UFC Berlin - dojazd, bilety, noclegi, wyżywienie, itd.

Szady

MMARocks
Cohones
UFCisCOMING_1200x1200_Berlin_o2WLogo-1.jpg


UFC w Berlinie odbędzie się 20 czerwca, czyli na chwilę obecną mamy ponad dwa miesiące do gali. W tym temacie dyskutujemy o biletach, zakwaterowaniu itd. - w zasadzie o wszystkim, co dotyczy gali. Ktoś planuje wyjazd? Ja dość mocno się zastanawiam. Karta walk już na ten moment zapowiada się całkiem przyzwoicie. Gustafsson w Walce Wieczoru, a ponadto Sajewski i prawdopodobnie Jotko. Kto wie, może jeszcze jakiś polski zawodnik się pojawi. Spotkania cohones w takim gronie jak w Krakowie na pewno nie będzie, ale moze kilka osób by się zebrało. :) Do gali jeszcze trochę, wiec jest czas na zastanowienie się / znalezienie pieniędzy na wyjazd. Ja bym miał Polskiego Busa z Gdańska do Berlina za 69 złotych (10 h jazdy), także koszt dojazdu spoko. Zobaczymy jak cenowo będzie z biletami, no i jakiś nocleg trzeba by ogarnąć.
 
Last edited:
Jadę. Mam niedosyt po Krakowie, na te chwile w grę wchodzi pociąg albo samochód. Jeśli ktoś z forumowiczów miałby jakąś propozycję noclegu, to piszę się. I jestem w Fight Clubie, więc bez problemu mogę zamówić bilety w przedsprzedaży jeszcze komuś. Pozdro, niestety w Krakowie nie zdolalem się spotkać z nikim z forum, ten wyjazd w moim wykonaniu był pasmem niepowodzeń :D
 
Ja będę robił wszystko aby pojechać. Musimy zagłuszyć wszystkich Niemców przy walce Sajewskiego!
 
Ze wszystkich zagranicznych kierunków Berlin jest najłatwiejszy do ogarnięcia.
Łatwy dojazd, miałbym gdzie przenocować tylko mi termin nie pasuje. Może innym razem
 
Ja z kolega jesteśmy pewni na 100% wyjazd ze Śląska polskim busem z Katowic do Berlina wychodzi 90zl od osoby. Gdzieś wyczytałem, że bilety od 50 euro, więc wcale jakos drogo nie wyjdzie. Fajnie by było zobaczyć jeszcze jakiś Polaków w akcji, najlepiej JJ :) Berlin tylko 100km od granicy, wiec licze na wielu rodaków na hali.
 
@Szady Tak na dobrą sprawę to nie jest głupi pomysł. Polskim Busem w 3 godziny i za 40pln bym dojechał do Berlina. Zobaczymy co dalej.
 
@Szady Tak na dobrą sprawę to nie jest głupi pomysł. Polskim Busem w 3 godziny i za 40pln bym dojechał do Berlina. Zobaczymy co dalej.
Tak w ogóle to masz wpierdol, że nie było Cię na spotkaniu przed galą! Pytałem o Ciebie kilku osób - ja Ci dam okulistę, czy dentystę, czy u kogo tam miałeś tą wizytę. :P
 
Tak w ogóle to masz wpierdol, że nie było Cię na spotkaniu przed galą! Pytałem o Ciebie kilku osób - ja Ci dam okulistę, czy dentystę, czy u kogo tam miałeś tą wizytę. :P
Co pozwiedzałem szpitale krakowskie to moje ;D
@Gaara ty mieszkasz w Berlinie?
 
No ja właśnie nie wiem czy pojechać na ta galę. Znowu bym sam musiał jechać, nie wiem z kim bym był na miejscu. Wiec niestety pewnie będę musiał zrezygnować...
 
Ja rowniez planuje wyjazd z Gdanska - czekam tylko na ceny biletow zeby przekalkulowac mozliwosci
 
Jeśli znajdę szybko robotę to nie wykluczam wyjazdu tylko jeszcze jacyś Polacy na gali by się przydali! Na powrocie z KRK gadałem z moimi Januszami z auta i też byli chętni tak więc transport bym miał... Opcja do przemyślenia jak najbardziej!
 
Ktoś orientuje się w jakich cenach można by w Berlinie znaleźć nocleg ? Pokój dwu osobowy z łazienką (bez luksusów, byle było czysto) ?
 
Nie wiem czy się wybiorę ale ponoć Redo XXL warte odwiedzenia (burgerownia)
 
@Szady Ty jedziesz?
Ja sam na pewno nie pojadę. Jak bym znalazł wspólnie 3/4 osoby i pojechał, noleceg, wszystko razem, to dałoby radę. Sam nie ma opcji.

Ogólnie, z 3miasta ktoś jedzie?
 
Back
Top