UFC Dublin 24.10.2015 - dojazd, noclegi, bilety, wyżywienie, itd.

  • Thread starter Mariusz Olkiewicz
  • Start date
M

Mariusz Olkiewicz

Guest
UFC_DUBLIN_1500x10_2397446a.jpg


Myślę, że to dużo tańsza opcja niż Glasgow, więc pewnie zainteresowanie będzie większe i więcej czasu na odłożenie $$$.

Bilety od 4.09, na pewno zejdą na pniu jak w Szwecji, więc 3.09 dla subskrybentów może być ostatnim dniem sprzedaży najtańszych wejściówek.

Samolot 288pln z Łodzi, wg skyscanner to najtańsza opcja. Godziny eleganckie.
Bez_nazwy_2.jpg

Mam ustawiony "alert cenowy", jak będzie taniej to mi wyślą @.

Z lotniska na halę jest 10km. Lotnisko na wypizdówku, hala w centrum.

Hotele od 200 do 300pln za pokój 2-osobowy do 10km od hali. Za 280pln 3,3km od hali znalazłem.

700-800pln łącznie ALE samolot można zapłacić w lipcu, hotel w sierpniu, bilet kupić we wrześniu, a $ na drobne wydatki potrzebny dopiero na koniec października. W wakacje o pracę nie ciężko, a w większośći taki wyjazd to 1-2tyg pracy. Ci co byli wiedzą, że warto.

EDIT: Jeśli Conor wygra z Mendesem, to z kim w Dublinie może się zmierzyć? No właśnie... :D
 
Jeśli Conor wygra z Mendesem to nie ma szans na jego pojedynek w Europie. Jak przegra jest duża szansa:wink:
 
Rety, po tej informacji też sobie sprawdziłem ceny biletów samolotowych, dojazd z lotniska pod hale autobusem 747 zamuje wg. google 12 min :D
Z wawy bilety w podobnej cenie, ale nie latają do dublina w sob, więc trzeba w piątek ewentualnie.
Nie powiem, kusi, zobaczymy jak to wyjdzie :P
 
Ile ta hala pomieści widowni? Chyba nie jest zbyt wielka, a popularność UFC spora - nawet bez Conora bilety powinny zejść jak ciepłe bułeczki.
 
@Matszo92 w sumie masz rację. Gala kończy się do północy raczej, wtedy do odcinki, krótka kimka na lotnisku i do domu. W Berlinie skończyliśmy świętować o 5, to wejść żeby się kimnąć 2h i wziąć prysznic przed podróżą trwającą 3h? nonsens. Można na ważenie przylecieć, hotel z pt/sb i dalej j/w, ale wtedy koszta rosną ze względu na to, że coś jeść trzeba, mi Berlin pochłonął 1K w ten sposób łącznie.

No więc jeśli nocleg odpada, to 200-250pln bilet, 250-300pln samolot i after. Mega dobra opcja.

3Arena ma 14,5K pojemności max, 9,5K miejsc siedzących więc mała nie jest. Jeśli 9,5K to same trybuny, to dochodzi płyta na ~1K jeszcze. Tak czy inaczej bilety trzeba kupować w przedsprzedaży.
 
Jedynkę na wakacjach rok temu straciłem, a kumpel chciał od siebie dorzucić powyższy tatuaż - prawie przybiłem challenge, a wszystko przez :fly:Natomiast warto kolekcjonować mocne wrażenia, więc Kac Dublin? Wchodzę w to!
 
Kiedy człowiek myśli, że ma już spokój z UFC w tym roku( no bo ile można :D) to pojawia się ten temat...
50ojro na bilet to spoko opcja ale najgorsze te loty. jestem jak Dennis Bergkamp, zbroja obsrana. Daje sobie 30% szans.
 
Samolot WWA-DUB/DUB-WWA staniał do 349pln, Łódź nadal 288pln
 
UFC_DUBLIN_1500x10_2397446a.jpg


Myślę, że to dużo tańsza opcja niż Glasgow, więc pewnie zainteresowanie będzie większe i więcej czasu na odłożenie $$$.

Bilety od 4.09, na pewno zejdą na pniu jak w Szwecji, więc 3.09 dla subskrybentów może być ostatnim dniem sprzedaży najtańszych wejściówek.

