UFC Belfast - Bilety, Doloty, Noclegi, itd.

Jestem bardzo poważnie zainteresowany:beer: zwłaszcza że kobita mnie namawia bym jechał bo mega okazja, wyjaśni się w tym tygodniu. Takie pytanko jakby nie udało się kupić biletów to i tak ekipa by leciała dla samego wypadu czy odwołanie rezerwacji itp?
Bilety kupione tojak mamy nie poleciec?
 
Koledze chodziło o bilety na gale, że jakby sie nie udało kupić to czy lecimy. Tak, a co nam zalezy :lol:
Dokładnie o to mi chodziło bo w sumie za taką cenę to i tak super wycieczka w dobrym gronie. Z tego co widziałem na zdjęciach to Belfast wygląda fajnie nie to co Hamburg.
 
@VoRaNeK
Sprawa wyglada tak ze mieszkam w Anglii i zgubilem dowod ostatnio...takze w tydzien nie ogarne,chyba ze promem przyplyne ;)
 
Nie mam,tymczasowy to pozwala mi tylko leciec i wyrobic dowod,takze raczej odpadam ;/
 
Ja mam głupkowate pytanie bo prawie wcale nie latałem i nie mam większego doświadczenia w rezerwowaniu biletów - w zasadzie to po co kupować bilety przez esky.pl zamiast bezpośrednio w Ryanair? Jest z tego jakaś korzyść, która mi teraz nie przychodzi do głowy?
Dzisiaj chcę zarezerwować i cena samego lotu spadła do 116 złotych, ale już opłata transakcyjna w esky podskoczyła do 70 i - chociaż nadal mówimy o małych kwotach - to mnie lekko poirytowało.
@zoom @VoRaNeK @Matszo92 @SCStunner ?
 
Ja mam głupkowate pytanie bo prawie wcale nie latałem i nie mam większego doświadczenia w rezerwowaniu biletów - w zasadzie to po co kupować bilety przez esky.pl zamiast bezpośrednio w Ryanair? Jest z tego jakaś korzyść, która mi teraz nie przychodzi do głowy?
Dzisiaj chcę zarezerwować i cena samego lotu spadła do 116 złotych, ale już opłata transakcyjna w esky podskoczyła do 70 i - chociaż nadal mówimy o małych kwotach - to mnie lekko poirytowało.

Koledzy mówili, że przed kolejnym szukaniem w Esky , przeczyść ciastka w kompie, bo chuje pamiętają, co szukałeś i kolejne oferty bedą ciut wyższe, byś myslał, że zaraz będą coraz wyższe i musisz szybko kupić.
Dodatkowo , faktycznie, jeśli przewoźnik zauważy ruch na danej linii w danym dniu, to może z automatu podnieść ceny dostępnych miejscówek.

Wyszukiwarki typu Esky wynajdzie wielu przewoźników i różne opcje. W Ryanairze masz ...tyko Ryanaira ;)
ja sobie porównuję, co proponuje Esky i np. na identycznej trasie kontretny przewoźnik. Bierę - gdzie taniej.
Yo
 
Koledzy mówili, że przed kolejnym szukaniem w Esky , przeczyść ciastka w kompie, bo chuje pamiętają, co szukałeś i kolejne oferty bedą ciut wyższe, byś myslał, że zaraz będą coraz wyższe i musisz szybko kupić.
Dodatkowo , faktycznie, jeśli przewoźnik zauważy rch na danej linii w danym dniu, to może z automatu podnieść ceny dostępnych miejscówek.

Wyszukiwarki typu Esky wynajdzie wielu przewoźników i różne opcje. W Ryanairze masz ...tyko Ryanaira ;)
ja sobie porównuję, co proponuje Esky i np. na identycznej trasie kontretny przewoźnik. Bierę - gdzie taniej.
Yo
Kaczka zaskoczyłeś mnie, spodziewałem się stulejarskiego komentarza do
Jeśli tak, to jestem chętna ^
 
Na poważnie to bilety ma 7 osób. Radzę się decydować jeśli ktoś ma jeszcze ochotę, bo na dniach zamawiamy hotel/hostel + kwesta biletów i przelotów które mogą zdrożeć w każdej chwili.
 
Może lepiej 'don't mind it' :)
Nie da się. Cohones lepiej wchodzi do głowy, niż Konur Józkowi!
A mógłby ktoś na serio odpowiedzieć w sprawie Belfastu?
Ja mogę.
Twoja propozycja jest kusząca i chętnie poleciałbym do Irlandii w Twoim towarzystwie, jednak żona mnie nie puści, a poza tym boję się IRA
ich ostatni album jest tragiczny :mamed:
 
Ale trzeba przyznać, że foto ma śliczne. Aż się nie chce hejtować

stuleja_emotka_1_1.png
 
Nie da się. Cohones lepiej wchodzi do głowy, niż Konur Józkowi!

Ja mogę.
Twoja propozycja jest kusząca i chętnie poleciałbym do Irlandii w Twoim towarzystwie, jednak żona mnie nie puści, a poza tym boję się IRA
ich ostatni album jest tragiczny :mamed:
Fakt, że jestem troszeczkę młodszy od Ciebie, ale nie pamiętam przyzwoitego albumu IRA
 
Back
Top