UFC Fight Night: Sandhagen vs. Song (17.09.2022)

kraks

BAMMA
Heavyweight
1662979767196.png


 
Sandhagen
Zellhuber
Giles - zależy też od kursu walka zakończy się przed czasem

Underdog:
Algeo
 
Last edited:
Njoukani KO czekam na kurs, dwa razy z rzędu trafiłem murzyna przez KO, teraz też powinien drewnianego robocopa posadzić na dupę.

Sandhagen i Hernandez
postawię chyba znowu na MacMann
 
Njoukani KO czekam na kurs, dwa razy z rzędu trafiłem murzyna przez KO, teraz też powinien drewnianego robocopa posadzić na dupę.

Sandhagen i Hernandez
postawię chyba znowu na MacMann
RoboCop ma twardą szczękę ciężko będzie go usadzić na dupę
 
Bang Bang Chidi od @1.90 wystartował, ja też go pogram, ma pierdolnięcie i długie łapy, na brazola powinno jeszcze wystarczyć.

E:
1.92 Unibet :lesnarhappy:
 
Ogladam dzisiaj od rana walki Sandhagena i Songa i zrezygnowalem z grania na Cory'ego, bo jedyne czego jestem pewien to, ze w kursie rzedu @1.50 nie ma kompletnie zadnego value.
Cory sprawdzone cardio i doswiadczenie na dystansie 5 rundowym, mobilny, wyprowadza duzo ciosow korzystajac z zasiegu, ale nie maja one wiekszej mocy. Song jak najbardziej moze go czyms trafic, albo ukrasc pierwsze rundy i przetrwac te mistrzowskie, w ktorych Cory powinien juz przejac stery, ale pewnie nie skonczy skosnego i bedzie decyzja, a to zawsze ryzyko przy tak bliskich walkach. Myslalem tez o pograniu delikatnie Sandhagena na punkty, ale jak bedzie kurs w okolicach @2.20, to tez pasuje przy takim dystansie.

Do rozwazenia w nastepnej kolejnosci z tej gali:
Njokuani
Zellhuber
Sabatini
Basharat
 
Imo Rodrigues robi murzynka lekko, chyba, że jak ostatnio będzie niepotrzebnie rywalizował w najlepszej płaszczyźnie rywala zamiast obalić i poddać (choć murzyna może też śmiało wypunktować).
 
Racja, ze jak jebnie to usadzi. Pytanie czy Rodrigues bedzie chcial sie bic w stojce, a raczej czy uda mu sie pojsc w zapasy i parter zeby jej uniknac
Jeśli komuś się przyda taka informacja to Chidi ma czarny pas BJJ, na pewno nie ten poziom na ziemi co Rodrigues ale jednak ogórasem w parterze nie jest.
Inna sprawa że Brazylijczyk uwielbia napierdalać się w stójce przez co często rezygnuje ze swoich zapasów i jiu-jitsu.
 
Jeśli komuś się przyda taka informacja to Chidi ma czarny pas BJJ, na pewno nie ten poziom na ziemi co Rodrigues ale jednak ogórasem w parterze nie jest.
Inna sprawa że Brazylijczyk uwielbia napierdalać się w stójce przez co często rezygnuje ze swoich zapasów i jiu-jitsu.
Każdy ma czarny pas a potem klepie jak pipa
 
Back
Top