UFC Fight Night: Blaydes vs. Aspinall (23.07.2022)


 
Tak Blaydes z faworyta 1.8 stał się underdogiem 2.10
Aspinall nie walczył jeszcze z takim zapaśnikiem

Wood
McCann
Mokaev

Underdog
Craig
Gustafsson
 
Poleciało na Gusa i chyba Curtisa puszczę. Po obejrzeniu sobie walk Aspinalla ocenie jego obronę zapaśnicza, ale chyba nie walczył za bardzo z zapasiorami , więc tu widzę duże szanse Curtisa. A kurs urósł, już jest 2,15
 
Chuj, nie ma co grać Aspinall/Curtis.
Za duża niewiadoma. Niby wiemy że jakieś zapasy Aspinall ma bo rzucał już przeciwnikami i ich utrzymywał w parterze, no ale przewrócić Volkova to by i Conor umiał
Także równie dobrze może Curtis zgwałcic Aspinalla jak Cain Juniora, jak i może się okazać że zapasy obronne Aspinalla są nie do przejścia. On się jeszcze w UFC nie musiał przed nikim bronić zapaśniczo.
 
Curtis vs Hermansson @1.75 - uważam, że będzie podobna przeprawa co z Vieirą.
Diakese @1.33 - zastosuje podobny plan co w walce z Borshchevem.

Za drobne:
Craig
Guss
 
O kurwa!
Ale ty głupi jesteś
:goldi:
Zakład? Wpłacę 5x tyle co Ty jeśli makhachev to wjebie na cel charytatywny, ale min. 200pln podstawa zakładu :)

Czasu w bród, zdążysz odłożyć :wink:
Poza tym przecież wierzysz w wygraną Oliveiry :cool:
 
Zakład? Wpłacę 5x tyle co Ty jeśli makhachev to wjebie na cel charytatywny, ale min. 200pln podstawa zakładu :)

Czasu w bród, zdążysz odłożyć :wink:
Poza tym przecież wierzysz w wygraną Oliveiry :cool:
Stowa podstawy i wchodze, nic sie nie nauczyles a my bartheza non stop pouczali... Ciebie trzeba bylo jebac rowno :matt:
 
Przyjaciele przed nami gala w Londynie o fajnej godzinie , coś pięknego , trochę obczailem zestawienia i tak to widzę :

Silva - Dalby , walka prędzej czy później powinna zostać przeniesiona do parteru , a tam wiele rzeczy może się wydarzyć, Dalby raczej nie zostanie poddany ale jakaś szansa jest , obydwoje stosunkowo twardzi , mój typ : over 1.5r , min.2 obalenia ,Typ : over 1.5r - 1.25

Herbert - Nelson : Herbert będzie trzymał walkę w stójce gdzie będzie zadawał więcej ciosów, obronę obaleń ma średnią więc może Nelsonowi uda się go obalić , ale powinien raczej szybko stawać, mój typ : Herbert Ko/tko - 2.0

Pearce - Amirkhani : podobni stylowo fighterzy , teoretycznie walka powinna przenieść się do parteru już w 1r , mój typ : obalenia 2+ , Pearce więcej ciosów , nie obstawiam

Wood - Rosa : walka i w stójce i w parterze , Wood powinien obalić 1-2 razy , ale poddać Roose nie podda , Bryce Mitchell który od Wooda poziomem jujutsu nie odbiega, a rzekł bym że ma lepsze próbował przez 15min na różne sposoby - nie dał rady , Rosa wgl. Jest twardy , został skończony w karierze jedynie przez Burgosa , mój typ na walkę to powyżej 1.5r + 2+ obalenia, Wood więcej ciosów, najprawdopodobniej decyzja dla Wooda ale ten kurs jest śmieszny.
Typ : over 1.5 + Wood min.25 znaczących ciosów w 1r - 1.85

Craig - Volkan - nie powinno być decyzji , poddanie przez Craiga lub Ko przez Volkana bardzo bardzo możliwe , ja osobiście widzę tu poddanie Volkana przez Szkota , ale obstawie bardziej pewnie : no Dec + min.1 obalenie - 2.25

Moje kuponiki :
 

Attachments

  • Screenshot_20220720-174003-163.png
    Screenshot_20220720-174003-163.png
    48.5 KB · Views: 66
  • Screenshot_20220720-173917-205.png
    Screenshot_20220720-173917-205.png
    61 KB · Views: 66
Przyjaciele przed nami gala w Londynie o fajnej godzinie , coś pięknego , trochę obczailem zestawienia i tak to widzę :

Silva - Dalby , walka prędzej czy później powinna zostać przeniesiona do parteru , a tam wiele rzeczy może się wydarzyć, Dalby raczej nie zostanie poddany ale jakaś szansa jest , obydwoje stosunkowo twardzi , mój typ : over 1.5r , min.2 obalenia ,Typ : over 1.5r - 1.25

Herbert - Nelson : Herbert będzie trzymał walkę w stójce gdzie będzie zadawał więcej ciosów, obronę obaleń ma średnią więc może Nelsonowi uda się go obalić , ale powinien raczej szybko stawać, mój typ : Herbert Ko/tko - 2.0

Pearce - Amirkhani : podobni stylowo fighterzy , teoretycznie walka powinna przenieść się do parteru już w 1r , mój typ : obalenia 2+ , Pearce więcej ciosów , nie obstawiam

Wood - Rosa : walka i w stójce i w parterze , Wood powinien obalić 1-2 razy , ale poddać Roose nie podda , Bryce Mitchell który od Wooda poziomem jujutsu nie odbiega, a rzekł bym że ma lepsze próbował przez 15min na różne sposoby - nie dał rady , Rosa wgl. Jest twardy , został skończony w karierze jedynie przez Burgosa , mój typ na walkę to powyżej 1.5r + 2+ obalenia, Wood więcej ciosów, najprawdopodobniej decyzja dla Wooda ale ten kurs jest śmieszny.
Typ : over 1.5 + Wood min.25 znaczących ciosów w 1r - 1.85

Craig - Volkan - nie powinno być decyzji , poddanie przez Craiga lub Ko przez Volkana bardzo bardzo możliwe , ja osobiście widzę tu poddanie Volkana przez Szkota , ale obstawie bardziej pewnie : no Dec + min.1 obalenie - 2.25

Moje kuponiki :
Podobnie tj. zakład na Blades obalenia i over oraz czekam na Diakese obalenia i over do dubla. No i w singlu biorę Volk vs Craig under 14.5 i sprowadzenia w singlu.

Osobiście odpuściłbym over sprowadzeń w walce Curtisa vs Hermansona. Co by nie mówić jak narazie Curtis niweluje wszystkie próby obaleń a Jack ma małą skuteczność. Osobiście pograłem zamiast ww. betu ml Curtisa.
 
Back
Top