UFC Fight Night: Dern vs. Rodriguez (09.10.2021)

Naprawdę nikt tutaj nie typuje Mariny Rodriguez? ok w parterze podda praktycznie każda ale jak walka potoczy się x 2 rundy w stojce to zostanie obita niemiłosiernie, fajnie stojkowy wygląda Marina i robi fajna presję.. Ja próbuję do tego Randy Brown i Gutierrez i z boksu Fury
Ja Furego bym nie ruszał , Wilder wraca dziś na tron , w 1 walce został okradziony że zwycięstwa dziś pokażę kto rządzi
 
Ja Furego bym nie ruszał , Wilder wraca dziś na tron , w 1 walce został okradziony że zwycięstwa dziś pokażę kto rządzi
Hehe zobaczyłes ładna sylwetkę Wildera i już wiesz? Prawda jest taka że Fury po raz kolejny wygrał z nim przed wejściem, obejrzyj wszelkie konferencje i wypowiedzi.. O jakiej kradzieży ty wgl mówisz bracie został wypunktowany a w 2 walce stlamszony dosłownie jak pies.. Aż dziwne na tym poziomie. Może się myle ale Wilder dziś przegra, na Miłość Boska Wildera nawet punktowal Artur Szpilka lub ten śmieszny pogromca Adamka... Poza jakimiś furiackimi atakami Deontay nie ma poprostu broni
 
Hehe zobaczyłes ładna sylwetkę Wildera i już wiesz? Prawda jest taka że Fury po raz kolejny wygrał z nim przed wejściem, obejrzyj wszelkie konferencje i wypowiedzi.. O jakiej kradzieży ty wgl mówisz bracie został wypunktowany a w 2 walce stlamszony dosłownie jak pies.. Aż dziwne na tym poziomie. Może się myle ale Wilder dziś przegra, na Miłość Boska Wildera nawet punktowal Artur Szpilka lub ten śmieszny pogromca Adamka... Poza jakimiś furiackimi atakami Deontay nie ma poprostu broni
Wypunktowany? Tyle że gdyby nie opieszałość sędziego to walka powinna zakończyć się przed czasem. I Wilder powinien ją wygrać , a że sędzia dał Furemu z 15 s zamiast 10 to co poradzic. Okradli tym samym Wildera... Druga walka fakt zdominowany.. Wilder od tego czasu napewno solidnej trenuje to jego ostatnia szansa , i jak trafi to położy Furego ... jak Dla mnie dziś Amerykanin wygrywa przed czasem i wraca na tron wagi ciężkiej
 
Naprawdę nikt tutaj nie typuje Mariny Rodriguez? ok w parterze podda praktycznie każda ale jak walka potoczy się x 2 rundy w stojce to zostanie obita niemiłosiernie, fajnie stojkowy wygląda Marina i robi fajna presję.. Ja próbuję do tego Randy Brown i Gutierrez i z boksu Fury
Dla mnie 50 na 50
Masz rację jeśli Dern nie podda w dwóch pierwszych rundach to szansę Rodriguez zdecydowanie idą w górę
 
@99picks

To typ, o który najbardziej się obawiam. Głównie ze względu na tą wielokrotnie przekładaną walkę, żeby tylko nasz orzeł biały się nie podpalił i nie zapomniał o obronie wywierając presję od początku starcia
A to on kiedyś pamiętał o obronie? :beczka:
 
Gutierrez lepsza stójka, przeciwnik dużo przyjmuję, ogólnie raczej nie powinien stanowić zagrożenia.
Agapova underdog, wydaje się być bardziej kompletna, kurs taki w związku z przegrana z Dobson. Ciągła presją powinna zapewnić wygrana na kartach.
Rodriguez - liczę że Marina będzie utrzymywać dystans i karcić próby sprowadzenia. Ryzykowny bet, dlatego najmniejsza stawka.

Ogólnie ciężka karta jeśli chodzi o kursy względem ryzyka:

Eliott może zaskoczyć.
Brown powinien wygrać, ale równie dobrze może paść.
Romanov, aktualnie za mały kurs biorąc pod uwagę ryzyko.
 
Panowie powodzonka dzisiaj
:conorsalute:
Ja mam tylko to dzisiaj :)
F905997C-C0C4-4309-9AF0-AD3AA85DFD72.jpeg
 
Dern fatalnie w tej stójce, nie tak to miało być.
:childcry:

Ja mam prawdziwego izydora z grupy premium, widzę, że jest zainteresowanie to udostępniam typ.
Góra nie wygra przez poddanie @1.01

Całe szczęście tutaj zabite i jest profit.
 
Back
Top