Samolot 288pln z Łodzi, wg skyscanner to najtańsza opcja. Godziny eleganckie.
Bez_nazwy_2.jpg

Mam ustawiony "alert cenowy", jak będzie taniej to mi wyślą @.

Z lotniska na halę jest 10km. Lotnisko na wypizdówku, hala w centrum.

Hotele od 200 do 300pln za pokój 2-osobowy do 10km od hali. Za 280pln 3,3km od hali znalazłem.

700-800pln łącznie ALE samolot można zapłacić w lipcu, hotel w sierpniu, bilet kupić we wrześniu, a $ na drobne wydatki potrzebny dopiero na koniec października. W wakacje o pracę nie ciężko, a w większośći taki wyjazd to 1-2tyg pracy. Ci co byli wiedzą, że warto.

EDIT: Jeśli Conor wygra z Mendesem, to z kim w Dublinie może się zmierzyć? No właśnie... :D


Od siebie mogę dodac że najtaniej chyba jest lot linią Rayanair . Najtaniej można wyrwac bilet za około 50 euro ( oczywiście przeliczajac na złotówki cena będzie zależna od kursu euro ) w jedną stronę na lotnisko z Krakowa do Dublina .
Moja siostra oblukała że czasami cena na oficjalnej stronie Rayanaira zmienia się w ciagu jednego dnia ( np. rano jest drogi , a na wieeczór tanieje o 10 euro , albo na odwrót ... )

Ja mam do was wszystkich pytanie :

Jakie szanse mam na kupno biletu jeśli nie mam FP , a tylko ostatnio zapisałem się do newslettera ufc ( jakie z tego dokładnie mam korzyści ?? ) ??Jeśli nie uda mi się na UFC kupic biletu to we wrzesniu jest BAMMA po raz pierwszy w Irlandii ;) ...
 
Od siebie mogę dodac że najtaniej chyba jest lot linią Rayanair . Najtaniej można wyrwac bilet za około 50 euro ( oczywiście przeliczajac na złotówki cena będzie zależna od kursu euro ) w jedną stronę na lotnisko z Krakowa do Dublina .
Moja siostra oblukała że czasami cena na oficjalnej stronie Rayanaira zmienia się w ciagu jednego dnia ( np. rano jest drogi , a na wieeczór tanieje o 10 euro , albo na odwrót ... )

Ja mam do was wszystkich pytanie :

Jakie szanse mam na kupno biletu jeśli nie mam FP , a tylko ostatnio zapisałem się do newslettera ufc ( jakie z tego dokładnie mam korzyści ?? ) ??Jeśli nie uda mi się na UFC kupic biletu to we wrzesniu jest BAMMA po raz pierwszy w Irlandii ;) ...
Starczy newsletter UFC, żeby kupić 4.09 bilet. Co do samolotu, mam ustawiony alert cenowy na WW-DUB/DUB-WWA i ŁDZ-DUB/DUB-ŁDZ, aktualnie 370 z WWA, 290 z ŁDZ
 
Nie chce zniechecac, ale szanse na kupienie biletu bez UFC Fight Club membership beda raczej marne.
W zeszlym roku probowalismy kupic bilety na UFC Dublin z subksrypcja Newslettera dzien przed i skonczylo sie na ogladaniu gali na Fight Passie. Bilety zostaly wyprzedane w mniej niz 10 min. Zainteresowanie gala UFC jest w Dublinie ogromne i nawet brak Conora na karcie nie ma na nie wplywu.
 
No teraz jest lipa, było za 229pln z Łodzi, a ubezpieczenie ok.80pln, gdyby chciało się zrezygnować jak nie dostanie się biletu na galę, marne szanse na ten wyjazd z mojej strony aktualnie ;(
 
No teraz jest lipa, było za 229pln z Łodzi, a ubezpieczenie ok.80pln, gdyby chciało się zrezygnować jak nie dostanie się biletu na galę, marne szanse na ten wyjazd z mojej strony aktualnie ;(
Ja lece na 100%, bilet lotniczy kupiony, jak nie dostane na gale to najwyżej obejrze w jakimś irlandzkim barze.
 
Back
Top