UFC Fight Night: Dos Anjos vs. Fiziev (09.07.2022)

A Lawrence po 1.72? Może nie złoto, ale wyjątkowo dobry kurs jak na takiego prawie pewniaka.
No nie wiem kolego, zapewne Kakhramonov nie da się zdominować zapaśniczo a boksersko może mieć nawet lekką przewagę, no i jiu-jitsu również po stronie Uzbeka. Nie widzę tutaj value.
 
No nie wiem kolego, zapewne Kakhramonov nie da się zdominować zapaśniczo a boksersko może mieć nawet lekką przewagę, no i jiu-jitsu również po stronie Uzbeka. Nie widzę tutaj value.


Lawrence wcale nie ma gorszej stójki, na plus jego kopnięcia, chociaż są dość wolne. By obalić nie potrzebuje zapasów bo potrafi super obalać w timing, no i potrafi obalić samym lowkingiem. A w parterze jakiś czas będzie umiał go utrzymać. Myślę że wypunktuje bez większych problemów.
 
J.w. Lawrence jest dobry, ale na ten moment jednopłaszczyznowy. Kakhramonov pomimo przyjęcia walki z krótkim wyprzedzeniem z Trevinem Jonesem zaprezentował się świetnie.
 
J.w. Lawrence jest dobry, ale na ten moment jednopłaszczyznowy. Kakhramonov pomimo przyjęcia walki z krótkim wyprzedzeniem z Trevinem Jonesem zaprezentował się świetnie.
Dokładnie. Lawrence jest mizerny w stójce i bardzo często się gubi a Kakhramonov może go spokojnie ustrzelić a i łatwo się obalać nie da. Ja typuje Kakhramonova w tej walce.
 
Lawrence wcale nie ma gorszej stójki, na plus jego kopnięcia, chociaż są dość wolne. By obalić nie potrzebuje zapasów bo potrafi super obalać w timing, no i potrafi obalić samym lowkingiem. A w parterze jakiś czas będzie umiał go utrzymać. Myślę że wypunktuje bez większych problemów.
No to nie pozostaje mi nic innego jak życzyć ci powodzenia bo ja tej walki nie ruszam. Zgadzam się co do kopnięć - w tym elemencie przewaga Amerykanina natomiast powątpiewam czy będzie w stanie dłuższymi fragmentami kontrolować Kakhramonova w parterze.

J.w. Lawrence jest dobry, ale na ten moment jednopłaszczyznowy. Kakhramonov pomimo przyjęcia walki z krótkim wyprzedzeniem z Trevinem Jonesem zaprezentował się świetnie.
Uważam że Ronnie nie jest jednopłaszczyznowy, odnoszę wrażenie że jego piętą achillesową jest jedynie BJJ a poza tym to dość wszechstronny zawodnik.
 
No to nie pozostaje mi nic innego jak życzyć ci powodzenia bo ja tej walki nie ruszam. Zgadzam się co do kopnięć - w tym elemencie przewaga Amerykanina natomiast powątpiewam czy będzie w stanie dłuższymi fragmentami kontrolować Kakhramonova w parterze.


Uważam że Ronnie nie jest jednopłaszczyznowy, odnoszę wrażenie że jego piętą achillesową jest jedynie BJJ a poza tym to dość wszechstronny zawodnik.
Mimo wszystko ja z tej karty próbuje tylko underdogi za drobne. W tej konkretnej walce dla mnie 55/45 dla Lawrenca, w związku z mega kondycją oraz faktem, że Kakhramonov spędził sporo czasu przy siatce z Jonesem i Nurmagomedovem.
 
Mimo wszystko ja z tej karty próbuje tylko underdogi za drobne. W tej konkretnej walce dla mnie 55/45 dla Lawrenca, w związku z mega kondycją oraz faktem, że Kakhramonov spędził sporo czasu przy siatce z Jonesem i Nurmagomedovem.
U mnie 50/50 w tym zestawieniu. Jestem dopiero na półmetku jeśli chodzi o analizę tej karty ale jak na razie mam 2 gości wartych zagrania z czego jeden mocny, gala wydaje się nienajgorsza do gry.
 
U mnie 50/50 w tym zestawieniu. Jestem dopiero na półmetku jeśli chodzi o analizę tej karty ale jak na razie mam 2 gości wartych zagrania z czego jeden mocny.


