UFC Fight Night: Cannonier vs. Gastelum (21.08.21)

Powiem szczerze, że takiej obrotówki czystej to jeszcze nie widziałem :tellmemore:
ufc-knockout.gif


rDya3o.gif
 
Nie ma to jak trafić 3 kursy powyżej 2 i złapać się na 2 bumach.... W walce Porter i Sherman nie miało być decyzji..... 1800 koło nosa... Szkoda mimo słabych nazwisk był potencjał wyciągnąć siano... Faworyci nie zawodzili plus wspomniane tutaj Nunes i Uzbek
 
Jest tu tylko jedna :bomb: tym razem większą szansa że skończy przed czasem :lol: ale najważniejsze że ma wygrać.

Osoby które wczoraj pisały ze mną na GG oraz grupie wiedzą o kogo chodzi :cool:
Witam.
Potężna :bomb: w postaci Shermana nie została trafiona, kompletnie nic się nie sprawdziło. Gość miał siły na 5 minut, został zdominowany boksersko przez grubego misia z KFC. Nie takiej jakości typów się spodziewałem, czy można liczyć na darmowy abonament w następnym miesiącu w ramach rekompensaty?
 
Witam.
Potężna :bomb: w postaci Shermana nie została trafiona, kompletnie nic się nie sprawdziło. Gość miał siły na 5 minut, został zdominowany boksersko przez grubego misia z KFC. Nie takiej jakości typów się spodziewałem, czy można liczyć na darmowy abonament w następnym miesiącu w ramach rekompensaty?
Sherman to ogor i nie ma co tu więcej pisać nawet Tybur by go w stojące wykończyć do 3 rundy
 
Witam.
Potężna :bomb: w postaci Shermana nie została trafiona, kompletnie nic się nie sprawdziło. Gość miał siły na 5 minut, został zdominowany boksersko przez grubego misia z KFC. Nie takiej jakości typów się spodziewałem, czy można liczyć na darmowy abonament w następnym miesiącu w ramach rekompensaty?

skąd ty żałosny pecie możesz wiedzieć co ja grałem :facepalm: jak tu nic nie pisałem :bayan:
 
skąd ty żałosny pecie możesz wiedzieć co ja grałem :facepalm: jak tu nic nie pisałem :bayan:
No kupiłem abonament na 14 dni i dostałem powiadomienie, że Sherman to lokomotywa, a tu nie weszło. Pytam kiedy następne pewne typy bo póki co jestem na minus korzystając z tych ekskluzywnych typów premium na UFC, a Pan wyzywa nowego klienta, chyba z głową nie wszystko jest u Pana w porządku.
 
Witam.
Potężna :bomb: w postaci Shermana nie została trafiona, kompletnie nic się nie sprawdziło. Gość miał siły na 5 minut, został zdominowany boksersko przez grubego misia z KFC. Nie takiej jakości typów się spodziewałem, czy można liczyć na darmowy abonament w następnym miesiącu w ramach rekompensaty?
:antonio:
 
Witam.
Potężna :bomb: w postaci Shermana nie została trafiona, kompletnie nic się nie sprawdziło. Gość miał siły na 5 minut, został zdominowany boksersko przez grubego misia z KFC. Nie takiej jakości typów się spodziewałem, czy można liczyć na darmowy abonament w następnym miesiącu w ramach rekompensaty?
A za ile kół to grałeś?
 
No kupiłem abonament na 14 dni i dostałem powiadomienie, że Sherman to lokomotywa, a tu nie weszło. Pytam kiedy następne pewne typy bo póki co jestem na minus korzystając z tych ekskluzywnych typów premium na UFC, a Pan wyzywa nowego klienta, chyba z głową nie wszystko jest u Pana w porządku.
Reklamacja
Pudzian widzę że masz przeogromny szacunek dla swoich klientów którzy wykupują twoje typy
Nic tylko pozazdrościć
Ale co cię to obchodzi najważniejsze że jeleń zapłacił
 
I co drapłeś ją na lajwie?
Lipa, miałem ustawione 500 na nią ale karmiłem córeczkę i przegapiłem, jak popatrzyłem to kurs już był niziutki a Malecki właśnie zbierała ostatnie bomby na ryj :lol:

Ale nie szkodzi, chyciłem tego Bahamedosa (czy jak mu tam) po kursie ponad 2 i Portera też i jeszcze kilka innych, jest dobrze

:redford:
 
Back
Top