UFC Fight Night 110 - analiza,dyskusje i kursy

MMA4LIFE

Maximum FC
Middleweight
18739678_454221284919119_3514767369485577039_n.jpg
 
Myślę nad dublem Dan Kelly+Derrick Lewis.
Dan Kelly w każdej walce jest underdogiem a mimo to znajduję drogę do zwycięstwa.
Derrick powinien skończyć 43 letniego Hunta
 
Hunt 2.02

Lewis ma olbrzymie serce do walki, ale umiejętności mizerne. Na samej fizyczności nie da rady z top 10. Zamykanie oczu i machanie cepami może działać na Gonzagę, czy Grabowskiego, ale Hunt to zupełnie inny zawodnik. Browne miał go na widelcu, gdyby tylko wiedział, po co wszedł do oktagonu, Lewis skończyłby marnie. Mark jest stary, ale szczególnego regresu po nim nie widać - przegrana wyrównana walka z Overeem to dla mnie znacznie większe osiągnięcie, niż wygrane po męczarniach z Travisem, kontrowersyjny split z Nelsonem i powrót po 3 przegranych rundach z Abdurakhimovem. Mając w pamięci ranny korpus Lewisa w poprzednim starciu i middle Hunta, które lądowały na Alistairze, typuję Nowozelandczyka przez KO.

Co do Kellyego - nie wierzę, że mu się uda wygrać. Brunson to nie stary, wypalony Rashad, czy mdły do bólu Carlos Junior z kondycją na 5 minut. Uważam, że Derek może zarówno szybko znokautować, jak i wygrać pewną decyzją. Jeżeli jednak uważasz, że Dan może to wyciągnąć, to rozważ over 2.5 zamiast gry Kellyego.
 
Z pewnością zagram taśmę:
Alexander Volkanovski
Zak Otto
Ion Cutelaba
Dong Hyum Kim

Na trzech osobnych kuponach dodam do taśmy Rossa Pearsona, Danna Kelliego i Derricka Lewisa.
Sugestie mile widziane :beer:
 
Volkanovsky + Elliott 1,99
Pearson 2,6 - slusznie Ross jest takim underdogiem w tej walce??? fakt ostatni bilans 1-4, ale Hooker tez nie porywa i dodatkowo z wagi nizej atakuje
 
Szalona taśma :bleed:

Derek Brunson vs Daniel Kelly, Zwycięzca meczu, Daniel Kelly 3.05
Mark Hunt vs Derrick Lewis, Zwycięzca meczu, Derrick Lewis 1.78
Dan Hooker vs Ross Pearson, Ile rund potrwa walka?, Powyżej (2.5) 1.57
Luis Henrique da Silva vs Ion Cutelaba, Zwycięzca meczu, Ion Cutelaba 1.45
Alex Volkanovski vs Mizuto Hirota, Zwycięzca meczu, Alex Volkanovski 1.33
Kiichi Kunimoto vs Zak Ottow, Zwycięzca meczu, Zak Ottow 1.3

Kurs całkowity
21.37


Stawka

60.00 pln

Możliwa wypłata
1128.28 pln
 
Last edited:
Hunt 2.02
Cutelaba 1.50

Jeśli dostanę 1.50, zagram też Aldrich. Chciałem grać Pearsona, ale... jest 10 cm niższy i ma 17 cm niższy zasięg o.0
 
Hunt 2.02
Cutelaba 1.50

Jeśli dostanę 1.50, zagram też Aldrich. Chciałem grać Pearsona, ale... jest 10 cm niższy i ma 17 cm niższy zasięg o.0

Chan-Mi Jeon nie zrobiła wagi. Ciekawe jak to wpłynie na walkę w parterze.
 
Cutelaba+Pearson+Lewis+Volkanovski+Elliott za 100 , ako 11.25
+ jeszcze większe taśmy za drobne
 
To może być dobry strzał, zwróć uwagę że kurs na Pearsona spadł z 2.50 ? Dużo ludzi go obstawia

Nie no, tamten wpis to żart. Ja wierzę w Pearsona. Ross ma bardzo ułożoną stójkę, świetnie wywiera presje nawet na najbardziej agresywnych rywali, ma bardzo dobre cardio i przegrywał tylko ze ścisłą czołówką dywizji. Hooker kogo ma na rozkładzie? Marka Eddivę? Chad Laprise, Paul Felder czy niejednogłośna ze Stevie Rayem stawiam wyżej od tych zawodników, z którymi wygrywał Dan. Nie mówiąc o tym, że jego garda to żart, a całościowo grappling, prezentuje się mizernie. Ani tu zapasów u niego, ani parteru by poddać Rossa, więc zostaje sama stójka, a ta u Anglika bardzo techniczna. W związku z tym, że ciosy Hooker przyjmuje aż miło, to dla mnie kurs zajebiście atrakcyjny na Pearsona.

hooker_dostaje.gif


Zwłaszcza, że prawe proste z zakrocznej to pomijając sierpy, jedna z ulubionych technik Pearsona:

ross_prosty-1.gif


Trzy porażki z rzędu ale z kim? Z mega kotami. Wierzę w Rossa i w wojnie stójkowej weteran może okazać się lepszy od żółtodzioba. Dyspozycja Dana Hookera w walce z Jasonem Knightem była bardzo słaba. Kij wie w jakiej do klatki wróci Ross, ale te trzy porażki na pewno go muszą motywować by prędzej zginąć w oktagonie niż dać się pokonać. Dla mnie kurs powyżej 2.0 na tego typu stójkową walkę z gościem bez grapplingu (który mógłby Rossa zgrindować w jego najsłabszej płaszczyźnie) to super okazja.
 
Przeglądam różne "predikszyns" w internecie, przeglądam, przeglądam... I aż nie mogę uwierzyć, że tylu ludzi (w tym "specjalistów") skreśla Hunta w starciu z Lewisem. Przecież - o ile tylko nie zacznie płakać, że gość zażywał sterydy - może go elegancko dojebać przed końcem 3 rundy :chuck:
 
Przeglądam różne "predikszyns" w internecie, przeglądam, przeglądam... I aż nie mogę uwierzyć, że tylu ludzi (w tym "specjalistów") skreśla Hunta w starciu z Lewisem. Przecież - o ile tylko nie zacznie płakać, że gość zażywał sterydy - może go elegancko dojebać przed końcem 3 rundy :chuck:
Ja myślę, że Mareczek go uwali w pierwszej. Lewis jedzie na takim farcie, że po każdej jego walce przecieram oczy ze zdumienia.
Mitrione i Shawn go ubili jak świniaka. Hunt zrobi to samo.
 
Tego bym Tobie, sobie, i - przede wszystkim - samemu Mareczkowi życzył!

Nie lubię prosiaka, ale uważam, że Lewis może wygrać tylko, jeśli:

a) 43 letni Hunt zdziadział po ostatniej walce
b) trafi piekielnym lujem ogłuszaczem (pierdolnąć akurat Derrick potrafi)
c) Hunt da się obalić w głupi sposób

Widzę to jako 70-30. W stójce dzieli ich po prostu przepaść, a Mark potrafi bronić obalenia, zwłaszcza w wykonaniu zawodników pokroju Bestii.
 
Back
Top