UFC Fight Night: Kattar vs. Emmett (18.06.2022)

kraks

BAMMA
Light Heavyweight
1654438043189.png


 
U mnie poki co z tej gali tylko Stamann pograny, ktory po ostatnich porazkach powinien bez problemu skontrolowac dziada Winelanda, ale mysle, ze da sie wybrac jeszcze cos ciekawego z rozpiski.
 
Ja na pewno nie zagram przynajmniej przez jakis czas Hollanda, po tym co ostatnio pokazuje. W teorii z Meansem powinien sobie poradzic, ale ja nie mam nerwow na ogladanie go
 
Stamann i Yanez powinni bez problemu ogarnąć , ale po kursach 1.23 ? Średnio bym powiedział , ja chyba celuję w Marqueza po 2.70
 
Duraev 1.45 - zajedzie czarnuszka zapasami, zobacze jaki bedzie kursik na przed czasem. Chociaz typ ryzykowny bo czarny ma czym przyjebac a ruskowi pojawia sie czasem syndrom Curtisa Blydesa.
Kattar 1.42 - dadza dobra bitke z Emmettem, ale uwazam ze Calvin ze swoimi lokciami zrobi robote na twarzy przeciwnika
under
Kutateladze 2.40 - uwazam ze bedzie lepszy w wymianach, boje sie troche o rdze, ale jakos nie obawiam sie zapasow Kazacha.
 
Stamann i Yanez powinni bez problemu ogarnąć , ale po kursach 1.23 ? Średnio bym powiedział , ja chyba celuję w Marqueza po 2.70
Nie analizowałem jeszcze tej karty, ale wydaje mi się, że Rodrigues jest lepszy stojkowo od Marqueza a bjj na podobnym poziomie. Na moje Rodrigues to weźmie.
 
U mnie poki co z tej gali tylko Stamann pograny, ktory po ostatnich porazkach powinien bez problemu skontrolowac dziada Winelanda, ale mysle, ze da sie wybrac jeszcze cos ciekawego z rozpiski.

Jeszcze Kattar @1,43 zamyka jeden kupon. Mam nadzieje, ze obedzie sie bez niespodzianki. Zawsze pare stowek wpadnie

1655059470018.png


:conorsalute:
 
Brakuje mi jeszcze jednej nogi do kuponu, ktore wg was z tych nazwisk jest najlepszym wyborem?
Ismagulov / Duraev / Daukaus / Hawes / Wells.
 
Ismagulov @1.6 - Kuteladze spora przerwa. Z Gamrotem pokazał dobre umiejętności wstawania, ale mimo wszystko uważam, że Ismagulov wprowadzi dobre mieszanie stójki z grapplingiem przezco wygra na kartach punktowych.
 
Ja na pewno nie zagram przynajmniej przez jakis czas Hollanda, po tym co ostatnio pokazuje. W teorii z Meansem powinien sobie poradzic, ale ja nie mam nerwow na ogladanie go

Przyjrzalem sie jeszcze raz temu zestawieniu i byc moze jednak wrzuce Hollanda na jakis mniejszy kupon. Nie lubie tego robic z uwagi na jego zapasy, ale nie sadze zeby Means byl tak mocny w tym aspekcie zeby potrafil go zdominowac . Utrudni mu to tez szybkosc i duza przewaga zasiegu Hollanda. Mysle ze w tym zestawieniu wygra
 
Przyjrzalem sie jeszcze raz temu zestawieniu i byc moze jednak wrzuce Hollanda na jakis mniejszy kupon. Nie lubie tego robic z uwagi na jego zapasy, ale nie sadze zeby Means byl tak mocny w tym aspekcie zeby potrafil go zdominowac . Utrudni mu to tez szybkosc i duza przewaga zasiegu Hollanda. Mysle ze w tym zestawieniu wygra
Zastanawiałem się nad over 120 sec + więcej sprowadzeń w całej walce - Means - @1.78. Wiadomo, że Holland pracuje nad zapasami. Means to weteran i raczej wie gdzie uderzyć by wygrać, w związku z powyższym wydaje mi się, że powinien dążyć do sprowadzenia walki do parteru więcej razy niż Holland.
 
Holland (1.33)
Daukaus - Dolidze liczba rozpoczętych rund +2.5 (1.50)
Cerrone - Lauzon liczba rozpoczętych rund +1.5 (1.46)
+ bonus 1.14
@2.92 (po podatku)
 
Zdecydował się ktoś zagrać Cerrone @1.60? Nie polecam betu na niego bo on kruchy jak andrut aczkolwiek chyba go ulokuje w jakimś dubelku bo tdd i bjj ma na przyzwoitym dobrym poziomie więc nie powienien sobie dać zrobić krzywdy w obszarze parterowym a w stójce i kondycyjnie to on powinien rozdawać karty.
 
Dziś nie mam weny, żeby rozpisywać za ile gram i jakie kombinacje, ale w skrócie:

UFC:
Stamann @1.22
Stamann decyzja @1.82
[email protected]
Yanez vs Kelley dec-nie @1.58
[email protected]
Holland @1.38
[email protected]

FEN:
Kuberski @1.35
[email protected]
Zieliń[email protected]

AFN:
Daszkiewicz @1.28
Ciepłowski @1.30

KSW:
Ziółkowski @1.30
Mańkowski:@1.35
Mańkowski decyzja @2.25
[email protected]


Za drobne:
Szpilka wygra w 1 rundzie @4.00
Rodrigues przez tko/ko @3.50
Wikłacz przez poddanie @5.00


Niech się zieleni ! :conorsalute:
 
Zdecydował się ktoś zagrać Cerrone @1.60? Nie polecam betu na niego bo on kruchy jak andrut aczkolwiek chyba go ulokuje w jakimś dubelku bo tdd i bjj ma na przyzwoitym dobrym poziomie więc nie powienien sobie dać zrobić krzywdy w obszarze parterowym a w stójce i kondycyjnie to on powinien rozdawać karty.
Po problemie, walka ponownie odwołana
 
Back
Top