UFC Berlin - dojazd, bilety, noclegi, wyżywienie, itd.

N

najwazniejsze, ze ma polskie ceny :D niemiecki flixbus tylko troche droższy, ale pociąg to jest kurwa jakiś luksus, mam do frankfurtu 200 km, a za bilet bym musiał 60euro wydać w jedna stronęstronę

A tam 60 euro... w tym temacie pisałem już o stronei niemieckiej z promocjami... po całych niemczech 1 bilet w promocji całodniowy 40 euro będzie plus każda dodatkowa osoba chyba dopłaca tylko 4 euro do tego biletu... chyba maksymalnie 5 osób czyli za 5 osób 40 poczatkowe + 4x4euro za pozostałe osoby to 56 euro. Bo maksymalnie 5 osób...

http://www.bahn.com/i/view/POL/pl/prices/germany/regionalangebote-uebersicht.shtml

promocja Bilet Weekendowy (Schönes-Wochenende-Ticket)
 
A tam 60 euro... w tym temacie pisałem już o stronei niemieckiej z promocjami... po całych niemczech 1 bilet w promocji całodniowy 40 euro będzie plus każda dodatkowa osoba chyba dopłaca tylko 4 euro do tego biletu... chyba maksymalnie 5 osób czyli za 5 osób 40 poczatkowe + 4x4euro za pozostałe osoby to 56 euro. Bo maksymalnie 5 osób...

http://www.bahn.com/i/view/POL/pl/prices/germany/regionalangebote-uebersicht.shtml

promocja Bilet Weekendowy (Schönes-Wochenende-Ticket)
Tylko, ze te bilety nie działają na wszystkie pociągi, znam ta ofertę. Ode mnie do köln np, mozesz na tym bilecie jechać tylko raz o 9 rano. Pózniej juz normalnie trzeba kupic ten drogi bilet
 
Tylko, ze te bilety nie działają na wszystkie pociągi, znam ta ofertę. Ode mnie do köln np, mozesz na tym bilecie jechać tylko raz o 9 rano. Pózniej juz normalnie trzeba kupic ten drogi bilet

Ale na zdecydowaną większośc już działają... Wszytskie pociągi (RB, IRE, RE) a tego jest cała masa... Oczywiście w 2 klasie... Często kupuję ten bilet gdy jadę do Berlina i Hamburga...

ale skoro jeździsz to wiesz lepiej jak u Ciebie...
 
Ja bym z Gdańska miał polskiego busa za 70zł w jedną stronę do Berlina ZOB, cokolwiek to jest. Znowu czekałaby mnie samotna podróż. Ale nie wiem jak miałbym to z noclegiem wykombinować.
 
Ja jadę z poznania, to już postanowione. Jak wolne nie dostane, to się zwalniaćm z roboty. Nie mogę przepuścić następnej okazji. Jak, ktoś ma jakieś kontakty, co gdzie się przespać najlepiej. Proszę o info. W najgorszym wypadku odrazu po gali w autobus i do domu.
 
Ja bym z Gdańska miał polskiego busa za 70zł w jedną stronę do Berlina ZOB, cokolwiek to jest. Znowu czekałaby mnie samotna podróż. Ale nie wiem jak miałbym to z noclegiem wykombinować.
Niech najpierw podadzą ceny biletów, potem będziemy myśleć co dalej:)
 
Panowie, jest już podane - przedsprzedaż biletów dla członków Fight Clubu w środę, 22.04, godzina 10:00. Ja będę czatował, jeśli ktoś chce kupić w przedsprzedaży (po prostu bliższe miejsca w tej samej cenie), to pisać :)
 
@Orest, wszystko zależne od tego czy będę miał zaliczenia wtedy. Bo to akurat termin kiedy mam zajęcia (odnosząc się do smsa).
 
O, jednak egzaminy mam kiedy indziej. Znowu powróciła możliwość wyjazdu, zobaczę jak będzie.
 
Back
Top