UFC Fight Night: Blanchfield vs. Fiorot (30.03.2024)

Taśma za 20zl / 168zl

Fiorot powyzej 1.5r
Luque
Chidi ponizej 2.5r
Chris / Bruno przed czasem koniec
Algeo
Loopy decyzja
 
Petroski przez poddanie + Weidman przez poddanie = 60.00 (puszczam za 5 złotych for fun, nie traktować tego na poważnie raczej :jjsmile: )

Oprócz tego for fun za 5 zł to głównym typem na dzisiaj jest Andre Petroski po kursie 3.00. Dawno nie wrzucałem nic przed galą w singlu, a czuję, że to może wejść. Zobaczymy, na ile ten ostatni nokaut na Petroskim to kwestia wzięcia walki krótko przed galą, eksplozywność rywala. Malkoun wydaje mi się bardzo spokojnym zawodnikiem, który nie będzie w stanie w ten sposób rozpracować Petroskiego. Liczę, że gdzieś tu Petroski będzie szukał poddania, bo ten kurs 8.00 wygląda bardzo interesująco, ale zostaję tutaj przy typie na wygraną Petroskiego po 3.00. Jak nie wejdzie to podwójna przegrana, bo mam go też w Mam Pewniaka wytypowanego :beczka:
 
Oprócz tego for fun za 5 zł to głównym typem na dzisiaj jest Andre Petroski po kursie 3.00. Dawno nie wrzucałem nic przed galą w singlu, a czuję, że to może wejść. Zobaczymy, na ile ten ostatni nokaut na Petroskim to kwestia wzięcia walki krótko przed galą, eksplozywność rywala. Malkoun wydaje mi się bardzo spokojnym zawodnikiem, który nie będzie w stanie w ten sposób rozpracować Petroskiego. Liczę, że gdzieś tu Petroski będzie szukał poddania, bo ten kurs 8.00 wygląda bardzo interesująco, ale zostaję tutaj przy typie na wygraną Petroskiego po 3.00. Jak nie wejdzie to podwójna przegrana, bo mam go też w Mam Pewniaka wytypowanego :beczka:
Zgadzam się z Tobą, stylistycznie walka powinna mu leżeć. Malkoun bardzo aktywny grappler bez mocnej stójki więc walka w dłuższych fragmentach najprawdopodobniej będzie toczyć się na ziemi a tam Andre powinien czuć się jak ryba w wodzie. Może będzie powtórka z pojedynku z Maximovem który stylowo jest bardzo podobny do Malkouna.
 
Nie rozumiem czemu Fiorot nie jest faworytką wg bukmacherów i zamierzam to wykorzystać. Przewaga w stójce powinna być duża na korzyść Francuzki. Manon jest większa i silniejsza fizycznie. Powinna utrzymać to na nogach. Wydaje się też, że jej TDD jest na wysokim poziomie.
1000003692.jpg

1000003691.jpg
 
Petroski+Ruziboev =4.16

Wchodzę za 40 zł i wyjebane, emocje będą a w razie wtopy flaszka mniej, chyba że nam Andre ujebie, to będzie chuj nie emocje.
 
Buckley mały goryl przez KO
Told ya, too easy
:tysoncoffe:


Edit: mam nadzieję, że dadzą zwycięstwo Blanchfeld, niedorozwiniętej ruchowo tchórzliwej francuzki nie da się oglądać. Pomimo, że mam ją na kuponie. Drewno okropne.
:ożeszty:
Edit: niestety wygrałem.
 
Last edited:
To co, od następnej gali pisać wam nadal soję typy byście stawiali odwrotnie za mały procent od wygranej? :D

Swoją drogą napalilem się na Petroskiego a na Włóczykija Jandirobe zabrakło mi jaj, a wiedziałem, wiedziałem kurwa ;)
 
To co, od następnej gali pisać wam nadal soję typy byście stawiali odwrotnie za mały procent od wygranej? :D

Swoją drogą napalilem się na Petroskiego a na Włóczykija Jandirobe zabrakło mi jaj, a wiedziałem, wiedziałem kurwa ;)
No ja byłem pewny Nate, ale jak zwykle sęp
 
Back
Top