Podzielisz się? Ja już nie mam czasu na analizy, tylko na 4 walki mi starczyło
 
Borralho + RDA vs Fiziev powyżej 3,5 rozpoczętych rund
Stawka: 200 zł
Możliwa wygrana: 418,88 zł

Nzechukwu + Andrade vs Nurmagomedov dec-nie
Stawka: 100 zł
Możliwa wygrana: 235,84 zł

Kakhramonov + Nzechuwku vs Roberson sub-nie
Stawka: 50 zł
Możliwa wygrana: 110,88 zł

Leyva + Vanderaa
Stawka:100 zł
Możliwa wygrana: 190,08 zł

Borralho + Poddanie + Powyżej 5,5 minuty
Stawka: 10 zł
Możliwa wygrana: 70,40 zł
 
Szkoda że w walce Borralho nie ma możliwości obstawienia sprowadzen , bo tam też on na pewno obali
 
Mój kuponik na tą galę
 

Attachments

  • Screenshot_20220708-181830-377.png
    Screenshot_20220708-181830-377.png
    76.5 KB · Views: 137
Borralho :bomb:

Dobry grappler z niezłym cardio. Petrosyan wydaje się lepszy stójkowo z dobrym kickboxingem, ale Borralho nie odbiega też stójkowo co pokazała jego walka na DWCS. Borralho potrafił przeważać w parterze nad niezłym zapaśnikiem Omargadzievem. Wydaje sie, że jeśli Borralho nie będzie czekał tak długo jak Rodrigues w walce z Petrosyanem za obaleniem i nie da się ustrzelić to wygra to bez problemu.
 
Borralho :bomb:

Dobry grappler z niezłym cardio. Petrosyan wydaje się lepszy stójkowo z dobrym kickboxingem, ale Borralho nie odbiega też stójkowo co pokazała jego walka na DWCS. Borralho potrafił przeważać w parterze nad niezłym zapaśnikiem Omargadzievem. Wydaje sie, że jeśli Borralho nie będzie czekał tak długo jak Rodrigues w walce z Petrosyanem za obaleniem i nie da się ustrzelić to wygra to bez problemu.
No "obalanko" jakieś na pewno będzie , stójka raczej po stronie Petrosyana , Borralho ma tą stójkę dziwną , Ala Machida , ciekaw jestem jak to będzie wyglądało , aczkolwiek liczę że Borralho będzie sprowadzał i kontrolował pojedynek zapaśniczo i też go mam na kuponie
 
Andrade vs Nurmagomedov
Powyżej 5,5 minuty + Więcej sprowadzeń Nurmagomedov + Nurmagomedov wygra + Sprowadzenia powyżej 1,5
Stawka: 20 zł
Możliwa wygrana: 132,00 zł


Nzechukwu vs Roberson
Powyżej 3,5 minuty + Nzechukwu powyżej 14,5 znaczących ciosów + Nzechukwu wygra
Dos Anjos vs Fiziev
Powyżej 2,5 rundy + Dos Anjos powyżej 1,5 sprowadzeń + Więcej sprowadzeń Dos Anjos + Dos Anjos wygra
Stawka:10 zł
Możliwa wygrana: 107,27 zł
 
Borralho + RDA vs Fiziev powyżej 3,5 rozpoczętych rund
Stawka: 200 zł
Możliwa wygrana: 418,88 zł


Nzechukwu + Andrade vs Nurmagomedov dec-nie
Stawka: 100 zł
Możliwa wygrana: 235,84 zł


Kakhramonov + Nzechuwku vs Roberson sub-nie
Stawka: 50 zł
Możliwa wygrana: 110,88 zł


Leyva + Vanderaa
Stawka:100 zł
Możliwa wygrana: 190,08 zł

Borralho + Poddanie + Powyżej 5,5 minuty
Stawka: 10 zł
Możliwa wygrana: 70,40 zł


Andrade vs Nurmagomedov
Powyżej 5,5 minuty + Więcej sprowadzeń Nurmagomedov + Nurmagomedov wygra + Sprowadzenia powyżej 1,5
Stawka: 20 zł
Możliwa wygrana: 132,00 zł



Nzechukwu vs Roberson
Powyżej 3,5 minuty + Nzechukwu powyżej 14,5 znaczących ciosów + Nzechukwu wygra
Dos Anjos vs Fiziev
Powyżej 2,5 rundy + Dos Anjos powyżej 1,5 sprowadzeń + Więcej sprowadzeń Dos Anjos + Dos Anjos wygra
Stawka:10 zł
Możliwa wygrana: 107,27 zł



+171,76 zł
 
Mój kuponik na tą galę
Wszystko weszło jak należy na głównym kuponie , ogólnie gala niepozorna a okazała się zajebista do obstawiania , w dodatku wspomnę o Betbuilderze który jest czymś wspaniałym uważam , myślę też że Fortuna z niego zrezygnuję niedługo jak zobaczy jakie straty przynosi, taki kuponik for fun zrobiłem i tylko jedno nie weszło , duży potencjał drzemie w tego typu zakładach
 

Attachments

  • Screenshot_20220710-090957-508.png
    Screenshot_20220710-090957-508.png
    137.7 KB · Views: 39
  • Screenshot_20220710-091107-281.png
    Screenshot_20220710-091107-281.png
    97.3 KB · Views: 39
Back
Top