UFC Berlin - dojazd, bilety, noclegi, wyżywienie, itd.

@SCStunner duża jest różnica w cenach biletów jeśli kupujesz w przedsprzedaży jako członek Fight Clubu 2 dni wcześniej? Odwołując się do gali w Krakowie np. mogłeś kupić te miejscówki które normalnie kosztowały 600 pln za 300? Czy to działa na tej zasadzie? Jest duża różnica w cenie? Bilety dla członków FC dostępne będą od jutra. Otrzymujesz od nich jakiś kod ? Jeśli tak to bym miał wielką prośbę o udostępnienie go tu lub na maila : [email protected]
Wczoraj udało mi się ogarnąć wolne w pracy dla tego na 99% będę w Berlinie. Nie wiadomo jeszcze czy moja dziewczyna dostanie urlop. Dziś będzie atakowała Managera.


 
Żeby się załapać na social media trzeba będzie mieć jakiś specjalny kod podobnie jak w Polsce czy trzeba się zapisać gdzieś w jakimś odpowiedniku eventima?
 
@MPS , nie ma żadnej różnicy w cenie, w sumie jedynym profitem jest opcja na lepsze miesjca, typu pierwsze rzędy sektorów. Spoko, mogę tak zrobić, tj. udostępnić kod, który dostanę, przy czym najpierw kupuje sobie bilety, nie mam pojęcia czy to będzie działało z innych adresów IP oraz jaki jest limit biletów na jedną osobę
 
jeśli będę jechał, to myślałem o jedynym noclegu po gali. Trochę Berlina i w niedziele popołudniu wyjazd.

Mhm, no to nic. Ja w niedzielę wieczorem musiałbym już być w Polsce.

Jest ktoś, kto rozważa wyjazd z okolic Krakowa lub miast leżących w bliskiej odległości (Katowice, Kielce, Rzeszów) i planowałby powrót po gali?
 
Last edited:
@SCStunner, z tego co wiem :) to hasło do przedsprzedaży na UFC w Krakowie działało na różnych kompach z różnych IP.

Myślę, że to dobry pomysł, abyś je tu wrzucił. Być może umożliwi to uniknięcie przelewania kasy, przesyłanie biletów itp.
 
eventim1.png
 

Attachments

  • eventim2.png
    eventim2.png
    94.3 KB · Views: 52
Myślicie, że te opisy "Fight Club presale" to przypadek ? Będzie inaczej niż w Polsce i dla zwykłych użytkowników podniosą ceny ?
 
niebieskie 42 euro
różowo-czerwone 52 euro
fioletowe 72 euro
błękitne 97 euro
żółte 127 euro
różowe 152 euro
eventim3.png
 
No i jak idą Wam zakupy? :)

Czy te ceny przypadkiem nie są trochę niższe niż były na galę w Krakowie?
 
Już ktoś coś zakupił? Napaliłem się na tą gale jak szczerbaty na zęby :crazy: i czekam z niecierpliwością na jakiś magiczny kodzik lub instrukcję zakupu w przedsprzedaży , @SCStunner jak już ogarniesz sobie bileciki to podaj namiary na sektor i jak możesz kod , fajnie by było usiąść kolo kogoś znającego się na MMA i powymieniać kilka subiektywnych uwag i spostrzeżeń w trakcie zmagań fighterek i fighterów...
 
Panowie, tutaj wrzucam kod UFCBSLSCOFRA1 , ale nie wiem czy Wam w czymś pomoże, bo ja np nie mogę go użyć drugi raz po zakupie biletów. 3 miejsca w sektorze 201, miejsca 10-12, rząd 10, po 72 ojro, zapraszam do brania biletów w pobliżu!
 
Niestety ze strony sprzedającej bilety O2 Arena Berlin nie można nawet zobaczyć cen , rozmieszczenia Areny itp. Zarejestrowałem się nawet w UFC Fight Clube . Jednak wybrałem tylko darmowe konto i niestety , proponują mi tylko upgrada na zakup biletów :) Chyba jednak poczekam do jutra, bo na razie jest lipa.
 
Przecież za chwile ufc powinno udostępnić kod do zakupu biletów w przed sprzedaży.
 
Back
Top