UFC Fight Night 154 Moicano vs. The Korean Zombie

Rozeistruk
Barbarena
PENA
holland to pewniaki
Mniej pewni TO
LIPSKI
Lee
WINN
EWELL
AGUILAR
Yoder
Walka wieczoru Moicano
Jakieś underdogi
KOREAN ZOMBI YUNG
Brown
Ige
 
Czy ktoś może mi podpowiedzieć swoje opinie na temat które walki zakończą się decyzjami które przed czasem
I typy plus 1,5 2,5 rundy
Tak na szybko moje typy
Przed czasem Rozeinstruik
Decyzja Moicano Yung Holland de chiroco Aguilar ige te walki też jako 1,5 I 2,5 rundy
 
Puczi co typujesz jestem ciekaw twojej opini
57512-1668311.png
 
Labiano 4.50
Moicano 1.70
Moicano over 2.5 1.95
Di Chirico 3.00


Brown 3.00
Ige 2.25
Rozenstruik 1.95


Minimalny plus, wliczając FAME wychodzi przyzwoicie.
 
Tu mnie zakoczyles, myślałem że omijasz tego typu imprezy.

Ostatnio też grałem, z lekką podpowiedzią Murasa dwukrotnie wyszło dobrze.
Dorzuciłem jeszcze w nocy Dakote 1.85 przeciwko Lebenowi, ale jak mawia klasyk - nie liczy się.
 
Labiano 4.50
Moicano 1.70
Moicano over 2.5 1.95
Di Chirico 3.00


Brown 3.00
Ige 2.25
Rozenstruik 1.95


Minimalny plus, wliczając FAME wychodzi przyzwoicie.
Ja przez to cale FAME i Lobova przerzucilem sie z UNIBET na STS i do teraz pluje sobie w brode, bo na UFC mialem jakies irracjonalnie niskie limity. Jak w pierwszej chwili zobaczylem kurs na Zombiego w 1 rundzie myslalem, ze to pomylka.

upload_2019-6-24_8-28-16.png
 
Ja przez to cale FAME i Lobova przerzucilem sie z UNIBET na STS i do teraz pluje sobie w brode, bo na UFC mialem jakies irracjonalnie niskie limity. Jak w pierwszej chwili zobaczylem kurs na Zombiego w 1 rundzie myslalem, ze to pomylka.

View attachment 16870

4.25 prawidłowe, biorąc pod uwagę, że na under 1.5 było ~3.25.
Ale 10.00 na Zombiaka rd 1 na b365 to była istna paranoja.
 
U mnie pójdzie prawdopodobnie:
Maia + Greene + Whitmire + Gordon + Dober

Jeszcze nie jestem 100% przekonany do Demiana i Dobera.
 
Albini to ogórek, Greene go wypunktuje, poza tym lepsze warunki.
Whitmire coś tam potrafi, jej rywalka była drewniana już przed tym jak ją USADA wykluczyła, poza tym 3 lata bez walki - będzie rdza.
Gordon to lepsza wersja wersja jego rywala, silniejszy, lepsze zapasy, bardziej poukładana stójka.
Dober powinien ugrać to zapasami, poza tym nie ma raczej ryzyka, że głupio wbije się na jakąś balachę, bo Reyes mu tam nie zagrozi, ale martwią mnie lepsze warunki Reyesa, wydaje się silniejszy i ma czym trafić a TDD całkiem sensowne. Pytanie czy Dober będzie go przewracał - raczej tak.
Nie wierzę, że Martin w parterze coś ugra z Demianem, natomiast teoretycznie mógłby go wypunktować jakby nie pozwalał się obalić, stawiam jednak na plecak i jakieś poddanie magika parteru.
 
...
Nie wierzę, że Martin w parterze coś ugra z Demianem, natomiast teoretycznie mógłby go wypunktować jakby nie pozwalał się obalić, stawiam jednak na plecak i jakieś poddanie magika parteru.

Pamiętacie walkę Nelsona z Maią?

Gunni - jaki kocur parterowy i w ogóle. A jak było? Totalna kurwa masakracja i dewastacja. Gwałt. Przepaść w umiejętnościach nie do opisania. A jeden jak i drugi - czarny pas BJJ.

Martin dobry parterowiec, ale nie można go nawet jakoś porównywać pod tym kątem do Mai.

Sub , runda 1 i win Brazola, tak to widzę...
 
Pamiętacie walkę Nelsona z Maią?

Gunni - jaki kocur parterowy i w ogóle. A jak było? Totalna kurwa masakracja i dewastacja. Gwałt. Przepaść w umiejętnościach nie do opisania. A jeden jak i drugi - czarny pas BJJ.

Martin dobry parterowiec, ale nie można go nawet jakoś porównywać pod tym kątem do Mai.

Sub , runda 1 i win Brazola, tak to widzę...

Tutaj się zgadzam, już prawie miałem Demiana na kupnie no ale... Raz, nie jest powiedziane, że Maia da radę obalać. Dwa, że Martin zielony nie jest i raczej wie, czego unikać. Nawet jeśli Maia obali, nie jest powiedziane, że automatycznie go podda. A gdyby próby obaleń i poddań były nieskuteczne to do połowy drugiej rundy Plecak mając 41 lat po prostu spuchnie a Martin rozpyka go w stójce i weźmie decyzję.
 
Back
Top