UFC Belfast - Bilety, Doloty, Noclegi, itd.

VoRaNeK

Jakub Chrzciciel
13900110_1081927621843187_5275902945922735975_n.jpg


Gala UFC w stolicy Irlandii Północnej odbędzie się 19 listopada w hali SSE Arena Belfast.

Bilety dostępne będą juz od 21 września (od 23.09 dla wszystkich)


Rozpiska gali
http://mmajunkie.com/events/ufc-fight-night-99

Ja i @zoom jesteśmy zainteresowani i czekamy na więcej chętnych osób. Mamy nadzieje, ze nie powtórzy się sytuacja z Manchesterem gdzie bilety poszły w 6 min. Oczywiście liczymy na występ Polaka/Polaków na tejże gali aby wypad był

@herrflick jakieś przecieki odnośnie cen biletów?
 
Kurde kurde kurde oby się tak szybko nie rozeszły bo może rodzice sprezentują mi na urodziny takie dobrodziejstwo !
 
Narazie tylko walka wieczoru znana :DC:
Mam nadzieję, że coś się rozjaśni to tego 21. Dobrze, że bilety w miarę niedługo bd w sprzedaży, bo w przypadku ewentualnego zainteresesowania wypadem i udanego zakupu biletów bilety lotnicze nie powinny zbytnio podrozec.
 
Sprawy organizacyjne bierzemy na siebie. Loty ogarnie @zoom Ja moge załatwić hotel

Aby wyjazd miał sens i ogólnie dostarczył sporo funu liczymy na zainteresowanie z waszej strony.

Szacuje, ze koszt całego wypadu przy odpowiednio wcześnie zarezerwoanym locie i hotelu powinien być porównywalny to tego z Hamburga czyli max 1000zł
 
Jeśli bedą walczyć Polacy i jakaś ekipa z cohones będzie się wybierała to i ja wybrałbym się.
 
ZAREZERWOWANE :bayan:

177zł do Belfastu z Wrocławia i z powrotem bez przesiadki! WYGRAŁEM DZIEŃ :dance:

Pany spotykamy się w Belfaście. @zoom ogarniaj

Co miało iść na bilet lotniczy pójdzie na życie w Belfaście. Zajebioza w chuj!
 
Może Krzychu i Omielan.
Może Fabiński, Świerkot kiedys mówił, że bd chcieli zawalczyć koło listopada jakoś.

WTF?! :crazy:
esky.pl

Zarezerwuje sobie. NO KURWA PREZENT!

dfgdfgdfg.jpg
No z tego co ja patrzyłem sb w międzyczasie to lot z wawy też najtaniej idzie przez wrocław (Tam) tyle, ze ok 1h między przylotem i odlotem. O ile myślę, że to wystarczająco dużo bo wrocławskie lotnisko to nie jest jakiś gigant, tak pogoda w listopadzie może sobie trochę w chuja przyciąć, a to się może równać niezdążeniu na lot do irlandii :lol: Z tego co widzę, to jest nocny polskibus na dworzec we wrocku dojezdza koło 6, cena trochę ponad 20 zł- jest to jakiś pomysl.

Do tej pory patrzyłem tylko na loty piątek-niedziela, a widzę, że twój powrót w poniedziałek. Dochodzi dodatkowa doba i jakiś dojazd przed 6 rano na lotnisko.

Grr. . . muszę to wszystko przetrawić na spokojnie xD
 
Może Fabiński, Świerkot kiedys mówił, że bd chcieli zawalczyć koło listopada jakoś.


No z tego co ja patrzyłem sb w międzyczasie to lot z wawy też najtaniej idzie przez wrocław (Tam) tyle, ze ok 1h między przylotem i odlotem. O ile myślę, że to wystarczająco dużo bo wrocławskie lotnisko to nie jest jakiś gigant, tak pogoda w listopadzie może sobie trochę w chuja przyciąć, a to się może równać niezdążeniu na lot do irlandii :lol: Z tego co widzę, to jest nocny polskibus na dworzec we wrocku dojezdza koło 6, cena trochę ponad 20 zł- jest to jakiś pomysl.

Do tej pory patrzyłem tylko na loty piątek-niedziela, a widzę, że twój powrót w poniedziałek. Dochodzi dodatkowa doba i jakiś dojazd przed 6 rano na lotnisko.

Grr. . . muszę to wszystko przetrawić na spokojnie xD

Tak, dochodzi dodatkowa dobra czyli jakieś 150zł wiecej ale w porównaniu z ceną za lot to wiele nie zmienia. Ja na razie dojazdem do Wrocławia się nie martwie ale z tego co widze to mam bezpośredni w spoko godzinach. Jesli nadal jest aktywny ten lot to bierz. Ja wziałem z opcją +22zł na wypadek gdybym zrezygnował to cos zwrócą kasy
 
Kurwa, biję się z myślami, mega okazja ten lot, karta pewnie słaba będzie, ale czy to ważne w sumie? Atmosfera na hali w Irlandii to jest zawsze kosmos
 
karta pewnie słaba będzie, ale czy to ważne w sumie?

Dla mnie w ogóle. Ważenie, gala, atmosfera, fotki z zawodnikami, Irlandia Północna i jeśli bedzie wieksza ekipa to wiadomo - pobawimy, popijemy i bedzie zajebiscie w chuj!

Moze się nawet okazać, ze Conor będzie gościem honorowym. Wcale bym się nie zdziwił

Panowie trzymam za was kciuki :beer:

A chuj, kupiłem, jebać, @VoRaNeK widzimy się na pokładzie :star wars:

ZAJEBIŚCIE!
 
Proponuje zrzutę na FightClub, żebyśmy nie mieli niemiłej niespodzianki z brakiem biletów, mój wygasł około lutego. Koszt ogólnie to 75$, na rok, czyli przez rok mamy dostęp do presale'i na wszystkie gale UFC, nie wyjdzie drogo, plus o ile dobrze pamiętam, to jak ja zamówię, to mam jakieś zniżki z tytułu tego, że już kiedyś korzystałem.
 
Odpadam. Mam co prawda wtedy urlop... ale już zaplanowany i opłacony :| Pozostaje mi następny rok.
 
Rozpoczynam studia i kurde, nie wiem jak się nastawiać i jak to będzie z tymi wszystkimi terminami. Ten rok UFC chyba już sobie odpuszczę...
 
Back
Top