal mi kupony, a byl to dla mnie taki pewniaczek gali jeszcze po tym kursie z pocalowaniem w raczke :usunto:
1.png11.png111.png
 
McKenna wygra + więcej znaczących ciosów + 2,5 min
STAWKA: 100 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA: 172,48 ZŁ
Mordka to nie weszło, peszek bo w total strikes dominacja McKenny 43-14 ale w znaczących był remis 13-13 więc na czerwono.

@MrRoshi dzięki ziomek za wrzucenie tego kuponu 1runda - remis obaleń i Santos więcej ciosów, pograłem bo naprawdę fajny kursik względem prawdopodobieństwa a sam bym na to nie wpadł. U mnie weekend na dużym plusie McKenna i Battle zamkneli główne kwity więc jestem bardzo zadowolony :conorsalute:
 
Last edited:
Ja go postawilem i raczej bylem spokojny, nawet mialem cash-out ale mowie no pewniaczek wyciagne casha po jego walce przed ME
Akurat u mnie on był dopiero 7 co do kolejności potencjalnych zwycięzców z tej gali. Niekorzystne zestawienie to było dla niego z racji braku aktywnych zapasów z jego strony i tego że nie za bardzo sobie radzi w defensywie co już Barbarena obnażył. Pisałem o tym chłopakom na innym forum.
 
Mordka to nie weszło, peszek bo w total strikes dominacja McKenny 43-14 ale w znaczących był remis 13-13 więc na czerwono.

@MrRoshi dzięki ziomek za wrzucenie tego kuponu 1runda - remis obaleń i Santos więcej ciosów, pograłem bo naprawdę fajny kursik względem prawdopodobieństwa a sam bym na to nie wpadł. U mnie weekend na dużym plusie McKenna i Battle zamkneli główne kwity więc jestem bardzo zadowolony :conorsalute:
To mi pewnie cofną bo rozliczyli na zielono :waldeklaugh:
 
Back
Top