UFC Fight Night 109: Gustaffson vs Teixeira - dyskusje, kursy

Pietagoras

PRIDE FC
Heavyweight
Fight-Night-Stockholm-Gustafsson-vs-Teixeira-on-FS1-May-28_627930_OpenGraphImage.jpg

Na horyzoncie pojawiła się kolejna gala UFC więc zapraszam do dyskusji.
1zdt85t.jpg
 
Last edited:
To ja podrzuce takie cos, zeby byl podglad co w trawie piszczy:

upload_2017-5-16_12-20-22.png


Grabowski - nigdy nie bedzie grany, walki Gusa, Musoke i Sobotty podejrzane, reszta faworytow powinna ogarnac
 
nie stawiajcie jeszcze kuponów, czekajcie na bambera on wam pokaże droge do zwycięstwa
 
Ja obstawie over2.5r w walce bojan-musoke.
Powinna być decyzja
U Helda over tez powinien dać radę
 
Tak jak pisałem wcześniej:
Held+Cirkunov+Till @2.03
tylko szkoda, ze tak kursy na nich pospadały :(
 
Last edited:
A co sadzisz o over2.5r w walce Helda? Dobry kurs kolo 2 zł

Moim zdaniem będzie klepane. Rywal do zrobienia, Marcin jest mocno zmotywowany na skończenie, a chyba raczej nokautu szukać nie będzie więc będzie klepane, tylko ciekawe w której.
 
Moim zdaniem będzie klepane. Rywal do zrobienia, Marcin jest mocno zmotywowany na skończenie, a chyba raczej nokautu szukać nie będzie, więc będzie klepane, tylko ciekawe w której.
To tłumaczy wysoki kurs, a Twoje zdanie na over2.5r bojan - musoke?
 
Hadzovic ma narzędzia, żeby zamordować Helda w stójce. Ktoś się orientuje, jak wygląda jego tdd?
Chyba właśnie under 2.5 zagram.
 
Ktos obstawia Sobotte ? Moim zdaniem powinien wygrac, saunders chujowo wygladal z court mcgee i powinien przegrac ta walke
 
Hadzovic ma narzędzia, żeby zamordować Helda w stójce. Ktoś się orientuje, jak wygląda jego tdd?
Chyba właśnie under 2.5 zagram.

Held punktował w stójce Sancheza, nie widzę go by uginał się przed nim w stójce. Jeśli się ugnie to po TD.
 
Held punktował w stójce Sancheza, nie widzę go by uginał się przed nim w stójce. Jeśli się ugnie to po TD.

Przecież stójka Sancheza to dno i metr mułu. W stójce od lat leje go każdy. Znacznie wyżej stawiam Hadzovica, który dał widowisko z Taisumowem, w pewnym momencie nawet nim wstrząsając.
 
Doszły mi dwa single i to chyba na tyle:
UFC FN109 (o.2.5 dec) @2.00
UFC FN109 (o.2.5 ko/tko/dq) @1.91
 
UFC:
Hermansson 1.94
Camozzi/Smith over 2.5 1.57
Hadzovic 3.83

KSW:
Gamrot 1.73
Borys 3.05
Różalski + Wrzosek 11.09
Gallegos 4.42
 
Sry, ale dać dobrą walkę to decyzją albo minimum paść w 3 rundzie
a tu już fajerwerki pękły około 4 minuty 1 rundy
Ale były fajerwerki :travolta:
W każdym bądź razie Heldzik po tym kursie nie jest grywalne.
Mam nadzieje ze wygra
 
Back
Top