UFC Fight Night: Kattar vs. Emmett (18.06.2022)

Ależ walka Emmett vs Kattar zapowiada się na fajerwerki. Mimo wszystko osobiście odpuściłem pogranie akurat tej walki. Kattar ma jeden z lepszych umiejętności bokserskich w dywizji mimo wszystko Emmett to czołg i nie boi się przyjąć a umie oddać co pokazała walka z Burgosem. Burgos pomagał Emmettowi w przygotowaniach co może pozytywnie wpłynąć na dyspozycję Emmetta. Ciężko moim zdaniem pograć Kattara po @1.4 z tak mocno bijącym zawodnikiem biorąc pod uwagę, że Kattar sporo przyjął z Max-em i Chikadze (ok 500 ciosów, z tego co pamiętam).
 
Kattara sędziowie zrobili w balona tak samo jak Mańkowskiego
4 rundy dla Kattara a oni to dali Emmetowi
Nigdy nie zostawiaj decyzji sędziom
 
UFC:
Stamann @1.22
Stamann decyzja @1.82
[email protected]
Yanez vs Kelley dec-nie @1.58
Daukaus @1.40
Holland @1.38
[email protected]

FEN:
Kuberski @1.35
Formela @1.25

Zieliński @1.30

AFN:
Daszkiewicz @1.28
Ciepłowski @1.30


KSW:
Ziółkowski @1.30
Mańkowski:@1.35
Mańkowski decyzja @2.25

Desmae @1.90

Live:
Martinek @2.00

Za drobne:
Szpilka wygra w 1 rundzie @4.00
Rodrigues przez tko/ko @3.50
Wikłacz przez poddanie @5.00

+242,72 zł
 
Kolejna zajebista decyzja w ME, dwa kupony rozjebali, pierdolone sędziowskie kurwy w tym UFC. Najbardziej jestem wkurwiony jak przez takie coś hajs idzie się jebać.
Mówisz o Kattarze? Dla mnie wałek w pizdu. Kattar to wygrał 3 rundy na pewno.
 
Mówisz o Kattarze? Dla mnie wałek w pizdu. Kattar to wygrał 3 rundy na pewno.
Tak, zamykał mi dwa kupony, jeden czysty win, a na drugim Kattar przez decyzję. Ta kurwa Chriss Lee znowu wynik przekręciła, 10:9 dał 4 rundę dla Emmetta jak tam była rzeź, to ślepym trzeba być żeby tak punktować.

ufc212312.jpg


:DC:
 
Tak, zamykał mi dwa kupony, jeden czysty win, a na drugim Kattar przez decyzję. Ta kurwa Chriss Lee znowu wynik przekręciła, 10:9 dał 4 rundę dla Emmetta jak tam była rzeź, to ślepym trzeba być żeby tak punktować.

ufc212312.jpg


:DC:
Zgadza się, dlatego ja już odpuściłem granie wysokich stawek i gram delikatnie aby potem nie łazić wkurwionym. Olać to bracie. Pogoda ładna, okres wakacyjny trzeba korzystać a nie przejmować się gównami :beer::friends:
 
Zatrucie pokarmowe
Donald jak nie zeżre wiejskiego żarcia to chłopina od razu choruje.
Tak, zamykał mi dwa kupony, jeden czysty win, a na drugim Kattar przez decyzję. Ta kurwa Chriss Lee znowu wynik przekręciła, 10:9 dał 4 rundę dla Emmetta jak tam była rzeź, to ślepym trzeba być żeby tak punktować.

ufc212312.jpg


:DC:
mi to samo i weź kurwa obstawiaj, dziadowskie sędziowanie
 
Też kattar zamykał mi na 2280 i boli jak cholera ,kurs na emmeta już był ponad 3 pod koniec walki i nawet nie myślałem kontrowac...ehhhh
 
1 runda Torres bezapelacyjnie (nokdaun), 2 Mańkowski, 3 Torres (nokdaun). Mańkowski nie wygrał swojej walki co najwyżej zremisował bo trzecia odsłona była naprawdę wyrównana - przeważył nokdaun.

