UFC Fight Night: Dos Anjos vs. Fiziev (09.07.2022)

kraks

BAMMA
Heavyweight
1656231110869.png


 
Na pierwsze spojrzenie rozpiska nie rozpieszcza pod katem typowania, ale lepsze to niz nic w sezonie urlopowym. Moze cos sie wybierze lezac juz pod palemkami :cool:
 
Szczerze nie ma tutaj nic ciekawego

+ 2.5 rundy w walce Dos Anjos Fiziev
Dos Anjos powinien to przeleżeć ale nie jest to takie pewne
Fiziev podobnie do Tsarukyana w rundach mistrzowskich może oddychać rękawami
 
Mysle ze warto cos rzucic na RDA, na poczatku bedzie rowna walka ale im dalej w las tym bedzie go Rafael tlamsic i meczyc a aktualnie 2.59 to dobra opcja na solo.
Z innych typow to na ten temat tylko Nurmagomedov
 
Ja mam dylemat czy to czasem Fiziev go nie wypstryka w stójce a RDA lubi stójkowe wojny i może podejść ambitnie do zadania obskakując wpierdol.
 
Ja mam dylemat czy to czasem Fiziev go nie wypstryka w stójce a RDA lubi stójkowe wojny i może podejść ambitnie do zadania obskakując wpierdol.
Tak tez moze byc
Ale jednak 2 ostatnie walki to byl powrot niejako do parteru bo obalal.
To jeszcze trzeba grubiej rozkminic
Albo poczekac na sms od killera z typami zabojcami :P
 
Last edited:
Dla mnie osobiście ciężka gala do obstawiania , cukini nie ma co obstawiać ale Cavillo po 1.6 wydaje się w miarę spoko , do tego 2 underdoogi które zwróciły moją uwagę : Johnson i Brundage , ale to takie typy oparte bardziej na intuicji więc nie ma co pakować większych pieniędzy
 
Lepiej odpuścić te gale, za tydzień w normalnych godzinach i jest kogo obstawić
 
Z tej gali Boralho kurs to złoto. :bayan:
Nie lekceważ Ormianina, jego technika, dynamiczność oraz częstotliwość zadawania ciosów w stójce to klasa najwyższych lotów. Dodaj do tego pakietu fantastyczną kondycję oraz nienajgorsze defensywne bjj. Match up ma bardzo trudny bo jeśli ktoś ma z nim wygrać to właśnie tak stylistycznie ułożony zawodnik jak Borralho, jednak szacuje ten pojedynek tylko na 55 do 45 dla brazylijczyka.
 
Nie lekceważ Ormianina, jego technika, dynamiczność oraz częstotliwość zadawania ciosów w stójce to klasa najwyższych lotów. Dodaj do tego pakietu fantastyczną kondycję oraz nienajgorsze defensywne bjj. Match up ma bardzo trudny bo jeśli ktoś ma z nim wygrać to właśnie tak stylistycznie ułożony zawodnik jak Borralho, jednak szacuje ten pojedynek tylko na 55 do 45 dla brazylijczyka.
Nie lekceważe, ale kurs po którym pograłem czyli @1.70 bo taki był na początku na fortunie to było złoto według mnie. Teraz nie warty gry.
 
Back
Top