UFC Dublin 24.10.2015 - dojazd, noclegi, bilety, wyżywienie, itd.

  • Thread starter Mariusz Olkiewicz
  • Start date
To mnie troszkę zaskoczyłeś w tej chwili.

Zaskocze cie jeszcze bardziej ...

Sklepy z alkoholem są zamykane o 22:00 i po tej godzinie w żadnym sklepie nie kupisz alkoholu ... Nieraz cierpiałem z powodu tej .,,prohibicji,, - popiło się strasznie w sobotę , a w niedziele trzeba czekac do 12:30 bo dopiero od tej godziny sprzedają ,,najlepsze trunki,, :wink: .

Ja też postaram się wyrwac bilet na gale , a jak nie to obowiązkowo Pub , wiec z chęcia się spotkam jeśli ktoś będzie miał ochotę wypic kilka piw .

Kusi mnie też bardzo pierwsza gala BAMMY w Dublinie , 102 euro wychodzi najdroższy bilet , a rozpiska nawet ciekawa .

Nie wiem tylko dlaczego nie moge wybrac sektora na ticketmster - mozna tylko wybrac bilet ze względu na cenę , ktoś wie dlaczego tak jest ??
 
Zaskocze cie jeszcze bardziej ...

Sklepy z alkoholem są zamykane o 22:00 i po tej godzinie w żadnym sklepie nie kupisz alkoholu ... Nieraz cierpiałem z powodu tej .,,prohibicji,, - popiło się strasznie w sobotę , a w niedziele trzeba czekac do 12:30 bo dopiero od tej godziny sprzedają ,,najlepsze trunki,, :wink: .

Ja też postaram się wyrwac bilet na gale , a jak nie to obowiązkowo Pub , wiec z chęcia się spotkam jeśli ktoś będzie miał ochotę wypic kilka piw .

Kusi mnie też bardzo pierwsza gala BAMMY w Dublinie , 102 euro wychodzi najdroższy bilet , a rozpiska nawet ciekawa .

Nie wiem tylko dlaczego nie moge wybrac sektora na ticketmster - mozna tylko wybrac bilet ze względu na cenę , ktoś wie dlaczego tak jest ??
Dziwne tam mają obyczaje, gala sie nie skończy przed 22 więc nic nie kupie potem? Tylko puby?
 
Dziwne tam mają obyczaje, gala sie nie skończy przed 22 więc nic nie kupie potem? Tylko puby?

Niestety tak :sad: . Po 22 :00 alkohol można tylko nabyc w Pubach i na ,,dyskotekach,, . Cena jednego piwa w Pubie wynosi 5-6 euro ( można jeszcze wziasc ,,dzbanek ,, gdzie mamy 1,5 l piwa za bodajże 10 -12 euro ) . Za 50-tkę wódki też zapłacimy podobnie jak za jedno piwo . Na gali UFC jeszcze nie byłem w Pubie , ale wydaje mi się że moze byc naprawdę sporo ludzi i jeśli już chce się obejrzec galę w Pubie , to tez trzeba byc trochu wcześniej żeby zajac miejsce i żeby nas w ogóle wpuścili.
 
Dobra panowie sprawa jest. Jutro rusza przedsprzedaż biletów na UFC Dublin, poratuje ktoś fight clubem żeby kupić 2 bilety?
 
3arena wyprzedana. Bilety wyszły do normalnej sprzedaży o 13. Sprawdziłem o 13:01 to zostały tylko te za 175 euro, teraz nie ma nic.
 
Dźięki.
Jaram się


Kurwasz , że ja też nie pomyslałem o dobrych ludziach na cohones , którzy mogli by kupic mi bilet !!!
Miałem ostatnio duzo problemów i nawet nie zoorientowałem sie ze dzisiaj juz 4 i rusza oficjalna sprzedaż biletów ...

Mateusz ja mieszkam w Dublinie , Info o biletach zobaczyłem w pracy około godziny 10 :00 ( na telefonie na fb UFC ) , ale przez telefon bym nie ogarnął zakupu biletu
:( Bilety sa jeszcze w cenie 180 euro i chyba kupie jutro jak się wkurwię ...

Dzieliło by nas pewnie wiele sektorów , ale jebac to ja w sumię nawet sam planowałem isc na ta gale !

Odpisz jutro jak najwcześniej i reszta ( kto sie wybiera ) to prawdopodobnie kupie bilet - jeśli będzie okazja spotkac się w trakcie gali , czy po gali !
 
Ja pierdole ! I chuj teraz to nawet biletów za 175 euro nie ma ehhhh :sad: - wkurwiony na maksa , bo jakbym wcześniej przeczytał że ktoś jednak się wybiera to bym się nie zastanawiał i kupił ! Na piwko po UFC jestem chętny i to bardzo , ale nie wiem gdzie nas wpuszczą o tej godzinie - do jakiegoś małego Pubu raczej na pewno , ale większe chyba odpadają - mam znajomego na bramce w jednym dużym Pubie , ale ostatnio się za bardzo najebałem i nie wiem czy nie jest na mnie wkurwiony ( nie gadałem z nim od tamtej pory :tongue: ) .

To o której kończy się teoretycznie gala?? 23-24:00 ??
 
No z naszej ekipy berlińskiej nikt się nie zdecydował. Mi pasowało na początku sierpnia, bo wtedy samolot był za <250pln nawet, a potem to już >400pln, a do tego brak gwarancji kupna biletu na galę. Jakby dodać do tego fakt, że dzień przed przedsprzedażą wyjechałem na wakacje i 4.09 byłem 3 kraje dalej, to robi się spory problem. Napomknę również, że ME mnie nie jara + 1 Polak w rozpisce nie walczący ani o pas ani o życie.

Lecieć do Dublina do pubu, gdzie ceny są szalone, do tego ta prohibicja to bzdura wg mnie. Na tej samej zasadzie mogę was wszystkich zaprosić do Wawy. Transport PolskimBusem dziś to pewnie grosze, pendolino można zarezerwować najwcześniej 24.09 i kosztuje wtedy 50pln z najdalszych zakątków w 1 stronę, czyli w 2 strony 3x taniej niż Dublin, a busy i blablacary jeszcze taniej. Nocleg w centrum bez problemu z takim wyprzedzeniem. Wynajęcie mieszkania na krótki termin to bułka z masłem, dziś 100-120pln max za 2os pokój w hotelu 2-3 gwiazdki. Setki pubów, dziesiątki klubów, szama i sklepy 24/h. Transmisja na lajcie, laptop+projektor i jazda...
 
Back
Top