UFC Fight Night 72: Bisping vs. Leites - zakłady bukmacherskie

Kiedy kursy na Betsafe mogą się pojawić? Jutro, środa?

Planuję jak na razie postawić Pawlaka za 3zł jakieś (ma szanse, ja mam szansę no i patriotycznie). Do tego myślałem Ray+Pearson+Calderwood, ale tu się jeszcze waham, bo walki kobiet za zazwyczaj duze ryzyko, plus tej rywalki nie znam. Chcę postawić też jeden grubszy zakład, za 5zł albo wiecej, ale nie mam jeszcze typu nie widząc zawodników na Betsafe.

Mam już jeden zakład postawiony, dokładnie 1zł na Bispinga, który puściłem ponad miesiąc temu, w dniu kiedy założyłem konto na Betsafe. Teraz widzę, ze to był ruch bez sensu, no ale... :D
 
O chłopy. Stawiam centralnie dom i zapożyczam się w banku na Vaughana Lee. Jestem hejterem Holohana od czasu gdy mi zepsuł kupon z Sampo.
 
O chłopy. Stawiam centralnie dom i zapożyczam się w banku na Vaughana Lee. Jestem hejterem Holohana od czasu gdy mi zepsuł kupon z Sampo.

Jeśli suchoklates byl w stanie przegrac z Kaledesem to z Lee tez ma spore szanse :lol:
 
Oby czterolistna Irlandzka koniczynka nie ustawiła Ci wieczoru @Cloud :wink: Lee też potrafi być cieniasem do potęgi over 9000
 
Last edited:
Oby czterolistna Irlandzka koniczynka nie ustawiła Ci wieczoru @Cloud :wink: Lee też potrafi być cieniasem do potęgi over 9000

Pewnie, że też, ale Holohan dla mnie jest większym koślawcem niż Lee. A już z całą pewnością Vaughan nie zasługuje na 2.40-2.70. Na takich warunkach dwóch chimer, biorę tego z wyższym kursem.
 
Singiel na Leitesa i może Pawlaka
i Ray+Pearson i mysle czy nie dodać Whiteforda
Co sadzicie o Stringer-Latifi ?
Kurs 2,9 bardzo kusi . Hans będzie miał ogromna przewagę zasięgu. Jest wyższy aż o 16cm !! Latifi nigdy mnie nie przekonywał .
 
whiteford i ray to lokata, ten redmond jest beznadziejny przeciez, ogolnie ladne kursy
 
Singiel na Leitesa i może Pawlaka
i Ray+Pearson i mysle czy nie dodać Whiteforda
Co sadzicie o Stringer-Latifi ?
Kurs 2,9 bardzo kusi . Hans będzie miał ogromna przewagę zasięgu. Jest wyższy aż o 16cm !! Latifi nigdy mnie nie przekonywał .
A Hans przekonywał?
 
Rivery nikt nie gra? Mi się ten becik podoba. Jeszcze Bisping, Pearson i Latifi, z tego będę wybierał coś. Z underdogów to nieźle wygląda Pawlak który ma szansę wygrać z Edwardsem jak ten nie wejdzie w pojedynek i osobiście nie pogram tego, ale nie Daniel może mieć problemy z wielkim De La Rochą jak z Hamiltonem (obym się mylił, war Daniel !).
 
Duffy jest aż tak dobry, czy jego rywal aż tak słaby? Bo pokonanie McGregora 5 lat temu i skończenie w debiucie zawodnika z rekordem 0-3 w UFC to nie są aż takie wielkie osiągnięcia, żeby robić z niego zabijakę. Może postawię cosik na underdoga. Oprócz tego pewnie singiel na Pawlaka, Bispinga na 100% wcisnę w jakiegoś dubla, tylko jeszcze nie wiem z kim, zastanawiam się nad Latifim, Lebout i Omielańczukiem. Pearsona jakoś boję się zagrać, kurs mnie nie zachwyca.
 
No w sumie 2,7

Kiedy analizy się można spodziewać?

Pawlak 3.45 pinnacle.
Ja Ci kurwa podbije underdoga [*]
Bispinga też zagram, 2.0 to dla mnie nieporozumienie (może dlatego, że ciągle nie wierzę w Leitesa).
 
Pawlak 3.45 pinnacle.
Ja Ci kurwa podbije underdoga [*]
Bispinga też zagram, 2.0 to dla mnie nieporozumienie (może dlatego, że ciągle nie wierzę w Leitesa).
Bispinga warto.Boetsch w stójce sporo mu krwi napsuł ,to Bisping powinien ogarnąć.Poza tym takie win streaki zawsze się kończą.Nie podbiję go
 
Duffy jest aż tak dobry, czy jego rywal aż tak słaby? Bo pokonanie McGregora 5 lat temu i skończenie w debiucie zawodnika z rekordem 0-3 w UFC to nie są aż takie wielkie osiągnięcia, żeby robić z niego zabijakę.
Dla mnie koleś ma iskrę czystego talentu. Wystarczy popatrzeć jak się porusza, czarny pasek Taekwondo i Japanese jiu-jitsu, zawodowy pięściarz, to nie jest przypadek. Poddawał, a teraz świetnie czuje się na nogach. Cały czas sie rozwija.
 
Pawlak 3.45 pinnacle.
Ja Ci kurwa podbije underdoga [*]
Bispinga też zagram, 2.0 to dla mnie nieporozumienie (może dlatego, że ciągle nie wierzę w Leitesa).
Już nie podbijam underdogów,bo za wile razy się przejechałem ,chyba że w jakiś małych tych.Za dużo razy się przejechałem na tym.
 
Proszę na mnie nie krzyczeć, ale co myślicie o stawianiu De la Rocha? Daniel nigdy mnie nie przekonywał.
 
korci mnie Bisping na "grubsze wejście", ale muszę to jeszcze przemyśleć.
Jestem zdania,że Bisping będzie w miare bronił sprowadzeń i w stójce wypunktuje ale nie wiem czy rusze tą walke.Miałem Todda z Pearsonem i Rayem.Za mniejsze hajsy postawie chyba ten dubel. Myśle kurde o Pawlaku mimo wszystko.Z Sobottą nie pykło ale w Krakowie nie było chyba nie zaskoczonej osoby postawą Pawła w klatce.Obejrze jeszcze walki Edwardsa bo nie sugerowałbym się ostatnim zwycięstwem z Baczyńskim - trafił to trafił.Kurs 3.4 jest mega przesadzony i może jakaś stówcia pójdzie.
 
Back
Top