UFC Fight Night: Dern vs. Rodriguez (09.10.2021)

kraks

BAMMA
Light Heavyweight
1633339463733.png



 
Haves,Guttierez i Romanov
:dobry:

co do walki wieczoru to Dern to ogarnie, Marina chuja umie z pleców a to ze znokautowała Ribas to nic nie znaczy bo Amanda jest na liścia z ta swoją szczeka.
 
Haves,Guttierez i Romanov
:dobry:

co do walki wieczoru to Dern to ogarnie, Marina chuja umie z pleców a to ze znokautowała Ribas to nic nie znaczy bo Amanda jest na liścia z ta swoją szczeka.
Ja coś czuję że ktoś z tej trójki zawali
 
Haves,Guttierez i Romanov
:dobry:

co do walki wieczoru to Dern to ogarnie, Marina chuja umie z pleców a to ze znokautowała Ribas to nic nie znaczy bo Amanda jest na liścia z ta swoją szczeka.
Też gram Romanova i Hawesa.

Rywal Romanova - Vandera był poniewierany zapaśniczo przez Spivaka, obalony leżał bezradnie i był bity. Romanov ze swoją eksplozywnoscią ruszy, przewróci i ubije. Kurs na wejściu wynosił 1.1 więc 1.25 jest całkiem niezłe.

Rywal Hawesa - Winn to kurdupel, zapaśnik ze słaba stójką i krótkini rączkami. Przewaga w warunkach kolosalna do tego Hawes poprawił się mocno w obszarze bokserskim, a zapaśniczo nie będzie odstawał.
 
Romanov
Nicolau
Gutierez
Brown

Hawes Winn dwóch zapaśników więc będzie walka w stójce jak dla mnie 50 na 50
Dern Rodriguez Marina słabo broni obaleń może zostać złapana w jakąś technikę a repertuar poddań Dern jest dość duży
 
U mnie z tej gali bieda bo pograny tylko Romanov. Hawesowi nie ufam mimo wszystko

:conorsalute:
 
Dern przez poddanie @3.85
Będzie to samo to z innymi rywalkami, parter i cukinia już nie wstanie. Nie inaczej.

Tymczasem w Polsce - 1.76, 1.85 albo 1.98 (po odjęciu podatku).

:juanlaugh:



Gdzieś taki kurs dorwał? Po 3.85 to można było myśleć
 
Tymczasem w Polsce - 1.76, 1.85 albo 1.98 (po odjęciu podatku).

:juanlaugh:



Gdzieś taki kurs dorwał? Po 3.85 to można było myśleć
20bet, Dern przed duszenie/bolesny uchwyt, oni to mają tak rozpisane, w fortunie masz @2.50 jeszcze.
Gorzej jak Dern wyłapie na łeb nim pójdzie w parter ale myślę, że jak już sprowadzi to Rodriguez będzie klepać jak Najman :lol:
 
20bet, Dern przed duszenie/bolesny uchwyt, oni to mają tak rozpisane, w fortunie masz @2.50 jeszcze.
Gorzej jak Dern wyłapie na łeb nim pójdzie w parter ale myślę, że jak już sprowadzi to Rodriguez będzie klepać jak Najman :lol:

Wydaje mi się, że może klepać, ale nie aż tak łatwo jak Najman. Dla Dern parter to naturalne środowisko. 3.85 na pewno value.
Tymczasem w fortunie od wczoraj już 2.25, niecałe 2.0 po odjęciu podatku, dla mnie trochę za mało.

Alex Romanov
Chris Gutierrez
plus
Tyson Fury i Adam Kownacki
- pójdzie na taśmy

może ktoś jest przeciw?
 
Wydaje mi się, że może klepać, ale nie aż tak łatwo jak Najman. Dla Dern parter to naturalne środowisko. 3.85 na pewno value.
Tymczasem w fortunie od wczoraj już 2.25, niecałe 2.0 po odjęciu podatku, dla mnie trochę za mało.

Alex Romanov
Chris Gutierrez
plus
Tyson Fury i Adam Kownacki
- pójdzie na taśmy

może ktoś jest przeciw?
Ja, według mnie Helenius znowu wygra przed czasem.
Widziałem ze sparował nawet z Wilderem a Kownacki umie tylko się obrażać o teksty dotyczące jego wagi.
Nie wspomnę o podejrzanej szczęce Kownackiego, ostatnio padł po prostym a to złe objawy.
657657F6-4159-4681-9583-FF2C5030FDB9.jpeg
 
@99picks

To typ, o który najbardziej się obawiam. Głównie ze względu na tą wielokrotnie przekładaną walkę, żeby tylko nasz orzeł biały się nie podpalił i nie zapomniał o obronie wywierając presję od początku starcia
 
Co się stało, że tu podajesz typy a nie na swojej grupie? I to jeszcze z kursem 1.40 ! Rozumiem, że raz na jakiś czas darmowy typ podasz?:juanlaugh:
byku nie ma co hejtowac, fajnie ze wrzucił typ.

ja osobiście Randiego odpuszczam bo ma podejrzana szczeke
 
byku nie ma co hejtowac, fajnie ze wrzucił typ.

ja osobiście Randiego odpuszczam bo ma podejrzana szczeke
Nie hejtuje, tylko żartuje sobie po prostu ;) Poza tym ile razy ja byłem tu zjechany więc ja czasem też mam prawo bekę cisnąć.
 
I to jeszcze z kursem 1.40

Oczywiście że zdarzają się o połowę lepsze do grania ale nie zawsze. Przecież na siłę nie ma co grać większych jak nie widzę wygranej u swojego faworyta. A takich 50/50 nie wchodzi w grę.
Tutaj rywal kiepski plus warunki powinny zrobić swoje.
 
Ja, według mnie Helenius znowu wygra przed czasem.
Widziałem ze sparował nawet z Wilderem a Kownacki umie tylko się obrażać o teksty dotyczące jego wagi.
Nie wspomnę o podejrzanej szczęce Kownackiego, ostatnio padł po prostym a to złe objawy.
View attachment 27138
Ciężko tutaj wskazać tak jednoznacznie faworyta. Niby Kownacki w rewanżu powinien się pokazać lepiej, ale faktycznie jego porażka chyba nikogo nie zdziwi. Ten kurs wygląda całkiem nieźle, ale można to złapać po o wiele lepszej przebitce. Maksymalnie 3.03 w ewinner, jak sprawdziłem. Nigdzie nie ma za więcej, tam akurat jest ta walka bez marży. Wychodzi ponad 30 więcej do wygrania przy takiej stawce, także zawsze coś, o ile wejdzie.
 
Naprawdę nikt tutaj nie typuje Mariny Rodriguez? ok w parterze podda praktycznie każda ale jak walka potoczy się x 2 rundy w stojce to zostanie obita niemiłosiernie, fajnie stojkowy wygląda Marina i robi fajna presję.. Ja próbuję do tego Randy Brown i Gutierrez i z boksu Fury
 
Back
Top