Przy obecnych regułach, jeśli ktoś zna zasady nie ma możliwości by runda byla remisowa.

Mozliwosci remisowej rundy są dwie:

- zaden z zawodnikow nie zada ciosu i nie bedzie kontrolowal oktagonu - w warunkach polowych niemożliwe.

- jedyna rzeczywista możliwość: jeden z zawodników dostaje ujemny punkt.


Niestety to był blamaż Mańkowskiego i absolutny koniec z pasami nawet w KSW.
 
Mańkowski zaprezentował się fatalnie i ogólnie dla mnie to był też jeden z lepszych betów. Rzeczywistość okazała się inna. Borys kompletnie nie umiał obalać, zbyt późno zaczął wywierać presję i być agresywnym w swoich poczynaniach. Jakby porównać walkę jego z Ziółkowskim a Torresem to niebo a ziemia. Z Marianem potrafił się bić w stójce, potrafił obalać a z Torresem jakby mental został w szatni. Selekcja z typami była przeprowadzona, ale znów człowiek wpadł na minę. Z Kattarem wałek niestety. Chcąc nie chcąc typerem człowiek może być dobrym, ale jeśli pieniądz weźmie górę to na nic wpływu nie mamy.
 
Mańkowski zaprezentował się fatalnie i ogólnie dla mnie to był też jeden z lepszych betów. Rzeczywistość okazała się inna. Borys kompletnie nie umiał obalać, zbyt późno zaczął wywierać presję i być agresywnym w swoich poczynaniach. Jakby porównać walkę jego z Ziółkowskim a Torresem to niebo a ziemia. Z Marianem potrafił się bić w stójce, potrafił obalać a z Torresem jakby mental został w szatni. Selekcja z typami była przeprowadzona, ale znów człowiek wpadł na minę. Z Kattarem wałek niestety. Chcąc nie chcąc typerem człowiek może być dobrym, ale jeśli pieniądz weźmie górę to na nic wpływu nie mamy.
Po obejrzeniu Borys vs Torres stwierdzam że x factorem w tej walce była siła uderzenia (praktycznie za każdym razem gdy trafiał to ranił Polaka) oraz fizyczność Daniela, chłopak niby z wagi niżej a moc ciosu przynajmniej jeden poziom więcej od Mańkowskiego (wiem bo oglądałem z założonym na oko detektorem ki z dragon balla). Widząc ich na ważeniu i w klatce byłem mocno zaskoczony że fizycznie to brazylijczyk ma lekką przewagę. Niestety nie zdecydowałem się na kontre i to był błąd.
A jeśli chodzi o walkę z Ziółkowskim to nie ma co porównywać bo to było zupełnie inne stylistycznie zestawienie.
 
Po obejrzeniu Borys vs Torres stwierdzam że x factorem w tej walce była siła uderzenia (praktycznie za każdym razem gdy trafiał to ranił Polaka) oraz fizyczność Daniela, chłopak niby z wagi niżej a moc ciosu przynajmniej jeden poziom więcej od Mańkowskiego (wiem bo oglądałem z założonym na oko detektorem ki z dragon balla). Widząc ich na ważeniu i w klatce byłem mocno zaskoczony że fizycznie to brazylijczyk ma lekką przewagę. Niestety nie zdecydowałem się na kontre i to był błąd.
A jeśli chodzi o walkę z Ziółkowskim to nie ma co porównywać bo to było zupełnie inne stylistycznie zestawienie.
Kurde, że każdy z nas się tu tak nabrał na Borysa. Mi Fen I AFN trochę poprawiło bilans i ponad 200 zł na plus ale generalnie Mankowski zajebał mi stare taśmy i nie mogę przeboleć.
 
1 runda Torres bezapelacyjnie (nokdaun), 2 Mańkowski, 3 Torres (nokdaun). Mańkowski nie wygrał swojej walki co najwyżej zremisował bo trzecia odsłona była naprawdę wyrównana - przeważył nokdaun.
Mańkowski rzeczywiście przegrał
Ale Kattara zrobili w balona
 
Back
Top