UFC Fight Night 154 Moicano vs. The Korean Zombie

Arab

Oplot Challenge
Lightweight
x.png
 
Co powiecie o Jungu? pomimo porażki z Rodriguezem przewalczył bez 1 sekundy - 5 rund i bodajże, wygrywał walkę na punkty
 
Co powiecie o Jungu? pomimo porażki z Rodriguezem przewalczył bez 1 sekundy - 5 rund i bodajże, wygrywał walkę na punkty
Wg mnie przegra, Jung jest troche przeceniany. Moicano jest wiekszy i wygral z takim Calvinem Kattarem który wg mnie jest naprawde dobry i stylistycznie troche podobny do zombiaka
 
Co powiecie o Jungu? pomimo porażki z Rodriguezem przewalczył bez 1 sekundy - 5 rund i bodajże, wygrywał walkę na punkty
Jung bardzo dobry zawodnik ale powyzej pierwszej piatki nie wskoczy moicano lubi robić presje swietnie punktuje plus swietne jiu jitsu ja stawiam na moicano
 
Bet gali rozenstruik warto też zagrac ze przed czasem pozatym warto go skombinowac niemal ze wszystkimi np moicano holland pena lee aguilar barbarena lipski
 
Moicano 1.70
Moicano over 2.5 1.95
Lineker 1.57
Brown 3.00 mniejsza
Chirico 3.00 stawka
Ige 2.25
Rozenstruik 1.95
 
Moicano wygra zdecydowanie bardzo możliwe że przed czasem stawiam na poddanie.
Rozenstruik wygra zdecydowanie przed czasem ko runda 2 CRowder to komplentna ciamajda spowolnił rozwój Hardego dlatego tym razem dali mu kompletnego kickboksera który da Danie pretekst do zwolnienia Crowdera.
PENA
Holland
LIPSKI
BARBBARENNA
Lee
Za drobne winn I yoder
 
Wg mnie przegra, Jung jest troche przeceniany. Moicano jest wiekszy i wygral z takim Calvinem Kattarem który wg mnie jest naprawde dobry i stylistycznie troche podobny do zombiaka
on nie ma tego serca do walki, Korean go zajedzie na 5 rundówce
 
tu będzie bitka na całego, a Brazolinio się w tym nie czuje za dobrze
coś w stylu Barboza vs ktokolwiek kto idzie do przodu i chce mu urwac leb
No zobaczymy, wygral z Calvinem ktory ma chyba najlepszy boks w calej piorkowej a stylistycznie duzo sie zombie od niego nie rozni ( jedynie tym ze gorzej boksuje )
 
No zobaczymy, wygral z Calvinem ktory ma chyba najlepszy boks w calej piorkowej a stylistycznie duzo sie zombie od niego nie rozni ( jedynie tym ze gorzej boksuje )
boks moze ma i dobry, ale techniczny
musi isc ktos kto chce sie napierdalac, wali kombinacje 10 ciosow, dostaje na leb i dalej wali
Zombie idealnie to pasuje
 
boks moze ma i dobry, ale techniczny
musi isc ktos kto chce sie napierdalac, wali kombinacje 10 ciosow, dostaje na leb i dalej wali
Zombie idealnie to pasuje
chuj no zobaczymy, mam nadzieje ze Barbarena wygra bo mam go na glownym kuponie :D
a z fame mma Ferrari i Kasjo( tyle mi wystarczy i bede happy)
 
chuj no zobaczymy, mam nadzieje ze Barbarena wygra bo mam go na glownym kuponie :D
a z fame mma Ferrari i Kasjo( tyle mi wystarczy i bede happy)
Kasjo jak od Polaka dostawał to chuj go tam wie
bokser dostaje pare mocnych lowkingow i chodzic nie moze
 
Kasjo jak od Polaka dostawał to chuj go tam wie
bokser dostaje pare mocnych lowkingow i chodzic nie moze
kiedy dostawal ? siedziałem doslownie przy klatce i widzialem na zywo jak go napierdalal :D Kasjo sie z nim bawil.
 
Back
Top