UFC 303: Pereira vs. Procházka 2 (29.06.2024)

Attachments

  • IMG_0745.png
    IMG_0745.png
    183.3 KB · Views: 54
Gram z Polski ale dawno temu zakładałem konto. Wpłacam zawsze przez skrill (portfel internetowy). Generalnie to nie gram na niczym innym, wypłaty nawet w Nd potrafią przyjść w godzinę czasu. Wchodzę przez pl.unibet-79.com
Bo właśnie też mam konto z zamierzchłych czasów ;)
Muszę się tam przenieść.
Dzięki
 
Siadlo wszystko pieknie, jeszcze pierwszego kuponu ktory na samym poczatku tutaj napisalem nie zagralem a szkoda bo by byl dodatkowy grosz. Ale nie ma co byc pazernym
 
Ortega podobno jakieś problemy ze zdrowiem przy zbijaniu wagi i z tego powodu walka odbędzie się w kategori w lekkiej, mimo wszystko nie grałbym Lopesa.
Smith/Dolidze wydaje mi się że może trochę potrwać a nawet zakończyć się decką. Takie moje przemyślenia.
Overy u Dolidze dobrze wyczute. Szkoda że Ortega nie zawalczył, ciekaw byłem czy poradzi sobie z Lopesem ale widząc jego występ z Ige tylko się utwierdziłem w przekonaniu że wyszedł by zwycięsko z tej batalii.
 
Overy u Dolidze dobrze wyczute. Szkoda że Ortega nie zawalczył, ciekaw byłem czy poradzi sobie z Lopesem ale widząc jego występ z Ige tylko się utwierdziłem w przekonaniu że wyszedł by zwycięsko z tej batalii.
Kurde dobrze ze sie wycofalem z tego pomyslu. Dobra czutka, gratuluje. Grales cos?
 
Kurde dobrze ze sie wycofalem z tego pomyslu. Dobra czutka, gratuluje. Grales cos?
Oczywiście. Takie 2 główne kupony:
Tsuruya/Hernandez r2-tak + Khizriev/Barzola r3-tak + Garry/Page 2r-tak + Loughnane
Tsuruya/Hernandez r3-tak + Khizriev/Barzola dec-tak + Garry/Page 3r-tak + Loughnane

Reszta for fun za drobne. Pojebane kursy były na overy u Tsuruyi a przecież on w parterze bardzo dobry defensywnie, poddał go tylko Nascimento ziomeczek Oliveiry.
 
Oczywiście. Takie 2 główne kupony:
Tsuruya/Hernandez r2-tak + Khizriev/Barzola r3-tak + Garry/Page 2r-tak + Loughnane
Tsuruya/Hernandez r3-tak + Khizriev/Barzola dec-tak + Garry/Page 3r-tak + Loughnane

Reszta for fun za drobne. Pojebane kursy były na overy u Tsuruyi a przecież on w parterze bardzo dobry defensywnie, poddał go tylko Nascimento ziomeczek Oliveiry.
Gratki, ladnie dokrecone kupony
 
Back
Top