UFC Fight Night: Sandhagen vs. Song (17.09.2022)

Dorzuciłem Giles-a. Wygląda na sporo większego niż Cosce. Większe doświadczenie i wygrane/przegrane z lepszymi zawodnikami. Śmierdzi w tej walce zakończeniem przed czasem, ale doświadczenie powinno pomóc Gilesowi wygrać. Mam nadzieję, że podejdzie rozsądnie i w pierwszej rundzie będzie sprowadzać by wymęczyć Cosce.
 
Cory Sandhagen - Yadong Song over 0.5 rund @1.09


Nie musicie dziękować, nie szukam atencji, jestem tylko elitarnym typerem, który dzieli się swoimi premium predykcjami z innymi.
Najlepszy typer na cohones nie zawiódł i pomógł swoim klientom w zarobieniu pieniędzy w tych trudnych czasach.

Bukmacher płakał jak rozliczał.


b46b975b4681f.jpg
 
Probuje ktos
Ogden poddanko? :roberteyeblinking:
Dobry nos, szkoda ze uparlem sie na to poddanie bo kurs byl zajebisty do gry i bez tego...

:robbie:
Znowu przesadzilem, ze tak pewnie szedlem jak wiekszosc w mudżyna bo brazol niby drewniany ale argumenty mial zeby go rozjebac i rozjebal. Sabatini byl dla mnie pewniaczkiem - szacun dla Damona moze go nie docenilem po ostatnich walkach. Filli tez fajnie zawalczyl. Trudno.
 
Dobry nos, szkoda ze uparlem sie na to poddanie bo kurs byl zajebisty do gry i bez tego...

Znowu przesadzilem, ze tak pewnie szedlem jak wiekszosc w mudżyna bo brazol niby drewniany ale argumenty mial zeby go rozjebac i rozjebal. Sabatini byl dla mnie pewniaczkiem - szacun dla Damona moze go nie docenilem po ostatnich walkach. Filli tez fajnie zawalczyl. Trudno.

Nie martw się kolego, za tydzień dam takie bomby, że już do końca roku będziesz mógł wypoczywać na Malediwach.
 
Njoukani KO czekam na kurs, dwa razy z rzędu trafiłem murzyna przez KO, teraz też powinien drewnianego robocopa posadzić na dupę.

Sandhagen i Hernandez
postawię chyba znowu na MacMann
dubel siadł, Chidi był blisko, jebaniec twardy ten robocop. Po kolanie myślałem, że już będzie z górki.
 
Jednak mogłem odpuścić obstawianie paru walk :jjsmile:
 
Back
Top