UFC Berlin - dojazd, bilety, noclegi, wyżywienie, itd.

Hala na pewno będzie się fatalnie sprzedawać, liczę że będą jakieś oferty jak u nas "dziki bilet" na 2 tyg przed galą a potem jakiś spontaniczny transport.
Wcześniej nie planowałem wyjazdu, ale może uda się ogarnąć po taniości
 
Teraz ten temat pewnie eksploduje. Ja wciaz walcze w pracy aby moc pojechac. Po zmianie ME pojdzie juz chyba na noze :lol:
 
U mnie może być ciężko finansowo, ale wcześniej sobie nie wyobrażałem odpuścić tej gali w momencie zakontraktowania Piotrka, Łukasza i Krzyśka, a teraz tym bardziej sobie nie wyobrażam by nie pojechać :)
 
Ktoś już jest pewny, że jedzie na 100%?
Ja chyba rozbiję skarbonkę, Asia w ME jest mocnym argumentem.
 
Pewny dopiero wtedy jak będzie bilet w ręku :) . Jak dla mnie trasa o połowę krótsza niż do Krakowa , jestem ciekaw cen biletów może tym razem zakupię najtańsze (jak na DE) z możliwością przesiedlenia hehe
 
Ja mam dojazd gorszy do Berlina, niż miałem do Krakowa i to mnie troche martwi. Chyba zostanie mi oglądać galę przed ekranem niestety i już teraz odkładać na kolejną galę UFC, która będzie blisko Polski.
 
Ja jestem pewny, planowałem wyjazd już wcześniej.
Midern skąd jesteś?
Lębork. Stąd najlepiej byłoby, zebym dostał się do Gdyni/Gdańska i stamtąd ruszał dalej. Samemu mi się nie chce tak kombinować z wyjazdem, do Krakowa jechałem sam, ale tu było nieco inaczej. Ogólnie to się waham czy jechać, czy nie jechać, na razie patrzę na wsyzstkie opcje.
 
Ktoś już jest pewny, że jedzie na 100%?
Ja chyba rozbiję skarbonkę, Asia w ME jest mocnym argumentem.
Jadę na 95%. Będę celował w najtańsze miejsca na hali i od biedy mam ten plus, że mogę do Berlina dojechać w sobotę i wrócić po gali ( o ile bilety na Posliego Busa będą jeszcze:)
Wiadomo, że optymalna wycieczka obejmuje też obejrzenie ważenia na żywo ale zobaczymy jak wyjdzie.
 
Teraz nie ma opcji. Jestem tam! Najtańszy bilet 7 maja biere i lecimyyy! Po pas, po honor, po szacunek, po zwycięstwo!
 
Jade na 100% ze Śląska, jak uzbieram 5 osob to autem, nie to polskibus. Narazie 3 miejsca wolny jakby co.
 
Ja z kolega jesteśmy pewni na 100% wyjazd ze Śląska polskim busem z Katowic do Berlina wychodzi 90zl od osoby. Gdzieś wyczytałem, że bilety od 50 euro, więc wcale jakos drogo nie wyjdzie. Fajnie by było zobaczyć jeszcze jakiś Polaków w akcji, najlepiej JJ :) Berlin tylko 100km od granicy, wiec licze na wielu rodaków na hali.
Mówiłem :D
 
Ja będę na 100%. Przejazd tylko na galę i po od razu powrót. Do Berlina mam rzut beretem z antenką.
 
Jakby ktoś z Krakowa jechał to niech da znać bo jestem chętny ale samemu to trochę lipa.
 
@Orest ja się poważnie zastanawiam. Jechałabym samochodem, o ile zebralo by się nas w sumie 4 osoby. Na pewno będę wiedział dopiero końcem przyszłego tygodnia.
 
Ktoś może z forumowiczów pracuje na lotnisku, w linii lotniczej, bądź jakimś ota? :D
 
Zmienilo sie zdanie, co :) ? Mam nadzieje, ze do zobaczenia.
No Asia to jest nie byle jaki motywator. Oby się udało, mam nadzieje że ekipa do oglądania będzie równie dobra jak ostatnio :)
 
Rozpiska mi się podoba i zastanawiam sie w chuj bo mam urodziny 22 czerwca - fajny bym zrobił sobie prezent ale cała logistyka wyjazdu mnie troche osłabia.Jest jeszcze troche czasu by pomyśleć.
 
Panowie, czy któryś z Was jest może członkiem UFC Fight Club i byłby tak miły i ułatwiłby mi zakup dwóch biletów na UFC w Berlinie w przedsprzedaży? Obawiam się, że w momencie otwarcia normalnej sprzedaży te tańsze bilety (powiedzmy do 100 euro) będą już wykupione i do dupy pojadę a nie na walkę Aśki :)
 
Panowie, czy któryś z Was jest może członkiem UFC Fight Club i byłby tak miły i ułatwiłby mi zakup dwóch biletów na UFC w Berlinie w przedsprzedaży? Obawiam się, że w momencie otwarcia normalnej sprzedaży te tańsze bilety (powiedzmy do 100 euro) będą już wykupione i do dupy pojadę a nie na walkę Aśki :)
@SCStunner chyba może Ci pomóc
 
Panowie, czy któryś z Was jest może członkiem UFC Fight Club i byłby tak miły i ułatwiłby mi zakup dwóch biletów na UFC w Berlinie w przedsprzedaży? Obawiam się, że w momencie otwarcia normalnej sprzedaży te tańsze bilety (powiedzmy do 100 euro) będą już wykupione i do dupy pojadę a nie na walkę Aśki :)

Dołączam się do tej prośby ! Dla mnie jedyną szansą na wyjazd, jest dostanie dwóch biletów po 50 euro.
 
Owszem, mogę pomóc :boss: Przedsprzedaż zaczyna się w środę o 10:00, od około 11:00 powinienem być dostępny na forum, zrobię screena planu O2 Areny na UFC i Wam tutaj wrzucę. Będę chciał w środę, jeszcze przed zakupem biletów przeze mnie, potwierdzenia przelewu na moje konto w formie elektronicznej/względnie skanu jeśli ktoś nadal korzysta z poczty, na wypadek gdyby komuś się odwidziało. Jeśli będzie zainteresowanie, to luz, widzimy się tutaj w środę
 
Po sprawdzeniu wszystkich dostepnych opcji zdaje sie, ze jednak przylot do Poznania i wycieczka do Berlina ze stolicy Wielkopolski jest dla mnie najbardziej dogodnym rozwiazaniem. Jesli bedzie szansa zeby sie z kims zabrac to bede zobowiazany.
 
Back
Top