UFC Berlin - dojazd, bilety, noclegi, wyżywienie, itd.

Szkoda, że ryan, czy wizz tam nie lata xD
Bilety airberlin sob-ndz kosztują ok. 380zł.
 
no dobra to słuchajcie... Może się wam przyda...
W Niemczech można kupić bilet na dany Land - województwo za śmieszne pieniądze...
Okres ważności:
Od godziny 9 (Pon. – piat.) lub 0 (Sob. – Ndz.) do 3 dnia następnego.
Bilet ważny jest od 1 do 5 osób i kosztuje 28 euro ?(na stronie podają od 23 euro ale my zawsze jadąc ze Szczecina płacimy 28 euro). Można go kupić u konduktora lub w kasie... Ze Szczecina do granicy już innego biletu nie kupujemy...
Można go pewnie też kupić np. w Poznaniu a na pewno przez Internet. W Berlinie w automacie na dworcu (jakoś trzeba będzie wrócić)... Czyli wychodzi w jedną stronę po niecałe 6 euro za osobę....
Dodatkowo w Szczecinie i Berlinie dzięki temu biletowi macie darmową komunikację miejską! a normalny bilet jednorazowy kosztuje 2,6 euro a dniowy 6,7 euro za osobę!
Jak wracacie następnego dnia po gali to warto jeszcze w poprzednim dniu kupić bilet powrotny bo musicie jakoś dojechać komunikacją na dworzec a przecież po co płacić jak bilet to obejmuje :)

Mam nadzieję że komuś się przyda... Więc info macie na:
http://www.bahn.com/i/view/POL/pl/prices/germany/regionalangebote-uebersicht.shtml

3 kolumna: Bilety landów (Länder-Tickets)
 
Mam w Berlinie koleżankę, która na 100% by mnie przenocowała, polski bus śmiga po taniosci, także pozostaje ogarnąć bilety i w sumie mógłbym lecieć. bardzo realna opcja. w sumie to nawet pewnie jakichś wrocławskich szło by ogarnąć, bo paru jak zwykle i o Kraków po fakcie pytało. Jest jakieś info od kiedy bilety, ceny, jakieś szczegóły poza rozpiskowe?
 
Janek Błachowicz na UFC Berlin ? cytowane z fejsa od Janka "Wrócę najszybciej jak się da, czyli już za około 3 miesiące. " Kurde my z kumplami mega sie zastanawiamy nad wyjazdem do Berlina jakby bilety byly w okolicach 50 euro
 
Myślicie ,że gdzie ufc by zorganizowało galę następną w Polsce jakby była ,Kraków mi na rękę chyba najbardziej z noclegiem ,to rodzice się zgadzają,gdzie indziej to różnie,ale na samą galę raczej dałbym radę w obrębie pl.
 
Janek Błachowicz na UFC Berlin ? cytowane z fejsa od Janka "Wrócę najszybciej jak się da, czyli już za około 3 miesiące. " Kurde my z kumplami mega sie zastanawiamy nad wyjazdem do Berlina jakby bilety byly w okolicach 50 euro
Za 2 nie wróci ,chociaż może by się pofatygował
 
Janek predzej na Glasgow, raczej oczekiwalbym wkrotce info o Jotce w Berlinie. A bilety na UFC Berlin w sprzedazy w nastepnym tygodniu.
 
Ej jak sądzicie, bilety baaardzo szybko zejdą? Ojciec się waha, powiedział że kupi mi po maturze, a ostatni egzamin mam 19 maja... boje się że nie zdążę na takie, na które mnie stać (do 120 euro)
 
na 90 % jadę, najgorzej to nocleg załatwić. i czy dostane p****ne wolne w te dni. Bo Krakowem się obeszłem smakiem. został mi tylko niewykorzystany bilet na pamiątkę. :(
 
Z KRK jest Polski Bus 19ego o 22:15 w Berlinie będzie o 7:00 20ego. Zwiedzanie, jedzenie, piwko. Potem gala. Powrót o 6:55 21ego. Na dobrą sprawę bez noclegu można ogarnąć wyjazd. Po ostatnim UFC do mieszkania podobno wróciliśmy przed 6:00 :D
 
Z KRK jest Polski Bus 19ego o 22:15 w Berlinie będzie o 7:00 20ego. Zwiedzanie, jedzenie, piwko. Potem gala. Powrót o 6:55 21ego. Na dobrą sprawę bez noclegu można ogarnąć wyjazd. Po ostatnim UFC do mieszkania podobno wróciliśmy przed 6:00 :D
Gdzie sprawdzasz te busy?
 
Acha a jeszcze jedno? Czy radaktorzy nie mogą załatwić WAM akredytacji na "Cohones"? Tu się o MMA więcej pisze niż na głównej. Hehe...
 
Z KRK jest Polski Bus 19ego o 22:15 w Berlinie będzie o 7:00 20ego. Zwiedzanie, jedzenie, piwko. Potem gala. Powrót o 6:55 21ego. Na dobrą sprawę bez noclegu można ogarnąć wyjazd. Po ostatnim UFC do mieszkania podobno wróciliśmy przed 6:00 :D
Jedziemy? Ja jestem na tak.
 
Taran wyłączam Ci dostęp do tego tematu. Albo skończysz spamować, albo wyłączymy Ci dostęp do całego cohones.
 
Najlepiej by było samolotem polecieć, ale kogo na to stać w Polszy.
Też się rozglądałem za taką opcją, ale z waw do berlina bezpośrednio tylko airberlin lata. Lot sob, powrot w niedz kosztuje 382 zł około. Niestety na żadnej znanej mi wyszukiwarce, nie znalazłem ota z jakąś specjalnie lepszą ceną.
Dlaczego samolotem? Wolę dać zarobić polskiemu przewoźnikowi.
Polskibus jest polski tylko z nazwy :D
 
Z KRK jest Polski Bus 19ego o 22:15 w Berlinie będzie o 7:00 20ego. Zwiedzanie, jedzenie, piwko. Potem gala. Powrót o 6:55 21ego. Na dobrą sprawę bez noclegu można ogarnąć wyjazd. Po ostatnim UFC do mieszkania podobno wróciliśmy przed 6:00 :D
mocne zachęcenie :D :D
 
Ile macie miejsc? ;D
Póki co trzy miejsca z tyłu i dużo miejsca w bagażniku. Na razie jednak wszystko jest w fazie przemyśleń. Autem dobry pomysł, chociaż nie wyobrażam sobie, że nie będę mógł wlać w siebie % przed i po gali :O Jeszcze będę musiał sprawdzić kiedy mam zaliczenia roczne na studiach, bo akurat 20.06 mam ostatnie zajęcia przed sesją :/
 
Na 99% też się wybieram. Dobrze byłoby ustalić jakiś polski sektor, żeby zsynchronizować KO-LA-NA!
 
N
polskibus.com nie jest Polski xD
najwazniejsze, ze ma polskie ceny :D niemiecki flixbus tylko troche droższy, ale pociąg to jest kurwa jakiś luksus, mam do frankfurtu 200 km, a za bilet bym musiał 60euro wydać w jedna stronęstronę
 
Back
Top