UFC Fight Night: Sandhagen vs. Dillashaw

Allen zawalczył świetnie, wygrał w pełni zasłużenie. Co ciekawe przyjął wydawałoby się mocne ciosy zupełnie bez mrugnięcia...

Takam wygrywa w połowie 6 rundy.
 
::snoopd::

Jedna petarda gdzie wstanę tylko na sam koniec. :cool: Reszta petard na zablokowanym forum. Pisać priv to może wpuszczę.

Cory Sandhagen @1.55

Od drugiej rundy pójdzie jak po maśle. Warunki fizyczne, kondycja, przerwa od walk, odcięcie od soków. Po walce TJ dołączy do Chada Mendesa na sportową emeryturę.



:facepalm: na wała nie ma rady

po drugie nie dobił kontuzjowanego rywala :facepalm: ale łeb
 
Brawo TJ! ::snoopd::
1627182387748.png
1627182431466.png
 
@DavidMMA jak widzisz każdemu się mogą zdarzyć pomyłki w typowaniu , niby pewniaczek a Ci nie wszedł , nie będę się oczywiście śmiał bo byłbym hipokrytą. Moje typy tez się nie sprawdziły z wyjątkiem decyzji w walce Paiva- Phillips i to że nie skreślałem Paivy. No ale cóż gala nie udana. Trochę pograłem na live ( Gall-whilliams przed czasem po 1.66) i widzę w tym value tym bardziej że można oglądać gale na fortunie i szybko reagować, następnym razem chyba się na to nastawie
 
Dobrze co niektóre pety wiedzą że TJ tej walki nie wygrał :hi:

Jak już wspomniałem na wała nie ma rady. A typ był bardzo dobry.

Ciekawe jak doradzał przy innych walkach. I co tam pisał innym. Pewnie to samo co przy Maverick :rofl: tego już nie pokaże hahahaha
 
Dobrze co niektóre pety wiedzą że TJ tej walki nie wygrał :hi:

Jak już wspomniałem na wała nie ma rady. A typ był bardzo dobry.

Ciekawe jak doradzał przy innych walkach. I co tam pisał innym. Pewnie to samo co przy Maverick :rofl: tego już nie pokaże hahahaha
Jak zwykle zero samokrytyki kiedyś do tego dorośniesz jak opuścisz rodzinne gniazdo
 
Dobrze co niektóre pety wiedzą że TJ tej walki nie wygrał :hi:

Jak już wspomniałem na wała nie ma rady. A typ był bardzo dobry.
4072949F-21C5-47CD-9688-221F3879550C.jpeg

no nie wiem wedlug bukow zadnego walka nie bylo w tej walce moim zdaniem tez, a czy bet byl bardzo dobry to tez dyskusyjne bo kurs 1.55 chyba powinien sobie lepiej poradzic z porozcinanym i kontuzjowanym rywalem, a on calkiem oddal pole, dopuscil do splita i sie dziwi ze przegral

obrzydliwy walek na tej karcie byl jeden i nie w main evencie tylko barber dostala wygrana w prezencie od sedziow
1CF38FCE-9F22-4E34-9020-901D769B36A2.jpeg
 
Dobrze co niektóre pety wiedzą że TJ tej walki nie wygrał :hi:

Jak już wspomniałem na wała nie ma rady. A typ był bardzo dobry.

Ciekawe jak doradzał przy innych walkach. I co tam pisał innym. Pewnie to samo co przy Maverick :rofl: tego już nie pokaże hahahaha

Tak se czytam od jakiegoś czasu wasze aferki i stwierdzam gościu że jesteś żałosny, zawsze się jakoś usprawiedliwisz, do błędu nigdy nie przyznasz, wyżej srasz niż dupę masz.
Bardzo dobrym typem byłoby wytypowanie Dillashawa a nie faworyta który wyłapał na michę.
 
Obejrzałem 2 raz na spokojnie już i wyspany walkę węża z corym i o żadnym walku nie ma co pisać było 2-2 w rundach i 5 bardzo bliska.. Lekka przewaga ciosów tja oraz to że cały czas szedł do przodu mogło tu przesadzic
 
Acha, no szkoda ze takich spostrzeżeń nie pisałeś przed gala :D tylko po walce wklejasz jakieś rozmowy.
Gdyby Sandhagen wygrał to byś pewnie tego nie wkleił :p
Pewnie nie, nie napisałem też nic tutaj, bo nie miałem chęci na analizę tej gali :)
Mnie tylko bawią te określenia typu petarda, zabite itd. a wjeby regularnie na groszowych kursach.
Petarda jaka była, każdy widział - niewypał.
Inna rzecz, że wg mmadecisions większość jednak wskazała na Sandhagena.
 
Acha, no szkoda ze takich spostrzeżeń nie pisałeś przed gala :D tylko po walce wklejasz jakieś rozmowy.
Gdyby Sandhagen wygrał to byś pewnie tego nie wkleił :p
Ja bym może i wkleił, ale przecież niektórzy tutaj zjedli wszystkie rozumy i niepotrzebny jest im inny punkt widzenia, a już tym bardziej elaborat na kilka kartek A4:fjedzia:
 
Back
Top