UFC Fight Night: Kattar vs. Emmett (18.06.2022)

Te powielanie typów niesie ze sobą spore ryzyko i to już nie pierwszy raz. @kraks faktycznie pech jeśli tak miałeś. Właśnie w takich przypadkach odechciewa się. Nie raz warto grać kontrę i lepiej wygrać mniej niż być w chuj na minus.
 
Ja raczej staram sie nie grac kontr, choc juz kilka razy rzeczywiscie polepszylyby sytuacje. W ogolnym rozrachunku mysle ze kontry sa EV-, chyba ze zdarzenie zamyka kupon na naprawde gruba kase, to warto rozwazyc taka opcje. Mimo wszystko moja kasa u buka to calkowicie poboczny bankroll nie powiazany z jakimkolwiek budzetem przeznaczonym na zycie, wiec strata cyferek na wirtualnym koncie mnie nie boli, jedynie opoznia rozwoj tego bankrolla o X tygodni, co tez potrafi wkurzyc :) Najbardziej mi szkoda, ze mialem Mankowskiego na mocnym kuponie z Tsarukyanem po kursie @1.95, a przy obecnej wycenie tego pojedynku juz chyba podziekuje...
 
Ja raczej staram sie nie grac kontr, choc juz kilka razy rzeczywiscie polepszylyby sytuacje. W ogolnym rozrachunku mysle ze kontry sa EV-, chyba ze zdarzenie zamyka kupon na naprawde gruba kase, to warto rozwazyc taka opcje. Mimo wszystko moja kasa u buka to calkowicie poboczny bankroll nie powiazany z jakimkolwiek budzetem przeznaczonym na zycie, wiec strata cyferek na wirtualnym koncie mnie nie boli, jedynie opoznia rozwoj tego bankrolla o X tygodni, co tez potrafi wkurzyc :) Najbardziej mi szkoda, ze mialem Mankowskiego na mocnym kuponie z Tsarukyanem po kursie @1.95, a przy obecnej wycenie tego pojedynku juz chyba podziekuje...
Obecną wycena to 1.64 więc daję radę jeszcze no ale poczekam na sytuację aż nasi patrioci zaczną grać na Gamera i kurs na Tsarukyana może skoczy do 1.80
 
Ja raczej staram sie nie grac kontr, choc juz kilka razy rzeczywiscie polepszylyby sytuacje. W ogolnym rozrachunku mysle ze kontry sa EV-, chyba ze zdarzenie zamyka kupon na naprawde gruba kase, to warto rozwazyc taka opcje. Mimo wszystko moja kasa u buka to calkowicie poboczny bankroll nie powiazany z jakimkolwiek budzetem przeznaczonym na zycie, wiec strata cyferek na wirtualnym koncie mnie nie boli, jedynie opoznia rozwoj tego bankrolla o X tygodni, co tez potrafi wkurzyc :) Najbardziej mi szkoda, ze mialem Mankowskiego na mocnym kuponie z Tsarukyanem po kursie @1.95, a przy obecnej wycenie tego pojedynku juz chyba podziekuje...
Nie przejmuj sie Tsarukyan nie wejdzie :tysoncoffe:
 
wszystko moja kasa u buka to calkowicie poboczny bankroll nie powiazany z jakimkolwiek budzetem przeznaczonym na zycie, wiec strata cyferek na wirtualnym koncie mnie nie boli, jedynie opoznia rozwoj tego bankrolla o X tygodni, co tez potrafi wkurzyc :)
Co nie zmienia faktu, że jak się wypłaca z buka przykładowo 2k na swoje konto bankowe za co mozna kupić sobie kilka fajnych rzeczy to cieszy.
 
Co nie zmienia faktu, że jak się wypłaca z buka przykładowo 2k na swoje konto bankowe za co mozna kupić sobie kilka fajnych rzeczy to cieszy.

Ja nie wyplacam kasy z buka na konto bankowe. Jesli wyplacam to tylko na jakis portfel internetowy. Wszystkie wygrane u buka powiekszaja moj bankroll bukmacherski. Nie mieszam tego w ogole z funduszami na inne wydatki na koncie bankowym. Jak chce sobie kupic kilka "fajnych rzeczy" to je po prostu kupuje za normalna kase z konta bankowego.
 
Ja nie wyplacam kasy z buka na konto bankowe. Jesli wyplacam to tylko na jakis portfel internetowy. Wszystkie wygrane u buka powiekszaja moj bankroll bukmacherski. Nie mieszam tego w ogole z funduszami na inne wydatki na koncie bankowym. Jak chce sobie kupic kilka "fajnych rzeczy" to je po prostu kupuje za normalna kase z konta bankowego.
Inwestujesz w krypto? :corn:
 
Możesz to rozjaśnić?

Po prostu wszystko co wygram u buka tworzy moj coraz wiekszy bankroll bukmacherski, dzieki czemu moge grac za coraz wyzsze stawki lub coraz bardziej minimalizowac ryzyko bankruta. Majac odpowiednio duzy bankroll na gre, moge sobie pozwolic na przetrwanie gorszych okresow. Nie wyplacam wygranych u buka zeby sobie kupic jakies "dobra materialne", bo to finansuje z osobnego konta.
 
Back
Top