UFC Belfast: zdjecia, filmy

160c71c3e20c7.jpg

Wzrok Igły gdy @klimekone bierze ostatni kawałek pizzy z ichniego pudełka bezcenny:DC:

Co to za okrąglutki ziomeczke w koszulce adasia bez rękawów?
 
ciekawe o chuj chodziło temu isladczykowi... i dziwi mnie Wasza pasywna postawa... gdyby ktos mi tak zrobil w Warszawie, pewnie nawet bym nie zdążył dolecieć żeby go kopnąc, bo byscie go skasowali :D
 
ciekawe o chuj chodziło temu isladczykowi... i dziwi mnie Wasza pasywna postawa... gdyby ktos mi tak zrobil w Warszawie, pewnie nawet bym nie zdążył dolecieć żeby go kopnąc, bo byscie go skasowali :D

Ja pamietam to tak, ze nie było żadnej spiny a to popchnięcie było pod wpływem zabawy, imprezy i ogólnej beki. Czeste przypadki. Wiadomo gdyby wczesniej zaczeły sie jakieś pojazdy, wyzwiska to nasza reakcja byłaby stanowcza

Ale i tak @klimekone najlepsza :mamed:
 
wszystko w żartach, nawet widac po moim wyrazie twarzy xd
Nie reagowaliśmy, tak samo jak wtedy gdy @halibut dominował się zapaśniczo (no dobra ja Cię wspierałem, ale dlatego, że wódka była zagrożona). Dopiero jak zauważyliśmy, że zapasy to ty masz z s4 to wkroczył Matshot.
Otwieram listę kategorii o turniej open o 2 ostatnie cyfry wiadomego numeru od @VoRaNeK
1. Muras
 
Nie reagowaliśmy, tak samo jak wtedy gdy @halibut dominował się zapaśniczo (no dobra ja Cię wspierałem, ale dlatego, że wódka była zagrożona). Dopiero jak zauważyliśmy, że zapasy to ty masz z s4 to wkroczył Matshot.
Otwieram listę kategorii o turniej open o 2 ostatnie cyfry wiadomego numeru od @VoRaNeK
1. Muras


Rozwiń bo nie wiem(serio) o jakich zapasach mówisz.
 
ciekawe o chuj chodziło temu isladczykowi... i dziwi mnie Wasza pasywna postawa... gdyby ktos mi tak zrobil w Warszawie, pewnie nawet bym nie zdążył dolecieć żeby go kopnąc, bo byscie go skasowali :D
Znieczulica straszna :D
Na Twoją obronę chciałem zauważyć, że gdyby nie to krzesełko pod nogami to wybroniłbyś to Hmm to obalenie poprzez popchnięcie :D
 
Voranek, ja wlasnie ukladasz mi co sie dzialo w drodze na hale bo pamietam tylko bezdomnego, przeprowadzanie przez ulice i jakies zarcie w galerii....
 
#2


Piątek wieczorem. Na imprezke wpadł @Dzihados :beer:





Panorama Belfastu widziana z najwyższego punktu miejscowej galerii handlowej




Kolejne akcje z płaszczem @SCStunner i jego swetrem + Irole i alkohol





WHERE IS DZIWKI?! @halibut :mamed:



mam wrazenie. ze w lobby glownie mnie nagrywales haahaha
a filmik z dlugiej akcji z plaszczem to masakra, wy awantura az tu wchodze ja z alkoholem i rozdaje kazdemu po kieliszku, a pozniej tłumacze z @MuraS tym irolom, ze spierdalaj, to go away bitch xD
 
'ty pojebany jestes kurwa ściągaj mój sweter"

Zatrzymajcie to bo wybuchne jak jeszcze raz odpale ten filmik :DC:
 
Plus żonobijka
Sweterek się trochę porozciągał ?

Człowiek który ochrzcił Cohones. I o dziwo nie był to @Mort .

Z tego co pamietam najwiecej kropelek z kropidła znalazło sie na rekawie płaszcza , którym Stuner zasłonił twarz
 
Back
Top