UFC 280: Oliveira vs. Makhachev (22.10.2022)

Nie pij, nie pal... nie cpaj :boystop:
jakbym tego nie robil, to na chuj by mi bylo twoje euro. Jak juz uzgodnilismy po co, to uzgodnijmy godziny, 2000 euraskow i bede zadowolony, Jestem gotowy na negocjacje, ale tylko w gore to chyba wiadome. To az 6 dni, sprzedasz dwie nerki i bedzie git;)
 
Wczoraj Kilerek 9 jednostek na Najmana tak o :pociesznymirek: Chłopak tyle lat w biznesie bkmacherskim a taką amatorke odpierdala.
Zabijamy
IMG_20221022_211935.jpg
 
Gala roku, zaraz zajebisty main event a odechciało mi się oglądać. Na Yana nie stawiałem bo byłem pewny że tu może być taki cyrk z werdyktem. Jak patrzyłem na kursy live to minutę przed końcem walki było na Fortunie @8,95 na O'Malleya - jebać taki kabaret.
 
Gala roku, zaraz zajebisty main event a odechciało mi się oglądać. Na Yana nie stawiałem bo byłem pewny że tu może być taki cyrk z werdyktem. Jak patrzyłem na kursy live to minutę przed końcem walki było na Fortunie @8,95 na O'Malleya - jebać taki kabaret.
@18 było w 20becie, Sterling, Fiorot i Yan na jednym kuponie miałem, pierdolone wałki ehh.
 
To co zrobili Yanowi to kurestwo roku
3 rundy wygrał a 2 zdecydowanie
W 1 i 2 stójka zdecydowanie dla Yana plus obalenia
Jestem wkurwiony na takie coś
Nie ma co przesadzać, oczywiście że Yan wygrał - dzięki obaleniom i kontroli w parterze to nie ulega wątpliwości ale Sean zaprezentował się o wiele lepiej niż początkowo większość zakładała, jego warunki fizyczne sprawiły masę problemów w stójce Petrowi. Poszedł werdykt dla Szona bo to po prostu w tym momencie bardziej się opłaca ufc. Tak czy inaczej jebać sędziów.
 
Nie ma co przesadzać, oczywiście że Yan wygrał - dzięki obaleniom i kontroli w parterze to nie ulega wątpliwości ale Sean zaprezentował się o wiele lepiej niż początkowo większość zakładała, jego warunki fizyczne sprawiły masę problemów w stójce Petrowi. Poszedł werdykt dla Szona bo to po prostu w tym momencie bardziej się opłaca ufc. Tak czy inaczej jebać sędziów.
Jebać stronniczych sędziów
 
Back
Top