UFC Fight Night: Sandhagen vs. Dillashaw

Acha, no szkoda ze takich spostrzeżeń nie pisałeś przed gala :D tylko po walce wklejasz jakieś rozmowy.
Gdyby Sandhagen wygrał to byś pewnie tego nie wkleił :p
Nie martw się, Dawidek na pewno Ci poda jakąś petardę na następną galę i będzie zabite :wink:

Uważaj tylko jeśli będzie miała kurs powyżej 1.30 bo wtedy prawie pewne, że to będzie tylko kapiszon :roberteyeblinking:
 
dzięki Snejk trochę wpadło,
jebany hajnisz ale ten drugi philips też zmoczył więc ten dubel nie siadł
 
Soriano okazał się wybitnym chujem do szczania.
:beczka:
Każdy cios z nadzieją, że urwie głowę i od drugiej rundy człapał jak kaczka bez powietrza. A co kolanka pojadł to jego. Dobry występ Allena, widać poprawę w stójce.
 
Co do Philips-Paiva to uważam że Paiva jest lepszy w stójce i nawet byłbym skłonny na niego postawić , jednak kyler Phillips jest bardziej wszechstronny i mimo dobrej obrony przed obaleniami Brazylijczyka , uda mu się go obalić i ugrać najprawdopodobniej decyzje.
Natomiast Soriano-Allen wygląda moim skromnym okiem tak , że to Allen jest bardziej wszechstronny i doświadczony , tylko że Soriano ma kowadło w łapach.. ta walka nie powinna dotrwać do decyzji tak jak to zauważył m.i.n @Olo
Heinisch - imavov : ten Imavov jest po prostu słaby , nie widzę w gościu nic nadzwyczajnego , heinisch to wygra decyzja , tak go widzę.
Barber - maverick : bab się nie gra ale myślę że Maverick jest tu słusznym faworytem i chyba na jakimś kuponie poleci .
Yanez - Costa : ja tu mam inny widok na zestawienie niż niektórzy , ten młody Masvidal jest całkiem dobry w stójce , ale oglądając jego walki mam wrażenie że jego poziom odbiega od UFC , natomiast Costa jest eksplozywny , kreatywny i widać w nim potencjał, ja stawiam na niego i też powędruje w jakimś kuponie.

0/5

Jakim trzeba być żałosnym typem aby tak trafić. A pajac mi pisze że nie będzie się śmiał z Coryego :mjsmile:
 
I widzę że niektórych dopadła karma :cool:
Nawet im głupi teraz swoje przegrane typy rozliczyć.
A widziałeś dzbanie żebym kupony puścił z tymi typami , to były luźno rzucone moje przemyślenia , jak widać niezbyt trafione , ale widać że słabiutką psyche masz , podbudowujesz się porażkami innych hehe , pewnie w normalnym życiu też mają cię dosyć jak na forum , pamiętaj że możesz znaleźć na Cohones wsparcie , wystarczy że otworzysz się przed nami i powiesz o problemach
 
A widziałeś dzbanie żebym kupony puścił z tymi typami , to były luźno rzucone moje przemyślenia , jak widać niezbyt trafione , ale widać że słabiutką psyche masz , podbudowujesz się porażkami innych hehe , pewnie w normalnym życiu też mają cię dosyć jak na forum , pamiętaj że możesz znaleźć na Cohones wsparcie , wystarczy że otworzysz się przed nami i powiesz o problemach

@DavidMMA Hej, chcesz coś z avonu?
 
@DavidMMA prowadzisz statystki yieldu ? Ile masz ?
Jaki można mieć yield na takich kursach? Jeden bokser po 1.15 nie wejdzie to 10 następnych musi wejść żeby go odrobić na płaskiej stawce. Stawiam, że -30%.
Sytuacja z Sandhagenem pokazała jaki to jest frajer, do każdego się rzuca, a tu jeden typ nie wszedł to sam krytyki nie przyjmie pajac. Typ nie wszedł dlatego, że to był za duży kurs na jego siły 1.50? Nie dorósł do tego. Kurwa typ 1.15 podaje i się ma za eksperta, takie kursy to ja sobie w badmintonie mogę trafiać co w życiu meczu nie widziałem.
 
Back
Top