UFC Fight Night: Blaydes vs. Aspinall (23.07.2022)

No raczej. Kocham sepic typy. To moja pasja. Od tygodnia nie mogę spać, żeby wysepic od Karwantesa typy :pudzianfap:
Wiem że to świry ale ty już nie musisz sępić barthezik, zrobiłeś duże postępy jeśli chodzi o bukamcherke i mam nadzieje że będzie już tylko lepiej :OK:
 
Izydor ode mnie... :corn:
izydor.png
 
Craig - Volkan jest zbyt agresywny i posiada zbyt mocne uderzenie by grać szkota.
Gus - granie zawodników u kresu kariery nie jest do końca dobrym pomysłem.
Leavitt - Jest szansa że przeleży ale znikoma bo Paddy ma niezłe bjj. Leavitt fatalny w stójce, duża przepaść między nimi w tej płaszczyźnie.
Johnson - nie znam zawodnika
Hadzovic - twardy, nieustępliwy ale prawdopodobnie Diakiese zrobi różnice zapasami.
Amirkhani - Mierna kondycja a Pearce jest w tym elemencie konkretny i potrafi w zapasy więc nawet jeśli na początku będzie miał problemy to później może odwrócić losy pojedynku, martwi jedynie walka Jonathana z Lauzonem gdzie został zdominowany na ziemi.

Myślę że za bardzo nastawiasz się na dogi, musiałbyś być naprawdę światowej klasy typerem by ugrywać dobry hajs przy takim stylu gry.
@MrRoshi :roberteyeblinking:
 
Curtis vs Hermansson @1.75 - uważam, że będzie podobna przeprawa co z Vieirą.
Diakese @1.33 - zastosuje podobny plan co w walce z Borshchevem.

Za drobne:
Craig
Guss

Za drobne Diakiese dec @2.44 - powinien zastosować podobną taktyke co ze Slava i wymęczyć decyzję utrzymując walkę na ziemi.
Najbardziej zawiódł Curtis, aż ciężko pisać, po prostu odwalił manniane. Zero akcji ofensywnych, zbieranie kopnięć, na tle Hermansona w stójce wyglądał jak żółtodziób. Brak słów, przepis na wygraną podał mu na tacy Strickland z którym trenuje, a pokazał ZERO. Dodatkowo te debilne pretensje do Jack-a.

Craig i Gus na szczęście za drobne. Uratował galę Diakese alias "Khabib 2.0"
 
Nurmagomedov + Bates + Faraldo + Mokaev + Wood + 1,5 minuty
STAWKA: 800 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA: 1541,76 ZŁ


Diakiese + Fletcher + Craig vs Oezdemir dec-nie + Vemola vs Ilic poniżej 3,5 rozpoczętych rund
STAWKA: 200 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA: 418,88 ZŁ

Grzebyk + Bates + Figlak
STAWKA: 150 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA: 340,56 ZŁ


Kavanagh + Diakese wygra +2,5 minuty + Mokaev wygra + 0,5 minuty
STAWKA: 150 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA: 302,28 ZŁ


Urholin + Pimblett wygra + więcej znaczących ciosów Pimblett + Leavit powyżej 0,5 sprowadzeń
STAWKA: 40 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA: 167,20 ZŁ

Herbert + 2,5 minuty + walka przez tko/ko + Craig więcej sprowadzeń + Oezdemir więcej znaczących ciosów + Poniżej 13,5 minut
STAWKA: 30 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA: 237,60 ZŁ

Pimplett wygra + Poniżej 10,5 minut + powyżej 0,5 sprowadzeń (walka)
+ Herbert wygra + Poniżej 10,5 minut + walka zakończy się przez tko/ko
STAWKA: 30 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA: 168,43 ZŁ

McCann wygra + McCann powyżej 0,5 sprowadzeń + powyżej 1,5 sprowadzeń + Powyżej 5,5 minut +
Aspinall wygra + powyżej 0,5 sprowadzeń + powyżej 2,5 minuty + Liasse
STAWKA: 30 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA: 178,46 ZŁ

Silva vs Dalby dec-tak + Krylov vs Gustafsson dec-tak + Porto + Aimable
STAWKA: 20 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA: 133,58 ZŁ

Kaczmarczyk przez poddanie
STAWKA: 10 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA: 61,60 ZŁ

Koziorzębski + Pietrzak wygra na punkty + Kaczmarczyk
STAWKA: 10 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA: 73,57 ZŁ

Curtis wygra w 1 rundzie + Blaydes vs Aspinall liczba rozpoczętych rund poniżej 2,5
STAWKA: 5 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA: 59,53 ZŁ

Pimblett vs Leavitt walka zakończy się przez tko/ko + Znaczące ciosy powyżej 34,5 + Więcej sprowadzeń Leavitt
STAWKA: 5 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA: 52,80 ZŁ





+ 364,04

Główny kupon uratował weekend. Generalnie kilka walk zawiodło, ale ważne, że plus :conorsalute:
 
Back
Top