UFC Belfast: zdjecia, filmy

igla1993

Oplot Challenge
Middleweight
Zapraszam do dodawania zdjęć z wyjazdu :)

Temat zakładam, fotki poleca jak już będę w domu, bo z poziomu smartphona to wyższa szkoła jazdy dla pierdolonej polskiej patologii ze Śląska

@SCStunner
 
Last edited:
bel1.jpg

bel2.jpg

783_C1218_8_A9_A_4_D0_C_9_F3_F_A4564_CE68000.jpg

a2817129c584d.jpg

tmp_9656-2016-11-20-17-26-06-283570159-jpg.4996

XLnbkcF.jpg

IvJo6CZ.jpg

bel3.jpg


 
Świetnie się ogląda waszą relację i zdjęcia, świetna przygoda. Na własnej skórze po Zagrzebiu wiem, że zagraniczne wyjazdy są najlepsze! Czekam na wincyj!
 
kaczka mysli, ze jak wrzuci nasze fotki, filmy z Belfastu to zostanie zasupany morzem lajkow. BLAD

mam tyle fotek i filmow ze nie wiem kiedy to sie wgra. pozdro z opoznionego o pol godzinyvpolskiego busa. pierwszy i ostatni raz tym jade. tylko neobus!
 
kaczka mysli, ze jak wrzuci nasze fotki, filmy z Belfastu to zostanie zasupany morzem lajkow. BLAD

mam tyle fotek i filmow ze nie wiem kiedy to sie wgra. pozdro z opoznionego o pol godzinyvpolskiego busa. pierwszy i ostatni raz tym jade. tylko neobus!
Tych fotek naprawdę nie trzeba już przerabiać.
 
kaczka mysli, ze jak wrzuci nasze fotki, filmy z Belfastu to zostanie zasupany morzem lajkow. BLAD

mam tyle fotek i filmow ze nie wiem kiedy to sie wgra. pozdro z opoznionego o pol godzinyvpolskiego busa. pierwszy i ostatni raz tym jade. tylko neobus!
Trzeba ustalić listę akcji, które nadają się do opisania. Voran - dyspensa na opowieść o chrzczeniu, plx!
 
Zaliczylem wszystko(poza kobietami) : gale, zgony, rzygi , szalensttwa na miescie i kierowanie ruchem na ulicy, "Do you have MDMA?" , tazanie w lisciach z grupa artystow, muzeum, latanie prawie nago po hotelu...pomyslec ze wszystko uwiecznione!
 
Back
Top